Rodinný dom | Štitáre | 100 m²
Koval Reality Vám ponúkajú na predaj moderne riešenú novostavbu 4-izbového rodinného domu nachá
229,000 € 2290 €/m²
Rodinný dom | - | 214 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom s možnosťou polyfunkcie, širšie centrum, Spišská Nová
270,000 € 1262 €/m²
Rekreačný pozemok | Šibeňa hora | 2,726 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rekreačný pozemok na Šibenej hore v Bardejove. Pozemok sa nac
17,000 € 6 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | - | 25 m²
Ponukam Chatu pre záhradníckeho nadšenca – miesto pre relax a harmóniu s prírodou v absolutnom
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 250 m²
Na predaj 2-generačný rodinný dom na veľkorysom pozemku – Budiš pri Turčianskych Tepliciach Po
180,000 € 720 €/m²
Záhrada | Mokráň záhon | 720 m²
Butterfly-reality ponúka na predaj rekreačný pozemok – záhradu so záhradnou chatkou na ul. Mokr
250,000 € 347 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | - | 5,999 m²
Ponúkame na predaj 3 pozemky v blízkom okolí podhorskej obce Bystrička orná pôda. Nehnuteľnosti
15 €/m2 15 €/m2
Rodinný dom | - | 130 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Tento rodinný dom Vám ponúka
129,900 € 999 €/m²
3 izbový byt | - | 70 m²
Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici
249,000 € 3557 €/m²
2 izbový byt | Drobného | 58 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v Dúbravke na Drobného ul - výmera bytu 51,12m2 + 5m2 balkon +
202,000 € 3483 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²
Ponúkame na predaj investičný pozemok o výmere 8337 m2 v tichej časti obce Zvončín. Na pozemok
Cena dohodou
Záhrada | - | 2,160 m²
Roland Hančin a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rozľahlý pozemok nachádzajúci sa v obci Veľká
58,000 € 27 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Mostová | 2,086 m²
V zastúpení majiteľov ponúkame na predaj pozemok o rozlohe 2086 m2 na výstavbu rodinných domov
170,000 € 81 €/m²
3 izbový byt | Hurbanovo | 74 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Hurbanove s celkovou výmerou 74 m², ktorý sa nach
110,000 € 1486 €/m²
4 izbový byt | Šancová 98 | 147 m²
Butterfly reality ponúka na predaj nadštandardný, slnečný a charakterom jedinečný tehlový 4-izb
444,000 € 3020 €/m²
Rodinný dom | Rákosová | 228 m²
Miesto, kde majú deti svoj svet, rodičia vytúžený pokoj a práca vlastnú, plnohodnotnú kancelári
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | - | 70.97 m²
🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 70,97 m² | BRATISLAVA – DÚBRAVKA (KAROLA ADLERA) Ponúkame na pred
219,900 € 3098 €/m²
Apartmán | Bulharsko
Záujemcom o vlastnú nehnuteľnosť za výbornú cenu, určenú na rekreáciu v dostupnej vzdialenosti
104,990 € 755 €/m²
Rodinný dom | - | 346 m²
Ponúkame Vám na predaj poschodový, 7 izbový rodinný dom v tichej a lukratívnej lokalite v Novýc
259,690 € 751 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Lábska | 4,088 m²
Na predaj rozsiahly stavebný pozemok určený výhradne ako investícia, situovaný na okraji zastav
225 €/m2 225 €/m2
Rodinný dom | Jabloňová | 115 m²
Ponúkame Vám na predaj moderný 4-izbový rodinný dom – novostavbu skolaudovanú v roku 2016, nach
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Hradištná | 519 m²
Hľadáte bývanie priamo pri lese ale stále v blízkej dostupnosti do Bratislavy? Želáte si ráno
495,000 € 954 €/m²
Záhrada | Valaliky | 1,293 m²
Ponúkame Vám na predaj rovinaty pozemok v obci Valaliky. Výhodou tohto pozemku je bezprostredná
103,000 € 80 €/m²
Rodinný dom | Salaše | 129 m²
Rich REALITY ponúka: Moderné 4-izbové rodinné domy s garážou – obec Rišňovce (Salaše) Rišňovce,
269,700 € 2091 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.