Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj

Reality Tuhár

Rodinný dom | - | 134 m²

Dom v Tuhári | 1010 m² pozemok, terasa, pokoj a potenciál Niektoré domy kupujete očami.

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Tuhár

114,998 € 858 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rekreačný pozemok Papradno

Reality Papradno

Rekreačný pozemok | Papradno | 2,831 m²

Predáme mierne svahovitý rekreačný pozemok v Papradne. Nachádza sa neďaleko Koliby Papradno

Publikované: 29.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Papradno

10 €/m2 10 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt v budove Europalace, Žilina-Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | Obchodná | 80 m²

Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj atraktívny a moderne riešený 3-izbový byt v jedne

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

278,000 € 3475 €/m²

Rezervované! Rodinný dom Slanské Nové Mesto

Reality Slanské Nové Mesto

Rodinný dom | 918 m²

Miesto, kde sa spomaľuje čas – gazdovský dom s dušou v Slanskom Novom Meste Predstavte si rán

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slanské Nové Mesto

74,000 € 81 €/m²

Rodinný dom na peknom pozemku v Zdobe (Sady nad Torysou)

Reality Sady nad Torysou

Rodinný dom | 133 m²

Pozemok 778 m² • Úžitková plocha 133 m² • Cena: 170 000 € Hľadáte dom, ktorý si môžete prerobi

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Sady nad Torysou

170,000 € 1278 €/m²

Predaj veľkometrážneho 6 izb. rodinného domu s bazénom v centre Rovinky

Reality Rovinka

Rodinný dom | Okružná | 330 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatných stojaci 6-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rovinka

519,900 € 1575 €/m²

Predaj stavebného pozemku v obci Ležiachov, 1940m2

Reality Ležiachov

Pozemok pre rodinné domy | 1,940 m²

Na predaj stavebný pozemok s platným stavebným povolením – Ležiachov, okres Martin Ponúkame na

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ležiachov

92,000 € 47 €/m²

PREDAJ: Moderný 4-izbový rodinný dom v tichej časti starej Rajky – dokončenie podľa vašich predstáv

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Hľadáte pokojné bývanie v osvedčenej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj novos

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

229,000 € 2663 €/m²

PREDAJ: 4-izbový rodinný dom (94 m²) v centre Rajky – dokončenie do štandardu na kľúč

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Ponúkame na predaj novostavbu tehlového 4-izbového rodinného domu, situovanú v pokojnej ulici p

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2606 €/m²

Štýlový 2-izbový byt so záhradkou v Rovinke-novostavba

Reality Rovinka

2 izbový byt | Platanová | 51.57 m²

Na predaj: Štýlový 2-izbový byt so záhradkou v Rovinke – ideálna investičná príležitosť Ponúka

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rovinka

226,600 € 4394 €/m²

Predaj: Novostavby rodinných domov – Harmony Homes Bezenye

Reality Bezenye

Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye

Ponúkame na predaj moderné novostavby rodinných domov v projekte Harmony Homes v obci Bezenye.

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bezenye

200,000 € 2222 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 62 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

176,610 € 2835 €/m²

Výhodná cena -ideálny SP v Green Residencii pri jazere

Reality Hrubá Borša

Pozemok pre rodinné domy | 643 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Green Residencii v Hrubej Borši pri Senci, kt

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hrubá Borša

270 €/m2 270 €/m2

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Novostavba 1 izbový byt s terasou 49 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

1 izbový byt | Hlavná | 48.7 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Trenčín

118,200 € 2427 €/m²

Rodinný dom Jacovce - znížená cena - predaj

Reality Jacovce

Rodinný dom | Májová | 669 m²

S potešením Vám predstavujem RD na predaj, ktorý pribudol exkluzívne do našej ponuky. Nachádza

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jacovce

235,000 € 351 €/m²

Zabehnutá Gastro prevádzka + budova pod hodnotou (196 000 €)

Reality Vlkanová

Reštauračné priestory | Vlkanovská | 223 m²

GERONIMO – ZABEHNUTÁ PREVÁDZKA NA PREDAJ Kompletný gastro biznis + nehnuteľnosť

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Vlkanová

196,000 € 879 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov

Reality Nitrianske Hrnčiarovce

Rodinný dom | Lesná | 114.73 m²

Exkluzívne bývanie pod Zoborom – moderný 4-izbový bungalov v tichej časti Nitrianskych Hrnčiaro

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitrianske Hrnčiarovce

329,900 € 2875 €/m²

Novostavba - 4 izbový, samostatne stojaci bungalov blízko Bratislavy

Reality Báč

Rodinný dom | - | 100 m²

Ponúkame na predaj somostatne stojaci, 4 izbový bungalov na začiatku obce Báč. Novostavaba rodi

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Báč

280,000 € 2800 €/m²

PREDANÉ: Chata v Bratislave pri Zlatých pieskoch

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Mokráň - Záhon | 18 m²

NA PREDAJ: chata v lokalite Bratislava - Zlaté piesky s výmerou pozemku 322 m2 a stavebným povo

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

130,000 € 7222 €/m²

Chorvátsko, pekný dom s garážou 90 metrov od mora.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj jednoposchodový dom s garážou. Dom je postavený na pozemku o výmere 300

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

330,000 € 3750 €/m²

Na predaj pozemok - 9225 m2 v obci Zliechov, okr. Ilava

Reality Zliechov

Lúka, pasienok | Zliechov | 9,225 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj vysporiadané pozemky v osobnom vlastníctve o celk

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zliechov

1.3 €/m2 1 €/m2

Na predaj orná pôda 1154 m2 v obci Zliechov, okr. Ilava

Reality Zliechov

Orná pôda | Zliechov | 1,154 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj dva pozemky v osobnom vlastníctve o výmere 1154 m

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Zliechov

6.7 €/m2 7 €/m2

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23097)
Byty v Banskej Bystrici (1380)
Reality v Martine (737)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Upresniť hľadanie