Rodinný dom | Vinohradnícka | 256 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s úžitkovou plochou 256m2 na ul. Vinoh
219,000 € 855 €/m²
2 izbový byt | Bajzova | 65 m²
Dream Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2‑izbový byt v obľúbenej lokalite Hli
224,000 € 3446 €/m²
Rodinný dom | Ľ. Štúra | 300 m²
Ponúkame na predaj priestranný, slnečný, dvojpodlažný rodinný dom v tichej zabývanej a vyhľadáv
179,000 € 597 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Hľadáte pokojné bývanie s dostatkom súkromia a priestoru pre vaše nápady? Ponúkam na predaj udr
145,000 € 806 €/m²
Rodinný dom | J. Kráľa | 300 m²
Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Dolné Plachtince, v okrese Veľký Krtíš. Na rozsiahlom oploteno
285,000 € 950 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Ponúkame na predaj slnečný svahovitý pozemok o celkovej výmere 1 262 m² v pokojnej obci Ratnovc
75,000 € 833 €/m²
3 izbový byt | Komenského ul. | 84 m²
Na predaj priestranný 3 izbový byt o výmere 84 m² na vyhľadávanej Komenského ulici. Byt disponu
133,000 € 1583 €/m²
Rodinný dom | 131 m²
Priestor domu, pohodlie bytu a súkromie, ktoré v meste nebýva samozrejmosťou. Ráno si dáte káv
579,000 € 4420 €/m²
4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²
Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt
579,000 € 3476 €/m²
Rodinný dom | Krátka | 120 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Spišský Štvrtok okres Levoča. Nehnuteľnosť v pôvodnom st
189,000 € 1575 €/m²
Rodinný dom | Vinohradnícka | 295 m²
Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej uličke obce Čebovce, okres Veľký Krtíš.
79,500 € 269 €/m²
3 izbový byt | Jazerná | 67 m²
Directreal Partner - Na predaj moderný 3-izbový byt s garážou a súkromným dvorom – Veľké Úľany
155,000 € 2313 €/m²
Rodinný dom | Horné Saliby | 200 m²
Directreal Partner - Exkluzívne v Directreal. Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový rodinný
188,000 € 940 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Ponúkame na predaj 3 izbový byt s
364,000 € 5600 €/m²
1 izbový byt | Jiráskova | 50 m²
/ Exkluzívne iba u nás / Hľadáte bývanie, ktoré vyčnieva z radu? Ponúkame na predaj kompletne
154,900 € 3098 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 95 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový samostatne stojaci rodinný dom situovaný v obľúbenej časti obce Suc
169,000 € 1779 €/m²
Rodinný dom | Kúria | 325 m²
Hľadáte bývanie, kde má každý člen rodiny skutočný priestor pre seba a zároveň si užijete pokoj
269,900 € 830 €/m²
1 izbový byt | Halenárska | 45.49 m²
/ Exkluzívne iba u Nás / ponúkame na predaj priestranný 1,5 izbový byt s výmerou 45,49 m² na Ha
174,900 € 3845 €/m²
Rodinný dom | Jozefa Strečanského | 180 m²
/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom s dvojgarážou
438,000 € 2433 €/m²
Obchodné priestory | Ulica Ferka Urbánka | 100 m²
/ EXKLUZÍVNE IBA U NÁS / Ponúkame na odstúpenie jedinečnú kontajnerovú kaviareň s moderným diza
123,000 € 1230 €/m²
3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74.13 m²
/ EXKLUZÍVNE / Ponúkame Vám na predaj vkusný 3 izbový byt v obľúbenej lokalite na Golianovej ul
183,400 € 2474 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 85 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj útulnú, trojizbovú rekreačnú chalupu, ktorá sa nachádza v idy
128,900 € 1516 €/m²
Rodinný dom | Hviezdna | 75 m²
Hľadáte moderné bývanie, ktoré spája výhody novostavby, nízkych nákladov a veľkého pozemku? Ten
439,000 € 5853 €/m²
Výrobný objekt | Coburgova ulica | 850 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priemyselnú halu so skladovými a administratívnymi priestormi v b
416,000 € 489 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.