Na predaj Dvojgeneračný rodinný dom s dvomi vchodmi 2 a 5 izieb. Mozartova-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mozartova | 254 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3268 €/m²

Predaj 2-izbového bytu - Novostavba Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

2 izbový byt | Baničova | 40.1 m²

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

179,000 € 4613 €/m²

Investičný pozemok Rača

Reality Bratislava-Rača

Orná pôda | Zvončeková | 15,000 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Real

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

Cena dohodou

NA PREDAJ 4izb. rekreačný dom priamo pri golfovom areály PENATI GOLF REZORT

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | - | 176.17 m²

Ponúkam na predaj novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj celoročn

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

239,000 € 1357 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebné pozemky so sieťami - Nitra, Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Zobor | 466 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj dva stavebné pozemky s právoplatným stavebným povolením na

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

97,500 € 209 €/m²

Rezervovaný - Rodinný dom v skvelej lokalite Kežmarok – Ľubica

Reality Ľubica

Rodinný dom | Remeselnícka | 120 m²

Centrum Real exkluzívne ponúka na predaj útulný rodinný dom s kozubom v obľúbenej a pokojnej lo

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ľubica

178,000 € 1483 €/m²

Na predaj: Rodinný dom v obci Sap (okres Dunajská Streda)

Reality Sap

Rodinný dom | - | 130 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Sap (okres Dunajská

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sap

134,900 € 1038 €/m²

EXKLUZÍVNE 2 izbový byt, Maurerova ulica, Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | - | 42 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj 1 izbový byt dispozične upravený na 2 izbový, Krompachy. Nehnuteľ

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krompachy

50,000 € 1190 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj pozemky v Priemyselnom parku Nitra – Sever (Možnosť prispôsobiť plochu)

Reality Nitra

Komerčná zóna | - | 5,000 m²

Na predaj pozemky v Priemyselnom parku Nitra – Sever Ponúkame Vám na predaj atraktívne stavebn

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj 4 izbový dom BUNGALOV v obci Dvory nad Žitavou

Reality Dvory nad Žitavou

Rodinný dom | Veľká Komárňanská | 119.7 m²

Butterfly reality ponúka Vám na predaj novostavbu 4 izbový rodinného domu BUNGALOV v obci Dvory

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvory nad Žitavou

219,000 € 1880 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ: 4. etapa výstavby rodinných domov, Dolný Bar

Reality Dolný Bar

Rodinný dom | Dolný Bar | 75 m²

Butterfly-reality ponúka na predaj nízkoenergetické, samostatne stojace rodinné domy na kľúč v

Publikované: 17.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Bar

210,000 € 2800 €/m²

✨ PRIESTRANNÝ 4-IZBOVÝ BYT S VEĽKÝM POTENCIÁLOM – POPRAD, UL. PARTIZÁNSKA ✨

Reality Poprad

4 izbový byt | Partizánska | 77 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť presne podľa svojich predstáv? Alebo výhodnú investi

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

CHORVÁTSKO, OSTROV VIR NA PREDAJ ŠTÝLOVÝ APARTMÁN S VÝHĽADOM NA MORE

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj moderne zariadený trojizbový apartmán na ostrove Vir. Uži

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

220,000 € 3929 €/m²

Chorvátsko - Privlaka - Novostavba apartmán len 200m od mora s výťahom v ponuke len u Nás

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánov v Chorvátsku - Privlaka. Apartmán

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

255,000 € 3269 €/m²

CHATA UPROSTRED LESA, POZEMOK 1782m2, ČADCA - BREHY

Reality Čadca

Chalupa, rekreačný domček | Brehy | 115 m²

Ak hľadáte chatu, kde vás ráno zobudí len šum lesa a večer si sadnete na balkón s výhľadom do t

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Čadca

109,990 € 956 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

TEPLIČKA NAD VÁHOM-CHATA 4x5m s POZEMKOM 304m2-TOP LOKALITA

Reality Teplička nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | Nivy | 304 m²

SaleA – Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu s pozemok o výmere 304m2 n

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Teplička nad Váhom

57,000 € 188 €/m²

Rodinný dom v kľudnej časti obce, 130 m2, Šahy, časť Tešmak, okr. Levice

Reality Šahy

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šahy

39,900 € 333 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v Senci

Reality Senec

3 izbový byt | - | 65 m²

SaleA-Váš partner v realitách ponúka na predaj krásny, kompletne prerobený trojizbová byt v Sen

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

206,000 € 3169 €/m²

Pozemok, 1058 m2, BONUS ďalšia parcela, Keť, okr. Levice

Reality Keť

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,058 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu, Keť, okr. L

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Keť

13,000 € 12 €/m²

Dokonalý 4 izbový moderný rodinný dom Galanta- Mládežnícka štvrť EXKLUZÍVNE

Reality Galanta

Rodinný dom | Mládežnícka štvrť | 113.4 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám výhradne iba u Nás ponúka na predaj krásny a moderný rodinný

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Galanta

299,500 € 2641 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

NOVÉ! Priestranný 1izbový byt na ulici J. Palárika

Reality Šaľa

1 izbový byt | J. Palárika | 36.45 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný 1izbový byt vo vyhľadávanej lo

Publikované: 23.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šaľa

89,000 € 2442 €/m²

Slnečný rodinný dom, 120 m2, Dedinka, okr. Nové Zámky

Reality Dedinka

Rodinný dom | - | 120 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj Rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dedinka

73,990 € 617 €/m²

Pozemok v obci Banka - Piešťany o výmere 6617m2

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Podhorská | 6,617 m²

SaleA váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj stavebný po

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

45 €/m2 45 €/m2

REZERVOVANÝ 4i-Rodinný dom 166m2 na pozemku 1315m2 Vozokany.

Reality Vozokany

Rodinný dom | simonova | 145 m²

REZERVOVANÝ Bartíková a SaleA – Váš partner v realitách – Vám prinášajú do ponuky na predaj .

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vozokany

215,000 € 1483 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie