Novostavba - radový rodinný dom s terasou

Reality Poprad

Rodinný dom | - | 150 m²

CentrumReal Vám exkluzívne ponúka na predaj novostavbu moderného rodinného domu v radovej zásta

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

300,000 € 2000 €/m²

RealityDS - Predaj 5 izb. rodinného domu, garáže s altánkom na 8 á pozemku, Dunajská Lužná

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Nová Lipnica | 334 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj pätizbový, čiastočne podpivničený, jednopodlažný rodinný dom,

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

695,000 € 2081 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ | 48 m² | LODŽIA | RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | ZIMNÁ ULICA | 48 m²

🔥 NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT | 48 m² | LODŽIA | RUŽINOV – OSTREDKY (ZIMNÁ ULICA) Na predaj príjemn

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

ČORDÁKOVA ul. - KVP 3 izbový byt 70 m2 Pekná lokalita

Reality Košice-Sídlisko KVP

3 izbový byt | Čordákova | 68.3 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na ul. Čordákova

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sídlisko KVP

195,000 € 2855 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK na predaj – Omšenie

Reality Omšenie

Pozemok pre rodinné domy | - | 861 m²

STAVEBNÝ POZEMOK Ponúkame na predaj stavebný pozemok v pokojnej lokalite, ktorá patrí medzi vy

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Omšenie

95,000 €/m2 95000 €/m2

ROZHANOVCE - lukratívny Stavebný poz. komplet siete 758 m2

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 758 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj lukratívny Stavebný pozemok v obci Rozhanovce.

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

180,000 € 237 €/m²

VAJKOVCE - pozemky v blízkosti Košíc

Reality Vajkovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 533 m²

MH Real Vám ponúka na predaj pekné, rovinaté pozemky v obci Vajkovce, iba 10 km od Košíc a 3 km

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vajkovce

54,060 € 101 €/m²

VAJKOVCE - pekný stavebný pozemok o výmere 898 m²

Reality Vajkovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 898 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Vajkovce, iba 10 km od

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vajkovce

167,000 € 186 €/m²

Exkluzívne novostavba rodinný dom - dvojdom, Spišské Podhradie

Reality Spišské Podhradie

Rodinný dom | Kúpeľňá | 102.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu typu dvojdom v meste Spišské Podhradie.

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Spišské Podhradie

225,500 € 2060 €/m²

4-izbový byt s charakterom domu - skolaudované, Senec

Reality Senec

4 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 121 m²

4-izbový byt s tepelným čerpadlom, SKOLAUDOVANÉ, Kráľová pri Senci ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Celkov

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Senec

254,900 € 1975 €/m²

Exkluzívne na predaj, rodinný dom, obec Harichovce, okres Spišská Nová Ves

Reality Harichovce

Rodinný dom | - | 151.7 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu, obec Harichovce, okres Spišská Nová Ve

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Harichovce

325,000 € 2142 €/m²

Exkluzívny rodinný dom, Veľká Lomnica, okres Kežmarok

Reality Veľká Lomnica

Rodinný dom | - | 486 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom, Veľká Lomnica, okres Kežmarok. Nehnuteľ

Publikované: 16.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľká Lomnica

Cena dohodou

stavebný pozemok 10km od Košíc (Rozhanovce)

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 758 m²

Čím je táto parcela výnimočná?- pripravený stavebný pozemok so sieťami- 758m2 obklopených krásn

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

180,000 € 237 €/m²

Garáž na predaj 17m2, Lomená, Košice-Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | - | 17 m²

🚗 Na predaj: Garáž na skvelej adrese – Lomená ulica, Košice – Staré MestoHľadáte vlastný parkov

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

34,000 € 2000 €/m²

RealityDS - PREDAJ obchodného a investičného objektu, Gabčíkovo

Reality Gabčíkovo

Objekt pre obchod | - | 458 m²

RK RealityDS ponúka na PREDAJ obchodný priestor s dlhoročnou históriou a výbornou polohou v cen

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Gabčíkovo

299,990 € 655 €/m²

RealityDS - PREDAJ Veľkorysého 5-izbového rodinného domu po kompletnej rekonštrukcii: Váš nový domov vo Vydranoch

Reality Vydrany

Rodinný dom | - | 237.6 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Vydra

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vydrany

276,000 € 1162 €/m²

RealityDS - Nadštandardná nízkoenergetická vila v Šamoríne na PREDAJ: Moderná architektúra a špičkové technológie

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 220 m²

Hľadáte domov, kde sa nešetrilo na kvalite? Táto výnimočná 5,5-izbová novostavba (kolaudácia 20

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šamorín

529,900 € 2409 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

--REZERVOVANÉ-- Rodinný dom - Dubnica nad Váhom, Štúrova ulica

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Štúrova | 150 m²

NOVUS Reality ponúka na predaj tehlový rodinný dom v Dubnici nad Váhom na Štúrovej ulici. Dom

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Rezervované - zrekonštruovaný 1-izbový byt – Trenčín, Sihoť

Reality Trenčín

1 izbový byt | - | 38 m²

🏡 Na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt s výhľadom na Trenčiansky hrad – Trenčín, Sihoť (pri u

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

96,000 € 2526 €/m²

REZERVOVANÝ - RealityDS - Predaj pozemku - záhrady 789 m2, Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | - | 789 m²

RK RealityDS Vám ponúka na predaj pozemok o rozlohe 789 m2, na liste vlastníctva vedený ako záh

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Štvrtok na Ostrove

69,000 € 87 €/m²

Výhradne: POZEMOK, 1016 m2, KRUŠOVCE, okr. Topoľčany

Reality Krušovce

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,016 m²

REGAL Reality ponúka výhradne na predaj pozemok o rozlohe 1016 m2 v obci Krušovce, okr. Topoľča

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Krušovce

44,990 € 44 €/m²

Na predaj investičný pozemok na výstavbu - BERNOLÁKOVO

Reality Bernolákovo

Pozemok pre rodinné domy | Antona Bernoláka | 5,091 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bernolákovo

534,555 € 105 €/m²

NA PREDAJ VÝNIMOČNÝ REKREAČNÝ DOM S UMELECKÝM NÁDYCHOM

Reality Martin

Chalupa, rekreačný domček | - | 125 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Bc. Richardom Gálom RSc. Vám ponúka na predaj jedinečný rekreačn

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

249,990 € 2000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Novostavba pri mori – ostrov Vir, Chorvátsko za super cenu!

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

NOVÝ BUNGALOV S BAZÉNOM LEN PÁR MINÚT OD MORA OSTROV VIR – CHORVÁTSKO Niektoré nehnuteľnos

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

260,000 € 847 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Rodinné domy na predaj (23116)
Upresniť hľadanie