REZERVOVANÝ! Krásný rodinný dom Geča, Košice- okolie

Reality Geča

Rodinný dom | - | 140 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný rodinný dom v obci Geča, Košice- okolie. Nachádza

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Geča

375,000 € 2679 €/m²

Krásný 3 izbový byt, 78m2, Talinská ul., Košice

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | - | 78 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

257,500 € 3301 €/m²

Hľadáme súrne rodinný dom pre klientov v Chorvátskom Grobe!!

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Konopná | 1 m²

!!!!Súrne hľadáme pre klientov rodinný dom v Chorvatskom Grobe. Rozpočet do 400 000 eur. Ak

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

400,000 € 400000 €/m²

REZERVOVANÉ | Rodinný dom 4 izb. s garážou A | Hrušková ul., Trenčín

Reality Trenčín

Rodinný dom | Hrušková | 165 m²

Rodinný dom A - REZERVOVANÉ | Rodinný dom B - voľné V atraktívnej lokalite mesta Trenčín na Hr

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

366,200 € 2219 €/m²

BYTOČ RK - 3-izb. mezonet/radový RD s 2x terasou, záhradkou a parkovaním v Taliansku - Bibione

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

V krásnej lokalite v Taliansku - letovisku Bibione, ponúkame na predaj samostatný 3-izbový mezo

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

226,000 € 2511 €/m²

ZĽAVA!!! Predaj -rodinný dom + zrub - MÝTO POD ĎUMBIEROM, Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chata, drevenica, zrub | 336 m²

PREDAJ – Priestranný dom na pokojnom mieste v Mýte pod Ďumbierom, Nízke Tatry Predstavte si

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

374,999 € 1116 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

107 m² za 314 990 € – 4-izbová Novostavba v Bratislave

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Kazanská | 103 m²

🔥 107 m² ZA 314 990 €? VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE, KTORÝ NEMÁ KONKURENCIU 🏡 Bývanie, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

314,990 € 3058 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s garážovým státím, 2x balkón, pivnica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Bratislavská | 93.2 m²

Ponúkame na predaj priestranný a výborne dispozične riešený 3-izbový byt v obľúbenej bratislavs

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

339,000 € 3637 €/m²

BYTOČ RK - 2-izb. byt s veľkou terasou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Na slnečnom ostrove Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúkame na predaj 2-izbový

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

160,000 € 2857 €/m²

Predám Chatu so záhradou Nová Vieska

Reality Nová Vieska

Rodinný dom | Nová Vieska | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovanú chatu v obci Nová Vieska viohradnická oblasť.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Vieska

24,000 € 800 €/m²

Šamorín - predaj 3. izb. bytu s rozlohou 100m2 v uzamknutom dvore.

Reality Šamorín

3 izbový byt | - | 100 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj trojizbový byt nachádzajúci sa na vyvýšenom prízemí tehlovej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

259,000 € 2590 €/m²

BYTOČ RK - veľký 3-izb. byt 112m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

109,000 € 973 €/m²

Predaj parcely v Nižnej Kamenici vrátane projektu na dom a stavebného povolenia

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cintorínska | 500 m²

Jakubašeková Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 500 m² v pokojnej časti obce Ni

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

51,000 € 102 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BYTOČ RK - 2-izb. byt s verandou v Taliansku na ostrove Grado - Pineta

Reality Taliansko

2 izbový byt | Taliansko

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

120,000 € 2553 €/m²

Predaj chaty v Bardejove v cene 18 000,- €

Reality Bardejov

Chalupa, rekreačný domček | Kalvária | 36 m²

Jakubašeková Reality, s.r.o. ponúka na predaj drevenú zrubovú chatu s murovanou prístavbou v Ba

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bardejov

18,000 € 694 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj stavebný pozemok s rozlohou 2000m2 v obci Kútniky, časť BLAŽOV

Reality Kútniky

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,000 m²

Imperium RK Vám ponúka na predaj slnečný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu s rozlohou 2

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kútniky

230,000 € 115 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

BYTOČ RK - samostatný 3-izb. RD v Taliansku neďaleko pobrežia - Latisana

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj letoviska Lignano Sabbiadoro (resp. Bibione), kde začína Benátska rivi

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

154,000 € 824 €/m²

BYTOČ RK - Samostatná 5-izb. vila v Taliansku neďaleko pobrežia - San Giorgio di Nogaro

Reality Taliansko

Rodinný dom | Taliansko

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

335,000 € 1293 €/m²

PREDAJ POLYFUNKČNÁ VILA V BLÍZKOM CENTRE MESTA

Reality Žilina

Polyfunkčný objekt | Spanyolova | 300 m²

Ponúkame na predaj mestskú vilu situovanú na pozemku o výmere 1170 m2 v blízkosti nemocnice ul.

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

750,000 € 2500 €/m²

Murovaná chata so záhradou 647 m2, Vyšné Opátske, 500 m. od Panorámy

Reality Košice-Vyšné Opátske

Chalupa, rekreačný domček | Nižná Úvrať | 36 m²

Ponúkam na predaj murovanú chatu Vyšné Opátske , Nižná Úvrať, 500 m od Panorámy s krásnym výh

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Vyšné Opátske

39,000 € 1083 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ POZEMKU RAJECKÉ TEPLICE

Reality Rajecké Teplice

Rekreačný pozemok | Rajecké Teplice | 4,312 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj pozemok v Rajeckých Tepliciach určený v územnom plá

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rajecké Teplice

75 €/m2 75 €/m2

PREDAJ MUROVANEJ ZÁHRADNEJ CHATKY POVAŽSKÝ CHLMEC + DOHODA

Reality Žilina

Záhradná chatka | Považský Chlmec | 35 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatku v záhradkárskej osade v Po

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

74,900 € 2140 €/m²

PREDAJ 3 - IZBOVÝ BYT UL. KAMENNÁ

Reality Žilina

3 izbový byt | Kamenná | 59 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný menší 3 - izbový byt o výmere 59 m2 situovaný na prízemí pol

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

112,000 € 1898 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Rodinné domy na predaj (23118)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie