Pozemok, 560 m2, Košice – Sever, Kalvária, Zvolenská ulica

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Zvolenská | 560 m²

Ponúkame na predaj DVA POZEMKY vo vyhľadávanej lokalite NA KALVÁRII, mestská časť Košice – Seve

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

65,000 € 116 €/m²

Na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Žihárec - 487m

Reality Žihárec

Pozemok pre bytovú výstavbu | Žihárec | 487 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v intraviláne obce Žihárec. Je situovaný mimo hlavnej cest

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žihárec

38,900 € 80 €/m²

3 izbový byt Poprad centrum - PREDAJ

Reality Poprad

3 izbový byt | Mnohelova | 68 m²

Centrum Real ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt v centre mesta Poprad. Byt o rozlohe

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Predaj pozemok Konská 707m2

Reality Konská

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 0 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne , pozemok v obci Konská . Pozemok sa nachádza mimo časti obce u

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Konská

55,000 €

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Garáž v uzavretom areáli, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papraďová | 18 m²

Garáž na predaj, BA II - Papraďová ulica. Jedinečná ponuka - garáž v uzavretom areáli v centre

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,990 € 2222 €/m²

Na predaj Podnikateľský objekt v Jelšovciach

Reality Jelšovce

Obchodné priestory | Hlavná | 268.7 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj Podnikateľský objekt nachádzajúci sa v obci Jelšovce, len

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Jelšovce

257,000 € 956 €/m²

5-izbový rodinný dom v obci Ňárad

Reality Ňárad

Rodinný dom | Ňárad | 220 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v ob

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ňárad

169,000 € 768 €/m²

Vinica 608 m² s viničnou chatkou v obci Jelenec, okres Nitra

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Vinice | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj viničný domček na pozemku o rozlohe 608 m², na ktorom je vysadený udržia

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

33,000 € 524 €/m²

4 izbový rodinný dom - Nitra - Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdol | 114.1 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj 4 izbovú novostavbu v tichom prostredí. Aktuálne je to hru

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

3- izbový byt v TOP lokalite sídliska Východ v Michalovciach

Reality Michalovce

3 izbový byt | - | 72 m²

Objavte bývanie, ktoré spája komfort, štýl a ideálnu lokalitu pre rodinný život. Ponúkame Vám n

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

145,000 € 2014 €/m²

BÁNOVCE NAD BEBRAVOU - 3 izbový byt / Cyrila a Metoda / rekonštrukcia / 63 m2 / IBA U NÁS

Reality Bánovce nad Bebravou

3 izbový byt | Cyrila a Metoda | 63 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 63 m² nachádzajúci sa v tichej a vyhľadávanej lokalite

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

105,000 € 1667 €/m²

Pozemok vhodný na výstavbu chaty

Reality Kaluža

Iný stavebný pozemok | - | 630 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu chaty pozemok nachádzajúci sa v extravilán

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

33,000 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Sympatický 3,5 izbový byt - Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | D. Štúra | 74 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Seredi s výmerou 74 m², nachádzajúci sa na

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sereď

148,000 € 2000 €/m²

2- izbový byt v centre mesta Michalovce

Reality Michalovce

2 izbový byt | - | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt priamo v centre mesta Michalovce, ktorý je pripravený na o

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

138,000 € 2379 €/m²

NA PREDAJ _ 2 iz. vidiecky dom _ plne funkčný _ pozemok 1153 m² _ obec Martonyi

Reality Martonyi

Rodinný dom | Maďarsko | Martonyi | -

Objavte čaro pokojného vidieckeho života, kde sa čas spomaľuje a každý deň má inú vôňu. Táto ne

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martonyi

34,500 € 575 €/m²

Polyfunkčný objekt vo Vranove nad Topľou

Reality Vranov nad Topľou

Obchodné priestory | Budovateľská | 1 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt vo Vranove nad Topľou. skvelá investíc

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Vranov nad Topľou

990,000 € 990000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3izb. byt, 188m2, ul. Fraňa Kráľa, Staré mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 188.67 m²

Ponúkam na predaj po kompletnej rekonštrukcii výnimočný 3-izbový byt s veľkorysou terasou, situ

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 3175 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Nitrianske Hrnčiarovce | 175 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v Nitrianskych Hrnčiarovciach

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

225,000 € 1286 €/m²

3-izbový byt v centre Nitry - Staré Mesto

Reality Nitra

3 izbový byt | Štúrová | 68 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj 3 izbový byt v Nitre, v centre na Štúrovej ulici. Bytový d

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2441 €/m²

Na predaj pozemok určený na priemyselno - potravinársku výrobu

Reality Veľké Úľany

Priemyselná zóna | Veľké Úľany | 19,992 m²

Koval Reality Vám ponúkajú v obci Veľké Úľany na predaj rovinatý pozemok v tvare L o rozlohe

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Úľany

1,100,000 € 55 €/m²

Rodinný dom vhodný na podnikateľské účely, Sobrance

Reality Sobrance

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom na Michalovskej ulici v Sobranciach, ktorý je vďaka svojej

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sobrance

85,000 € 850 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok - polyfunkcia - centrum mesta Nitra

Reality Nitra

Pozemok pre bytovú výstavbu | Staré mesto | 2,412 m²

Koval reality vám ponúkajú na predaj pozemok nachádzajúci sa v centre mesta Nitra. Pozemok je o

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

NA PREDAJ - Rodinný dom v Dvorníkoch

Reality Dvorníky

Rodinný dom | - | 184 m²

*** WFM Reality *** Vám ponúka na predaj rodinný dom s veľkou záhradou v Dvorníkoch. Dom preš

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

139,900 € 760 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30340)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23099)
Upresniť hľadanie