DO DOMČEKA | Rekreačný dom so záhradou aj na celoročné bývanie

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 238.76 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj rekreačný dom s veľkou záhradou, krásnym výhľadom, p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

169,000 € 708 €/m²

Predaj-3 Byt v centre Trebišova

Reality Trebišov

3 izbový byt | Beherovská | 70 m²

Práve pre Vás pripravujem na predaj 3 IZBOVÝ BYT (2 veľké izby s dvojitými dverami + 1 menšia i

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Trebišov

97,750 € 1396 €/m²

EXKLUZÍVNA MODERNÁ VILA - Vranov nad Topľou-Čemerné

Reality Vranov nad Topľou

Rodinný dom | Herlianska | 0 m²

Ponúkam Vám na predaj - k okamžitému nasťahovaniu - MODERNÁ VILA - Vranov nad Topľou, rezidenčn

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Vranov nad Topľou

Cena dohodou

Na predaj krásny 2,5 izbový byt v tichej časti Sekčova

Reality Prešov

2 izbový byt | 65 m²

Ponúkame Vám krásny a priestranný 2,5-izbový byt s veľkorysou výmerou 65 m², situovaný v jednej

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

153,000 € 2354 €/m²

3 - izbový byt v lukratívnej lokalite Liptovského Hrádku

Reality Liptovský Hrádok

3 izbový byt | Belanská | 76 m²

ID: N002-113-PEDU Naša realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj jedninečný 3 izbo

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Liptovský Hrádok

174,900 € 2301 €/m²

EXKLUZÍVNE na predaj pozemok, Lackovce (N005-14-ANMA)

Reality Lackovce

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

N005-14-ANMA Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Realitná kancelária NOVÉ BÝVANIE reality Hum

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lackovce

85,600 €

Zariadený 3 izbový byt v Ivanke pri Nitre + garáž

Reality Ivanka pri Nitre

3 izbový byt | Nezadaná | 61 m²

KABØ real estate Vám ponúka na predaj útulný 3-izbový byt v obci Ivanka pri Nitre, ktorý ponúka

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Nitre

179,990 € 2951 €/m²

Rodinný dom v mestečku na Záhorí- Gbely

Reality Gbely

Rodinný dom | 73 m²

Na predaj zrekonštruovaný dom na Záhorí – ideálny aj ako chalupa (Gbely) Ponúkame na pre

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Gbely

119,000 € 1630 €/m²

Priestranný rodinný dom so záhradou a garážou, Piešťany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Sadová | 145 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, Piešťany – Sadová ulica Ponúkame na predaj

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Piešťany

234,000 € 1614 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny stavebný pozemok v tichej lokalite Rusoviec

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,176 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok o výmere 1176 m² v jednej z najvyhľadávanejší

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

765,000 € 651 €/m²

Staromestský tehlový byt 3+1 , Žilina - Širšie centrum (75m2) s balkónom

Reality Žilina

3 izbový byt | 75 m²

Piata Avenue Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj priestranný STAROMESTSKÝ 3-izbový byt v atraktívne

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

209,000 € 2787 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE!!! CENTRUM NOVOSTAVBA 2+kk RAJECKÉ TEPLICE (59m2) s loggiou

Reality Rajecké Teplice

2 izbový byt | 57 m²

Piata Avenue EXKLUZÍVNE!!! ponúka na predaj NOVOSTAVBU, v centre Rajecké Teplice o celkovej vým

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rajecké Teplice

215,000 € 3772 €/m²

Predaj priemyselného pozemku — Ružinov, ul. Pod Gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

Priemyselná zóna | Pod gaštanmi | 0 m²

Predaj priemyselného pozemku — Ružinov, ul. Pod Gaštanmi Ponúkame na predaj rovinatý priemysel

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

1,400,000 €

TUPOLEVOVA – 4i rodinný byt, 87 m², loggia, 4 nepriechodné izby, VOĽNÝ

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Tupolevova | 87 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

274,900 € 3160 €/m²

VYMEŇTE byt za priestranný dom v STUPAVE

Reality Stupava

Rodinný dom | Hollého | 115 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Stupava

399,000 € 3470 €/m²

HLAVÁČIKOVA, 2-i byt, 64 m2 – lokalita obklopená zeleňou !

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hlaváčikova | 64 m²

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

219,900 € 3436 €/m²

JÁNA JONÁŠA, 1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, ATRAKTÍVNA CENA!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 € 3286 €/m²

1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, po rekonštrukcii za TOP CENU!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

139,000 € 3971 €/m²

PRI VINOHRADOCH, 3-i byt s veľkými loggiami, 113 m2, RAČANY BIANCO

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Pri vinohradoch | 113 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

420,000 € 3717 €/m²

KOŠICKÁ – ZWIRN 3 | Prémiové parkovacie dvoj-státie pri výťahu (27 m²)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 27 m²

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

80,000 € 2963 €/m²

RIEVKY Premium, POSLEDNÝ 5-i RD s POTOKOM a LESOM v boutique rezorte

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Pri Vápenickom potoku | 139 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj POSLEDNÝ 5-izbový rodinný dom v unikátno

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

729,900 € 5251 €/m²

JUŽNÁ BRÁNA – MLYNSKÝ KLIN – pozemok 602 m2 s IS a STAVEBNÝM POVOLENÍM

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Južná Brána | 602 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok v centrálnej ča

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Pozemky na predaj Senec

159,900 € 266 €/m²

LIMBACH, 176 m2 – kompletne zrekonštruovaný 5-i rodinný dom

Reality Limbach

Rodinný dom | SNP | 176 m²

SIRIUS Realitná kancelária exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 5-i rodinný do

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Limbach

Cena dohodou

MIKULÁŠSKA, kancelárie, 132 m2 - pri BRATISLAVSKOM HRADE

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mikulášska | 132 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky - zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Staré Mesto

860,000 € 6515 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23026)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (737)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie