PREDAJ rovinatý pozemok 1349 m2, Lubina, časť Hrnčiarové

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Hrnčiarové | 1,349 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka na predaj nehnuteľnosť - pozemok v obci Lubina, smer Hrnčiar

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

55,000 € 41 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ | Rozsiahly komerčný areál s investičným potenciálom – Malacky.

Reality Malacky

Objekt pre obchod | Gen. M. R. Štefánika | 10,055 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly komerčný areál v meste Malacky, situovaný v zastavanom území mesta

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Malacky

2,700,000 € 269 €/m²

člen NARKS

Stavebná príležitosť v srdci prírody – Dubník - Stará Turá

Reality Stará Turá

Pozemok pre bytovú výstavbu | 3,708 m²

UPgreat realitná kancelária vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj - Investičnú príle

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ – ZÁHRADNÝ DOMČEK Rohovce, 25 min od BA

Reality Rohovce

Chalupa, rekreačný domček | 26 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE Vám exklúzívne ponúka na predaj moderný, kvalitne postaven

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohovce

129,000 € 4962 €/m²

člen NARKS

Cyprus, 1 izbový luxusný apartmán

Reality Cyprus

1 izbový byt | Cyprus

Luxusný 1 izbový apartmán, Cyprus Ponúkame na predaj elegantný 1-izbový apartmán na prízemí s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 2614 €/m²

člen NARKS

Posledný stavebný pozemok v projekte IBV Tomášov – Okružná

Reality Tomášov

Pozemok pre rodinné domy | Dunajská | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne na predaj posledný stavebný pozemok v pokojnej ča

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášov

159,990 €

člen NARKS

Spišské Vlachy 3-izbový tehlový byt na PREDAJ

Reality Spišské Vlachy

3 izbový byt | Hornádska ulica | 62 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na PREDAJ 3-izbový byt s 3 bonusmi navyše v meste Spišské Vlachy (Hornádska

Publikované: 08.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÉ zrubové chalupy s výhľadom na Kriváň (obec Východná)

Reality Východná

Chalupa, rekreačný domček | 177 m²

Exkluzívne chaty pod Kriváňom – vaše súkromie, príroda a výhľad priamo z terasy! Predstavujem

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Východná

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - Pozemok - Nové Mesto nad Váhom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Priemyselná zóna | 23,299 m²

UPgreat realitná kancelária Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s potenciálom, v

Publikované: 15.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nové Mesto nad Váhom

10 €/m2 10 €/m2

člen NARKS

PREDAJ - Garáž, ul. Banská, NMnV

Reality Nové Mesto nad Váhom

Garáž | Banská | 18 m²

🅿️ Riešenie pre parkovanie, ale aj uskladnenie – garáž na ulici Banská, Nové Mesto nad Váhom UP

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Nové Mesto nad Váhom

18,950 € 1053 €/m²

člen NARKS

5 izbový RD s veľkým nádherným pozemkom na predaj v Rovinke

Reality Rovinka

Rodinný dom | Školská ulica | 167 m²

UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom na Školskej ulici v Rovink

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Rovinka

420,000 € 2515 €/m²

člen NARKS

Na predaj stavebný pozemok v obci Bodíky, 500 m²

Reality Bodíky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²

Realitná kancelária Upgreat ELEGANCE Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bodíky

65,000 € 130 €/m²

člen NARKS

PREDAJ rodinného domu s penziónom,Trebatice, 5min od Piešťan

Reality Trebatice

Rodinný dom | Severná | 380 m²

Hľadáte bývanie, podnikanie a relax na jednom mieste? Tento výnimočný dom v obci Trebatice Vám

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Trebatice

299,000 € 787 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj rodinný dom so stavebným pozemkom vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | 175 m²

Realitná kancelária UPgreat Vám exkluzívne ponúka na predaj starší priestranný 4-izbový rodinný

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

115,000 € 657 €/m²

člen NARKS

NA PREDAJ rodinný dom s krásnymi výhľadmi, Radôstka

Reality Radôstka

Rodinný dom | časť Skaličanovci | 240 m²

Predstavujem Vám jedinečnú nehnuteľnosť, ktorá si zaslúži Vašu pozornosť – rodinný dom s veľkým

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Radôstka

98,000 € 408 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 2 izb. bytu Podunajská, Bratislava, balkón, parking

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 68 m²

Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový byt s balkónom a parkovaním – Bratislava, Podunajská ulic

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 3676 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok s projektom a stavebným povolením – Skalica, lokalita Koziny.

Reality Skalica

Rekreačný pozemok | 1,777 m²

Ponúkame na predaj slnečný rekreačný pozemok o výmere 1 777 m² vo vyhľadávanej vinohradníckej l

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

47,000 € 26 €/m²

člen NARKS

Na predaj rodinný dom v obci Nýrovce s veľkou záhradou

Reality Nýrovce

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária UPgreat ELEGANCE z poverenia majiteľa ponúka na predaj poschodový a čiastoč

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nýrovce

90,228 €

člen NARKS

Predaj exkluzívneho pozemku 5 400 m² v lokalite Vysoké pole – Skalica.

Reality Skalica

Rekreačný pozemok | 5,400 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok s výmerou 5 400 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej vinoh

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

26 €/m2 26 €/m2

člen NARKS

Na predaj 3-izbový rodinný dom v Gbeloch – ulica Naftárska.

Reality Gbely

Rodinný dom | Naftárska | 90 m²

Ponúkame na predaj prízemný 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v meste Gbely, na ulici Naftár

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Gbely

129,000 € 1433 €/m²

člen NARKS

Na predaj - Štýlová chalupa v srdci horskej obce – Mojtín

Reality Mojtín

Rodinný dom | 139 m²

Predstavte si miesto, kde sa ráno zobudíte do ticha… bez hluku áut, bez stresu, s dotykom zelen

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Mojtín

179,900 € 1294 €/m²

člen NARKS

Stavebný pozemok 900 m² v Novom Živote časť Eliášovce

Reality Nový Život

Pozemok pre rodinné domy | 900 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívny stavebný pozemok v obci Nový Život časť Eliášo

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Nový Život

112,990 € 126 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

4 izbová NOVOSTAVBA v Cíferi na predaj v štandarde

Reality Cífer

Rodinný dom | 100 m²

UPgreat exkluzívne ponúka 4 - izbový samostojaci dom v obci Cífer - Pác. Jedná sa o veľmi dobr

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Cífer

267,800 € 2678 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok - Slovenský Grob

Reality Slovenský Grob

Orná pôda | Rastislavova | 5,298 m²

Realitná kancelária UPgreat ponúka exkluzívne investičný pozemok v katastrálnom území obce Slo

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Slovenský Grob

21 €/m2 21 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Rodinné domy na predaj (23108)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30382)
Upresniť hľadanie