CHORVÁTSKO : VIR – PRÍZEMNÝ APARTMÁN S TERASOU, IBA 70 M OD MORA!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj prízemný 3-izbový apartmán s terasou na obľúbenom ostrove

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

215,000 € 4388 €/m²

4 izbový bungalov, garáž, 540m2, Hájna ulica, Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Hájna | 134.13 m²

Predpredaj!!! Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný bungalov O135 ktorý sa sta

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

390,000 € 2908 €/m²

Rodinný dom, pôvodný stav, 1 787m2, Kráľová pri Senci

Reality Kráľová pri Senci

Rodinný dom | Krmeš | 200 m²

SaleA- Váš partner v realitách exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom postavený na pozemku 17

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kráľová pri Senci

189,900 € 950 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok Horná Lehota - Tále

Reality Horná Lehota

Rekreačný pozemok | Tále | 520 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúkame na predaj rekreačný pozemok v Hornej Lehote - Tál

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Horná Lehota

16,000 € 31 €/m²

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt, Košice Západ, Terasa, ul. Gudernova,

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | Gudernova | 55 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Terasa, na Gudernovej ulici v Košiciac

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

179,900 € 3271 €/m²

Ideálny pozemok na predaj - Vaša rodinná budúcnosť

Reality Ilava

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,000 m²

Miesto: mesto Ilava Lokalita: okrajová štvrť Výmera: 1000m2, investičná príležitosť, orná pô

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ilava

Cena dohodou

Chorvátsko - Novostavba apartmán s výhľadom na more len 150m od mora už len jeden v ponuke

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmány ktoré sa nachádzajú v tichej a slepej ulici v sa

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

399,000 € 4694 €/m²

Chorvátsko - Novostavba apartmánov len 50m od mora a pieskovej pláže v Privlake

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánov v Chorvátsku - Privlaka. Apartmán

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

299,000 € 3602 €/m²

🌿 Tehlový byt v kúpeľnom meste – Turčianske Teplice

Reality Turčianske Teplice

1 izbový byt | Partizánska | 52.44 m²

🏡 1-izbový byt s veľkým balkónom v tehlovom dome – Turčianske Teplice Ponúkame na predaj 1-izb

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

83,000 € 1583 €/m²

Projekt PARADAJS, Hlohovec 2izbový byt, parkovacie miesto

Reality Hlohovec

2 izbový byt | - | 51 m²

SaleA - Váš partner v realitách, ponúka na predaj 2. izbový byt v novom, modernom Rezidenčnom k

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

1 € 0 €/m²

POSLEDNÝ V AKCII 3i-Byt 96m2+balkón+1x parkovanie Vrbové

Reality Krakovany

3 izbový byt | - | 105 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj 3-izbový veľkopodlažný tehlový byt s výhodami

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Krakovany

176,000 € 1676 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Zaujímavá cena Rodinný dom 5iz+garáž+2x park. Komenského PN

Reality Piešťany

Rodinný dom | - | 119 m²

Ponúkame na predaj, atypický energeticky úsporný, priestranný 5-izbový rodinný dom, vo výbornej

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Piešťany

299,900 € 2520 €/m²

Zánovný 4i-rodinný dom a garáž na pozemku 1087m2 Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | lipová | 120 m²

SaleA váš partner v realitác vám prináša exkluzívne do ponuky na predaj krásny 4-izbový rodinný

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

267,800 € 2232 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový veľký byt Žilina-Hliny 5

Reality Žilina

3 izbový byt | - | 84 m²

Realitná kancelária Salea – Váš realitný partner vám ponúka na predaj priestranný byt s veľkory

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 2500 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 740m2 v obci Pitelová horná časť

Reality Pitelová

Pozemok pre rodinné domy | - | 740 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka pozemok o výmere 740m2 ( rozmery pozemku cca 35m x 21m)v

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Pitelová

22,200 € 30 €/m²

Chorvátsko- 2x Vila za top cenu len 30m od mora a pieskovej pláže

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie Vám exkluzívne ponúka na predaj vilu s 2x apartmán v druhej rade len 30m od mora v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

750,000 € 2586 €/m²

Chorvátsko: Novostavba apartmánu s výhľadom na more

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka novostavbu apartmánu s výhľadom na more na ostrove Vir v Chorvátsku.

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

259,000 € 3720 €/m²

STAVEBNÉ PARCELY na výstavbu rodinných domov, LOPEJ

Reality Podbrezová

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,500 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok pre výstavbu 3 - 4 rodinných domov, ktorý sa nachádza v kat

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Podbrezová

39 €/m2 39 €/m2

Záhradná chatka s altánkom a výhľadom, Žilina – Závodie

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | . | 40 m²

Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatku so súpisným číslom, ktorá ponúka ideálne miesto na od

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

55,000 € 1375 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Višňové Znížená cena!

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | Višňové | 4,637 m²

Slnečný stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite na začiatku obce s výbornou dostupnosťou do m

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

Výborná investičná príležitosť

Reality Matúškovo

Priestor pre sklad | - | 1,936 m²

SaleA-Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj komerčné a prevádzkové priestory v Matúškove

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Matúškovo

690,000 € 356 €/m²

2,354 ha v Žehre: Architektonická výzva pod Dreveníkom s trvalým výhľadom

Reality Žehra

Iný stavebný pozemok | - | 0 m²

Realitná kancelária Salea ponúka na predaj unikátny investičný celok – súbor 5 slnečných parcie

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žehra

37 €/m2

Chata v tesnej blízkosti rieky Váh v OV , v Kráľová nad Váhom

Reality Kráľová nad Váhom

Chalupa, rekreačný domček | - | 25 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka Exkluzívne iba u nás na predaj záhradu s chatou v te

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kráľová nad Váhom

55,000 € 2200 €/m²

Útulný 3 Izbový byt, 71 m2, balkón, Šarovce, okr. Levice

Reality Šarovce

3 izbový byt | - | 71 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj 3 Izbový byt, 71 m2, balkón, špajza, Šarovce,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šarovce

52,990 € 746 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Upresniť hľadanie