Novostavba v Tornyosnémeti za bezkonkurečnú cenu

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -

Hľadáte nový, dispozične moderný a priestranný dom len pár minút od Košíc a za cenu jednoizbové

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

150,000 € 1271 €/m²

Na predaj pekný veľký 2 izb.byt s balkónom v kľudnom prostredí

Reality Zvolen

2 izbový byt | Záhonok | 64 m²

S pekným výhľadom v peknej lokalite v blízkosti Zvolenskej priehrady ponúkame na predaj pekný

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

Cena dohodou

Novostavba s veľkým pozemkom na predaj v obci Hrabkov

Reality Hrabkov

Rodinný dom | 115 m²

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom s priestranným pozemkom o výmere 900 m² v obci Hrabkov,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrabkov

245,000 € 2130 €/m²

3-izbový byt s veľkým šatníkom a krásnym výhľadom – ČSA, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Československej armády | 72 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mesto, na ulici Českosl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3458 €/m²

REZIDENCIA MOYZESOVA | 2 IZBOVÝ BYT MEZONET DOKONČENÝ V ŠTANDARDE + BALKÓN | 76m² | KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Moyzesova | 76 m²

Ing. Ladislav Šosták a Sola Home realitná kancelária vám ponúkajú na predaj prémiové byty v pro

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

315,000 € 4145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CITYZEN RESIDENCE - HARMÓNIA V CENTRE MESTA | 2 IZBOVÝ BYT - BYT A

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Národná trieda | 57.25 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj 2 izbový byt v novom projekte s n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

228,888 € 3998 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný RD s veľkorysým 12-ár pozemkom v obci Ďurďošík

Reality Ďurďošík

Rodinný dom | 260 m²

Volám sa Ing. Štefan GREGOR z RK DREAM REAL a ponúkam Vám príležitosť kúpiť si tento nadštandar

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ďurďošík

470,000 € 1808 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prémiový 2-izbový byt na 3. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5504 €/m²

BYTOČ RK - Predaj VILA BA-Ostravská ul., Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Ostravská | 555 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú vilu na Ostravskej ul. Bratislava-Horský park s bazénom a záhr

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,299,000 € 2341 €/m²

Predám priemyselný areál . Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Priemyselná zóna | Lieskovská cesta | 5,172 m²

V priemyselnej zóne na Lieskovskej ceste ponúkam na predaj areál s pozemkom o výmere 5.172 m2 .

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

750,000 € 145 €/m²

Predaj pôdy v tesnej blízkosti intravilánu obce Zvolen

Reality Zvolen

Iný poľnohosp. pozemok | Okolie Zvolena | 0 m²

V rôznych častiach extravilánu Zvolena, avšak v tesnej blízkosti zastavanej časti mesta ponúkam

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zvolen

5 €/m2

Predaj orná pôda Súľov-Hradná 7898m2

Reality Súľov-Hradná

Orná pôda | - | 16,000 m²

Ponúkame na predaj ornú pôdu o výmere cca 7898m2 . Pozemok sa nachádza mimo zastavaného územia

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Súľov-Hradná

6 €/m2 6 €/m2

Na predaj stavebný pozemok - Trenčianske Stankovce

Reality Trenčianske Stankovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 872 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Stankovce

89,000 € 102 €/m²

Vila Devínska s bazénom a wellness

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Záhradná | 328 m²

Vila Devínska Predstavuje projekt luxusnej 7-izbovej trojpodlažnej vily s vonkajším bazénom a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

899,000 € 2741 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinný dom alebo dvojdom, Mostová

Reality Mostová

Pozemok pre rodinné domy | Mostová | 898 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v intrviláne obci Mos

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mostová

64,900 € 72 €/m²

Lukratívna komerčná budova v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

Objekt pre obchod | - | 429.71 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívnu komerčnú budovu nachádzajúcu sa v centre mesta Michalovce. V

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Michalovce

Cena dohodou

Exkluzívne len u nás! 1800 m2 pozemok v Hurbanove, 36 eur/m2

Reality Hurbanovo

Pozemok pre bytovú výstavbu | Slnečná | 1,800 m²

Ponúkame na predaj krásny rovinatý pozemok v tichej lokalite Hurbanova. Rozmery: - sírka 25 m

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hurbanovo

64,900 € 36 €/m²

Pozemok so skvelou polohou v meste Michalovce

Reality Michalovce

Iný stavebný pozemok | - | 997 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok so skvelou polohou v meste Michalovce, ktorý je vhodný na Vaše p

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

140 €/m2 140 €/m2

Stavebný pozemok v obci Jahodná

Reality Jahodná

Pozemok pre rodinné domy | Mlynská | 600 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám punúka na predaj pozemok v obci Jahodná.

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jahodná

83,000 € 138 €/m²

Štýlová chata na celoročné bývanie, rekreačná oblasť Lúč

Reality Vinné

Chalupa, rekreačný domček | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj modernú a štýlovú novostavbu rekreačnej chaty v obľúbenej rekreačnej obl

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vinné

245,000 € 2450 €/m²

Dvojpodlažná chata- záhradkárska oblasť Bogdanky, Klokočov

Reality Klokočov

Chalupa, rekreačný domček | - | 34 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažnú chatu v záhradkárskej oblasti Bodganky- Klokočov. Ideálne m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klokočov

45,000 € 1324 €/m²

EXKLUZÍVNE APARTMÁNY V SRDCI VYSOKÝCH TATIER - C004

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 55.28 m²

Hľadáte investičnú príležitosť s dobrým výnosom ? Máme pre Vás exkluzívny apartmán v jedinečno

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

579,072 € 10475 €/m²

HORNÉ NAŠTICE - Priestranný 3-izbový byt s balkónom / 74 m2

Reality Horné Naštice

3 izbový byt | - | 74 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt s úžitkovou plochou 74 m², ktorý predstavuje ideálnu pr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Horné Naštice

Cena dohodou

Na predaj: Meštiansky dom v historickom srdci Levoče - investícia do budúcnosti, domov pre vaše sny

Reality Levoča

Rodinný dom | Vysoká | 498 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou histórie

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levoča

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23116)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie