Rodinný dom | - | 151.7 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj novostavbu rodinného domu, obec Harichovce, okres Spišská Nová Ve
325,000 € 2142 €/m²
Rodinný dom | - | 486 m²
Ponúkame na predaj exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom, Veľká Lomnica, okres Kežmarok. Nehnuteľ
Cena dohodou
3 izbový byt | Čordákova | 68.3 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na ul. Čordákova
195,000 € 2855 €/m²
Garáž | - | 17 m²
🚗 Na predaj: Garáž na skvelej adrese – Lomená ulica, Košice – Staré MestoHľadáte vlastný parkov
34,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Antona Bernoláka | 5,091 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
534,555 € 105 €/m²
2 izbový byt | kmeťová | 36.54 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. VÁM
155,600 € 2734 €/m²
Rodinný dom | Vysoká | 498 m²
Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka jedinečnú príležitosť stať sa súčasťou histórie
Cena dohodou
3 izbový byt | Senec - Kráľová pri Senci | 85 m²
Moderný 3-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v
176,900 € 2081 €/m²
2 izbový byt | Športová | 58 m²
Moderný 2-izbový byt s vlastným parkovacím miestom v cene bytu. Projekt Nova Kralova, priamo v
164,900 € 2843 €/m²
Rodinný dom | Torysky | 94 m²
Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Torysky, len 16 km o
Cena dohodou
Priestor pre sklad | - | 1,936 m²
SaleA-Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj komerčné a prevádzkové priestory v Matúškove
690,000 € 356 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 25 m²
SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka Exkluzívne iba u nás na predaj záhradu s chatou v te
55,000 € 2200 €/m²
3 izbový byt | - | 71 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj 3 Izbový byt, 71 m2, balkón, špajza, Šarovce,
52,990 € 746 €/m²
Záhrada | - | 571 m²
Ponúkame na predaj atraktívny kaskádovitý pozemok o výmere 571 m2 v katastrálnom území Spišská
20,000 € 35 €/m²
Rodinný dom | Mládežnícka štvrť | 113.4 m²
SaleA- Váš partner v realitách Vám výhradne iba u Nás ponúka na predaj krásny a moderný rodinný
299,500 € 2641 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 8,852 m²
SaleA - váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj chalupu s
150,000 € 17 €/m²
1 izbový byt | J. Palárika | 36.45 m²
SaleA - Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj priestranný 1izbový byt vo vyhľadávanej lo
89,000 € 2442 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj Rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk
73,990 € 617 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Podhorská | 6,617 m²
SaleA váš partner v realitách vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj stavebný po
45 €/m2 45 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Liešna | 900 m²
SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj chatu v obci Drietoma časť Liešna o celkove
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | simonova | 145 m²
REZERVOVANÝ Bartíková a SaleA – Váš partner v realitách – Vám prinášajú do ponuky na predaj .
215,000 € 1483 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,090 m²
SaleA váš partner v realitách vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Trenčianske Mitice o
105 €/m2 105 €/m2
Rodinný dom | - | 100 m²
Ivona Bartíková – Váš realitný partner ponúka na predaj 4-izbový nízkoenergetický rodinný dom v
250,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | - | 65 m²
SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný, presvetlený 3-izbový byt a výťaho
157,900 € 2429 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.