EXKLUZÍVNE 3i podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | - | 95 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 3 izbový podkrovný byt s terasou, centrum, Spišská Nová Ves. Nehn

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

189,000 € 1989 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 3- izbový byt s balkónom na Mierovej ulici, Strážske

Reality Strážske

3 izbový byt | - | 71.84 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný a prakticky riešený 3- izbový byt, ktorý vďaka zmene dispoz

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Strážske

125,900 € 1753 €/m²

Budova s pozemkom451m2, 6x parkovanie, vhodné ako sídlo firmy, Ružinov ✅ 3D prehliadka ✅

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Prešovská | 596 m²

Ponúkame na predaj budovu v Ružinove na Prešovskej ulici. Budova pozostava z pôvodnej časti s 3

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,300,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VÝRAZNÁ ZĽAVA! Rodinný dom v obci Hažín

Reality Hažín

Rodinný dom | - | 120 m²

Hľadáte pokojné bývanie s veľkým potenciálom, kde budete mať prírodu doslova na dosah ruky? Mám

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hažín

129,900 € 1083 €/m²

Záhradka v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovciach

Reality Michalovce

Záhrada | - | 325 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu, udržiavanú záhradku v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovcia

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

30,900 € 95 €/m²

Veľkorysý pozemok so záhradnou chatkou v obci Ubľa

Reality Ubľa

Chalupa, rekreačný domček | - | 45 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý pozemok v malebnej obci Ubľa, ktorý je vhodný na stavbu rodinn

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ubľa

43,000 € 956 €/m²

BEZKONKURENČNÁ CENA!!! Lukratívny pozemok v Michalovciach!

Reality Michalovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,733 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok v Michalovciach za BEZKONKURENČNÚ CENU! • vhodný na

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

139,900 € 81 €/m²

Veľkorysý pozemok v obci Ubľa

Reality Ubľa

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,989 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok v obci Ubľa, ktorý je vhodný na stavbu rodinného dom

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ubľa

43,000 € 14 €/m²

NA PREDAJ - 3-izbový byt priamo v meste Levoča.

Reality Levoča

3 izbový byt | Francisciho | 72 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson ponúka na predaj 3-izbový byt priamo v meste Levoča. Byt v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Levoča

Cena dohodou

Na predaj Podnikateľský objekt v Jelšovciach

Reality Jelšovce

Obchodné priestory | Hlavná | 268.7 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj Podnikateľský objekt nachádzajúci sa v obci Jelšovce, len

Publikované: 05.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Jelšovce

257,000 € 956 €/m²

Vinica 608 m² s viničnou chatkou v obci Jelenec, okres Nitra

Reality Jelenec

Chalupa, rekreačný domček | Vinice | 63 m²

Ponúkame Vám na predaj viničný domček na pozemku o rozlohe 608 m², na ktorom je vysadený udržia

Publikované: 05.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Jelenec

33,000 € 524 €/m²

Na predaj zrub v Červenom Kláštore - Pieniny

Reality Lechnica

Rodinný dom | Lechnica | 500 m²

CentrumReal exkluzívne ponúka na predaj krásnu zrubovú chatu v malebnom prostredí Červeného Klá

Publikované: 03.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lechnica

Cena dohodou

Útulný rodinný dom - Hrušovany

Reality Hrušovany

Rodinný dom | - | 200 m²

Koval reality Vám ponúkajú na predaj priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej časti obce H

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrušovany

159,900 € 800 €/m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra)

Reality Čab

Priemyselná zóna | - | 133,667 m²

Na predaj pozemok v Priemyselnom parku Čab (okr. Nitra) Možnosť prispôsobiť plochu. Ponúkam

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čab

Cena dohodou

Komerčný pozemok v Nitre na predaj

Reality Nitra

Priemyselná zóna | - | 1,832 m²

Pozemok na predaj – 1 832 m², Nitra Lokalita a základné informácie Ponúkame Vám na predaj poz

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

Cena dohodou

Kompletne zrekonštruovaný dom na pozemku 2000m2 | Komjáti

Reality Komjáti

Rodinný dom | Maďarsko | Komjáti | -

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný rodinný dom s úžitkovou plochou 20

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Komjáti

167,000 € 835 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom v pokojnej lokalite | Chorváty

Reality Chorváty

Rodinný dom | - | 80 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Chorváty

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chorváty

94,000 € 1175 €/m²

LEVOČA - historický dom v centre mesta

Reality Levoča

Rodinný dom | Masiarska | 540 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj dvojpodlažný meštiacky dom v historickom centr

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Levoča

230,000 € 426 €/m²

BOČIAR - pekný pozemok na výstavbu RD s murovanou chatou Tichá lokalita

Reality Bočiar

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,119 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pekný pozemok na výstavbu rodinného domu v obc

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bočiar

169,000 € 80 €/m²

NOVÁ CENA-KAVEČANY chatky v peknom prostredí lokalita Chmeľníky

Reality Košice-Kavečany

Chalupa, rekreačný domček | Lovecká | 394 m²

MH Real Vám ponúka miesto na relax, oddych v chatovej oblasti Kavečany - Chmeľníky. Chatky s r

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

29,900 € 76 €/m²

Predaj 5 izbovej novostavby domu v obci Bartošovce

Reality Bartošovce

Rodinný dom | - | 133 m²

Pozor, táto inzercia môže spôsobiť nečakanú túžbu presťahovať sa do malebnej obce Bartošovce. M

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bartošovce

299,000 € 2248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt s pivnicou, Ružinov, novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sputnikova | 54 m²

2-izbový byt s pivnicou v novostavbe – Projekt Sputnik, Bratislava II - Ružinov ZÁKLADNÉ INFOR

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

262,500 € 4861 €/m²

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Garáž v uzavretom areáli, BA II - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Papraďová | 18 m²

Garáž na predaj, BA II - Papraďová ulica. Jedinečná ponuka - garáž v uzavretom areáli v centre

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,990 € 2222 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1381)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23099)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30340)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie