NOVINKA - Výborne dispozične riešený 2 izb. byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 58.67 m²

Ponúkame na predaj skvelý 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťanoch

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

164,900 € 2811 €/m²

NOVINKA - Výborne dispozične riešený 2 izb. byt s balkónom

Reality Piešťany

2 izbový byt | Dopravná | 46.78 m²

Ponúkame na predaj praktický 2 izbový byt s balkónom v úplne novom projekte Swanhouse v Piešťan

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

138,900 € 2969 €/m²

Skolaudované - 2 izb.byt s veľkým balkónom a krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 53.78 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, výborne dispozične riešený 2 izbový byt s balkónom a jedinečným

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

294,900 € 5483 €/m²

Moderný 4-izbový rodinný dom v Rajke na pozemku 811m2 – dokončenie podľa vašich predstáv!

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte ideálne rodinné bývanie, kde si interiér prispôsobíte presne podľa svojho vkusu? Ponúka

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

265,000 € 2650 €/m²

Na predaj 3izb byt po rekonštrukcii - Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | - | 73 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj 3-izbový byt po nadštandardnej rekonštrukcii na u

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

139,900 € 1916 €/m²

Výhodná cena- ideálny SP v Green Residencii pri jazere

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Senec

270 €/m2 270 €/m2

Rodinný dom s bazénom a záhradou na pozemku 1300 m² – Sliač

Reality Sliač

Rodinný dom | - | 1,300 m²

Rodinný dom s bazénom a veľkým pozemkom 1300 m² – Sliač, Hájniky Predstavte si dom, kde

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sliač

374,998 € 288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,800 € 2744 €/m²

Relax v domčeku s mediteránskou záhradou v Harmónií

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | 116 m²

Ponúkame útulný rekreačný domček postavený pred 5 rokmi v modernom štýle na krásnom mieste v

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

299,000 € 2578 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EMISSEN - REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 2-izbový apartmán v Devínskej Novej Vsi na ulici Bystrická.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 35.86 m²

EMISSEN - REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 2-izbový apartmán v Devínskej Novej Vsi na ulici Bystr

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

150,000 € 4183 €/m²

Predaj obchodné priestory 574 m2 Bratislava širšie centrum pri OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Junácka | 574 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj obchodné priestory

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Nové Mesto

890,000 € 1551 €/m²

Predaj Vysoké Tatry - Mlynica ,stavebný pozemok o ploche 763 m2.

Reality Mlynica

Pozemok pre rodinné domy | - | 763 m²

TOP CITY v Podtatranskej obci Mlynica ponúka na predaj stavebný pozemok o ploche 763 m2 a rozm

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mlynica

64,500 € 85 €/m²

UNIKÁTNA VILA S PRESTÍŽNOU ADRESOU V MOLDAVE

Reality Moldava nad Bodvou

Rodinný dom | - | 657 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ prináša na pr

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Moldava nad Bodvou

395,000 € 683 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 62 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

167,600 € 2690 €/m²

ŠÍRAVA, BIELA HORA - REKREAČNÉ CHATY, PROJEKT S POVOLENIAMI

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Biela Hora | 0 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim Vám predstavuje veľmi zaujímavú ponuku! Máme

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

139 €/m2

Predaj Vysoké Tatry ,2 izbový Apartmán , kompletne zariadený , 80,5 m2.

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 66.7 m²

TOP-CITY vo Vysokých Tatrách pod Starým Smokovcom Vám ponúka na predaj 2 izbový Apartmán s kr

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 2654 €/m²

Predaj Vyšné Ružbachy ,chatka 30m2.

Reality Vyšné Ružbachy

Chalupa, rekreačný domček | - | 30 m²

TOP - CITY Poprad v obci Vyšné Ružbachy ponúka na predaj chatku o ploche 30m2. Chatka pozostáva

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšné Ružbachy

23,000 € 767 €/m²

PREDANÉ: 2 izbový byt v Rači - Pri Šajbách v tichej lokalite za najnižšiu cenu

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Pri Šajbách | 52 m²

Na predaj: 2 izbový byt v Bratislave – Rači, na ulici: Pri Šajbách, podlahová plocha bytu je 48

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

169,000 € 3250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ - 60-ÁROVÝ INVESTIČNÝ POZEMOK S DOMOM - VRAKÚŇ

Reality Vrakúň

Pozemok pre rodinné domy | Pod Zahradami | 5,962 m²

Hľadáte pokojný pozemok s výbornou polohou vhodný na realizáciu Vášho investičného projektu? V

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vrakúň

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Chorvátsko 3 izbový apartmán 50 metrov od mora pri Zadare.

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

220,000 € 3467 €/m²

Na predaj investičný pozemok, Oščadnica, časť Švancari

Reality Oščadnica

Rekreačný pozemok | Oščadnica | 912 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj mierne svahovitý pozemok v Oščadnici, časť Švanca

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Oščadnica

46 €/m2 46 €/m2

Na predaj rodinný dom s pozemkom 1362m2 v obci Lysica,Žilina

Reality Lysica

Rodinný dom | Lysica | 360 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj rodinný dom v Lysici s rozľahlým pozemkom o výmer

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lysica

135,000 € 375 €/m²

3-izbový byt + mezonet, 140 m2, tehla, Košice Jilemnického

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Jilemnického | 140 m²

Ponúkame na predaj pekný veľký 3-izbový byt v lokalite Košice Staré Mesto na Jilemnického ulici

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

325,000 € 2321 €/m²

NADŠTANDARDNÝ RODINNÝ DOM PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – GÖNC, len 30 min. od Košíc!

Reality Gönc

Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | -

Hľadáte výnimočné bývanie bez starostí? Tento dom v mestečku Gönc, len 10 km za hranicou Milhos

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gönc

177,000 € 983 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie