MALÉ poschodové RD za CENU BYTU v Štandarde od 88 m2 do 111 m2

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Kostolná | 88 m²

JUDr. Adriana Saxová – SAXAREAL ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ rodinné domy v projekte NOVÉ ROZHAN

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Rozhanovce

269,837 € 3066 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

"Malé" RD od 61-111 m2 NOVÉ ROZHANOVCE ZA CENU BYTU od 203 tis. eur za Štandard, IS - aj kanalizácia

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | 61 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Rozhanovce

203,122 € 3330 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD na rekonštrukciu na ul Tučekova vo V. Krtíši.

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Št. Tučeka | 100 m²

Ponúkame na predaj starý vidiecky rodinný dom na pozemku o rozlohe 890m2 v pokojnej časti mesta

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Veľký Krtíš

65,000 € 650 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Vidiecky dom v obci Olováry v okrese Veľký Krtíš – znížená cena.

Reality Olováry

Rodinný dom | Nezadaná | 110 m²

Ponúkame na predaj starší vidiecky dom na veľkom pozemku o rozlohe 1983 m2 v obci Olováry v okr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Olováry

39,900 € 363 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Dva vidiecke domy na pozemku 1,6ha D. Strehová (Prieloh), V. Krtíš.

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj dva udržiavané domy so zachovaným vidieckym charakterom na rozsiahlom pozemk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

140,000 € 700 €/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

Menší 2-izbový byt (2-garsónka) typu MEZONET v uzatvorenom areáli so vstupom na DO v Bratislave na hranici m.č. Ružinov ul. Pod gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pod gaštanmi | 36 m²

Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,900 € 3608 €/m²

Novinka
Novinka

Rozhanovce | Novostavba: 5-izbový BUNGALOV, 3 kúpelne, TERASA, v nadštandarde s kuchyňou aj klímou

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Matúša Čáka Trenčianskeho | 154 m²

Hľadáte dom, kde jedinou vašou starosťou bude vybrať si farbu sedačky a kúpiť kávovar? Väčšina

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Rozhanovce

470,000 € 3052 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RD (pozemok 9756 m2) v osade Prieloh, okr. V. Krtíš.

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v osade Prieloh v okrese Veľký Krtíš, na veľkom pozemku (9756 m2

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

120,000 € 600 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Moderný 4-izbový rodinný dom s garážou na predaj

Reality Topoľníky

Rodinný dom | Kostolná | 148 m²

Ing. Ildikó Marczellová | RESPECT REAL ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Topoľníky

211,374 € 1428 €/m²

Novinka
Novinka

Moderné 4-izbové rodinné domy v pokojnej lokalite obce Vrakúň

Reality Vrakúň

Rodinný dom | Hlavná | 129 m²

Ing. Ildikó Marczellová – RESPECT REAL ponúka na predaj moderné 4-izbové rodinné domy, situovan

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Vrakúň

199,800 € 1549 €/m²

Novinka
Novinka

Polyfunkčný objekt v obci Lesenice, okr. Veľký Krtíš.

Reality Lesenice

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 530 m²

Ponúkame na predaj polyfunkčný objekt (bývalá pekáreň) v obci Lesenice v okrese Veľký Krtíš. Bu

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Lesenice

105,000 € 198 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI TOMÁŠIKOVO

Reality Galanta

Rodinný dom | 169.5 m²

Popis DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: priestranná vonkajšia terasa so vstupom do domu, kuchyňa, špajza, pr

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Galanta

179,900 € 1061 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

2,5 - izbový byt s balkónom v blízkosti historického centra Bardejova

Reality Bardejov

3 izbový byt | Slovenská | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5- izbový byt s priestranným balkónom na Sl

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bardejov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

2 izbový byt na ul. SNP vo Veľkom Krtíši.

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | SNP | 65 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na 1.poschodí tehlového bytového domu (bez výťahu) na ul. SNP v

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

69,500 € 1069 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Štýlová chalupa - kopanice - na samote u lesa

Reality Sobotište

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 300 m²

Na samote u lesa... takto začínajú slová, ktoré charakterizujú štýlovú nehnuteľnosť na predaj

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sobotište

339,000 € 1130 €/m²

Podnikateľský objekt - Skalica

Reality Skalica

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 1,582 m²

Ponúkame na predaj objekt v meste Skalica (širšie centrum mesta), ktorý má výmeru 1 582 m2 a n

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Skalica

Cena dohodou

Podnikateľský objekt v Holíči

Reality Holíč

Polyfunkčný objekt | Nevyplnená | 643 m²

Ponúkame na predaj objekt, ktorý má širšie využitie. Ide o stavbu, ktorá je evidovaná na liste

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Holíč

349,000 € 543 €/m²

Rodinný dom či chalupa na Kopaniciach – Chvojnica

Reality Chvojnica

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Tie najkrajšie výhľady na okolité kopce, východ slnka a pohľady v diaľke na obrovské stáda vys

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Chvojnica

Cena dohodou

Novostavba rodinného domu s garážou - Skalica

Reality Skalica

Rodinný dom | Nevyplnená | 88 m²

Hľadáte rodinný dom so starostlivosťou takmer ako byt? A hľadáte k tomu aj garáž? A v neposled

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Skalica

255,000 € 2898 €/m²

PREDAJ: 1,5 izb. apartmán, NOVOSTAVBA, Malokrasňanská 4, BA-Rača

Reality Bratislava-Rača

1 izbový byt | Malokrasňanská | 35.3 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj 1,5-izbový apartmán s lodžiou a šatníkom v novostavbe na Malo

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

204,900 € 5805 €/m²

Novinka
Novinka

4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI TOMÁŠIKOVO

Reality Tomášikovo

Rodinný dom | 169.5 m²

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: priestranná vonkajšia terasa so vstupom do domu, kuchyňa, špajza, predsieň

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Tomášikovo

179,900 € 1061 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Rodinný dom / chata s romantickou drevenicou – Horná Lehota / Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | 397 m²

Rodinný dom / chata s romantickou drevenicou – Horná Lehota / Nízke Tatry Realitná kancelári

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

129,500 € 326 €/m²

4-izbový mezonet s garážou, pivnicou a balkónom, Podunajská ul., Bratislava – Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

4 izbový byt | Podunajská | 116.5 m²

Realitná kancelária ViaReality ponúka na predaj priestranný klimatizovaný 4-izbový mezonetový b

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

359,000 € 3082 €/m²

Rekreačný dom s vínnou pivnicou – Stará Hora, Sebechleby

Reality Sebechleby

Chalupa, rekreačný domček | Stara Hora | 146.5 m²

Realitná kancelária ViaReality ponúka na predaj rekreačný dom s vínnou pivnicou v exkluzívnej l

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Sebechleby

152,000 € 1038 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30338)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1379)
Rodinné domy na predaj (23129)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie