Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – novostavbu skolaudovanú v roku 2016, nach
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Hradištná | 519 m²
Hľadáte bývanie priamo pri lese ale stále v blízkej dostupnosti do Bratislavy? Želáte si ráno
495,000 € 954 €/m²
Záhrada | - | 2,160 m²
Roland Hančin a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rozľahlý pozemok nachádzajúci sa v obci Veľká
58,000 € 27 €/m²
Záhrada | Valaliky | 1,293 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinaty pozemok v obci Valaliky. Výhodou tohto pozemku je bezprostredná
103,000 € 80 €/m²
Rodinný dom | Salaše | 129 m²
Rich REALITY ponúka: Moderné 4-izbové rodinné domy s garážou – obec Rišňovce (Salaše) Rišňovce,
269,700 € 2091 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mostová | 2,086 m²
V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 2086 m2 na výstavbu rodinných domov
170,000 € 81 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hurbanovo | 40 m²
Na predaj moderná novostavba chaty v rekreačnej oblasti pri jazere – ideálne miesto na oddych a
115,000 € 2875 €/m²
3 izbový byt | Hurbanovo | 74 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Hurbanove s celkovou výmerou 74 m², ktorý sa nach
110,000 € 1486 €/m²
4 izbový byt | Šancová 98 | 147 m²
Butterfly reality ponúka na predaj nadštandardný, slnečný a charakterom jedinečný tehlový 4-izb
444,000 € 3020 €/m²
Rodinný dom | Rákosová | 228 m²
Miesto, kde majú deti svoj svet, rodičia vytúžený pokoj a práca vlastnú, plnohodnotnú kancelári
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | - | 70.97 m²
🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA (KAROLA ADLERA) Ponúkame na pred
219,900 € 3098 €/m²
Apartmán | Bulharsko
Záujemcom o vlastnú nehnuteľnosť za výbornú cenu, určenú na rekreáciu v dostupnej vzdialenosti
104,990 € 755 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lábska | 4,088 m²
Na predaj rozsiahly stavebný pozemok určený výhradne ako investícia, situovaný na okraji zastav
225 €/m2 225 €/m2
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 48,329 m²
KOMPLEXNÁ PONUKA NA ODPREDAJ DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU: „ZELENÉ MOKRANCE“ Dovoľujeme si vám pred
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | - | 346 m²
Ponúkame Vám na predaj poschodový, 7 izbový rodinný dom v tichej a lukratívnej lokalite v Novýc
259,690 € 751 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,000 m²
Miesto: mesto Ilava Lokalita: okrajová štvrť Výmera: 1000m2, investičná príležitosť, orná pô
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | - | 1,500 m²
Ponúkame na predaj rozľahlý pozemok pre výstavbu 3 - 4 rodinných domov, ktorý sa nachádza v kat
39 €/m2 39 €/m2
Rekreačný pozemok | Tále | 520 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúkame na predaj rekreačný pozemok v Hornej Lehote - Tál
16,000 € 31 €/m²
3 izbový byt | Gudernova | 55 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Terasa, na Gudernovej ulici v Košiciac
179,900 € 3271 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka novostavbu apartmánu s výhľadom na more na ostrove Vir v Chorvátsku.
259,000 € 3720 €/m²
Rodinný dom | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj dom s dvoma apartmánmi na ostrove Vir v Chorvátsku. Nachá
300,000 € 3140 €/m²
Rodinný dom | Dolná Lehota | 1,095 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj pekný rodinný dom, vhodný na celoročné bý
249,000 € 227 €/m²
2 izbový byt | Chorvátsko
Nové Bývanie RK Vám ponúka na predaj apartmán v prvej rade od mora v Privlake, atraktívnej loka
398,502 € 6227 €/m²
3 izbový byt | Chorvátsko
Hľadáte ideálne miesto na oddych pri Jadrane alebo perfektnú investíciu do letného prenájmu? N
295,000 € 5126 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.