Pozemok s chalupou v obci Podkylava o výmere 8852m2.

Reality Podkylava

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 8,852 m²

SaleA - váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj chalupu s

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Podkylava

150,000 € 17 €/m²

Chata v obci Drietoma - časť Liešna.

Reality Drietoma

Chalupa, rekreačný domček | Liešna | 900 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj chatu v obci Drietoma časť Liešna o celkove

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Drietoma

1 € 0 €/m²

Stavebný pozemok v obci Trenčianske Mitice o výmere 1090m2.

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,090 m²

SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Mitice o

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

105 €/m2 105 €/m2

Útulný rodinný dom v Dolnej Lehote

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²

Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

249,000 € 227 €/m²

Dom 2x apartmán blízko mora v Chorvátsku na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma apartmánmi na ostrove Vir v Chorvátsku. Nachá

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

300,000 € 3140 €/m²

Exkluzívne novostavba apartmánu v prvej rade od mora s výhľadom na more Chorvátsko - Privlaka

Reality Chorvátsko

2 izbový byt | Chorvátsko

Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v prvej rade od mora v Privlake, atraktívnej loka

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

398,502 € 6227 €/m²

Rodinný dom v horehronskej obci Polomka - PREDAJ

Reality Polomka

Rodinný dom | - | 437 m²

Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj priestranný rodiný dom v obci Polomka na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Polomka

Cena dohodou

2-IZBOVÝ BYT S TERASOU, 57 m², ŽILINA - SLNEČNÉ TERASY

Reality Žilina

2 izbový byt | Mateja Bela | 74.6 m²

Hľadáte 2-izbový byt s veľkou terasou a vlastným parkovaním, ktorý je kompletne zariadený a ihn

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

199,990 € 2681 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Bývalé potraviny s dušou v srdci Ľuboriečky – priestor pre vaše sny!

Reality Ľuboriečka

Rodinný dom | - | 500 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nie je len „tuctový dom“, ale ponúka nekonečné možnosti? SaleA – Vá

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ľuboriečka

35,000 € 70 €/m²

GARÁŽ S ELEKTRIKOU, 20m2, ŽILINA - HLINY IV.

Reality Žilina

Garáž | Vojtecha Spanyola | 20 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu garáž v meste Ži

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

23,990 € 1200 €/m²

Stavebný pozemok, 775m2, Stavebné povolenie, Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Pozemok pre rodinné domy | Jána Smreka | 775 m²

SaleA- Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj rovinatý, slnečný stavebný pozemok pre rod

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zlaté Moravce

89,000 € 115 €/m²

BITAROVÁ - STAVEBNÝ ROVINATÝ POZEMOK O VÝMERE 625m2

Reality Bitarová

Pozemok pre rodinné domy | Bitarová | 625 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci BITAROVÁ, pozemok

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bitarová

85,000 € 136 €/m²

LIETAVSKÁ SVINNÁ BABKOV - POZEMOK 1998m2 + MOBILNÝ DOM

Reality Lietavská Svinná-Babkov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,998 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj slnečný rozľahlý pozemok o výmere 1998m2 +

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Lietavská Svinná-Babkov

155,000 € 78 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TURIE - INVESTIČNÝ POZEMOK PRE BUDÚCU VÝSTAVBU 4 RODINNÝCH DOMOV

Reality Turie

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,836 m²

SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj INESTIČNÝ pozemok v obci TURIE o výmere od

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Turie

90 €/m2 90 €/m2

Bývanie za 40 € mesačne? Áno aj to sa dá

Reality Topoľnica

Rodinný dom | - | 100 m²

Ivona Bartíková – Váš realitný partner ponúka na predaj 4-izbový nízkoenergetický rodinný dom v

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

250,000 € 2500 €/m²

Zaujímavá cena Exkluzívne 3izbový byt pri Priori 65m2 Výťah

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 65 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný, presvetlený 3-izbový byt a výťaho

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

157,900 € 2429 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Exkluzívne 3izbový byt pri Priori 65m2 Výťah

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 65 m²

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

157,900 € 2429 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

V pôvodnom stave 4,5izbový byt v Žarnovici o výmere 78,5m2

Reality Žarnovica

4 izbový byt | Fraňa Krála | 78.5 m²

Salea Váš partner v realitách ponúka 4-izbový byt na 2poschodi z 3, ideálne na kompletnú r

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žarnovica

125,000 € 1592 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok 2213m2 s domom. Tomášikovo

Reality Tomášikovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ivona Bartíková a SaleA váš relitný parner vám exkluzívne prínášaju do ponuky na predaj – inve

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Tomášikovo

139,800 €

Slnečný stavebný pozemok 1055 m² – Horné Hámre

Reality Horné Hámre

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,055 m²

Salea Váš partner v realitách ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v obci Horné Hámre.

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Horné Hámre

52,750 € 50 €/m²

Pozemok na predaj v obci Veľké Krškany (Jakubie) Levice

Reality Levice

Pozemok pre rodinné domy | Veľké Krškany | 1,118 m²

Salea – Váš partner v realitách Vám s radosťou predstavuje exkluzívnu ponuku: Ideálny pozemok n

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Levice

35,000 € 31 €/m²

Pozemok o výmere 1267 m2 v extraviláne Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Iný poľnohosp. pozemok | Slnečná stráň | 1,267 m²

Salea - Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok označený ako trvalo trávnatý porast v

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žiar nad Hronom

8 €/m2 8 €/m2

Chorvátsko- Dom s výhľadom na more blízko pláže na ostrove Vir

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

OSTROV VIR: DVOJDOM SO 4 SPÁLŇAMI A VÝHĽADOM NA MORE EXKLUZÍVNA LOKALITA – 350 M OD PLÁŽE JAD

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

230,000 € 2277 €/m²

Chorvátsko-Petrčane-Punta Skala: Váš Vysnívaný Apartmán Len Pár Krokov od Mora!

Reality Chorvátsko

3 izbový byt | Chorvátsko

Hľadáte ideálne miesto na oddych pri Jadrane alebo perfektnú investíciu do letného prenájmu? N

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

295,000 € 5126 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1376)