Zaujímavá a naozaj jedinečná realitná investícia !!! NA ĎAĽŠÍ OKAMŽITÝ PRENÁJOM!!!!! 4 v jednom/4 x bytové jednotky+parking+pozemok / Dubovany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Dubovany | 200 m²

Zaujímavá a naozaj jedinečná realitná investícia !!! Na predaj jedinečný rodinný dom ( energeti

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Piešťany

477,000 € 2385 €/m²

Výnimočný stavebný pozemok ( 1.623 m2) / Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,623 m²

Ponúkame Vám na kúpu nádherný pozemok v blízkosti kúpeľov SPA Piešťany, určený na individuálnu

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Banka

202,875 € 125 €/m²

Hľadáme pre klienta garsónku /1 izbový byt / Piešťany a okolie

Reality Piešťany

Garsónka | 25 m²

🔎 HĽADÁME PRE KLIENTA! Garsónku alebo 1-izbový byt v Piešťanoch a okolí. 💰 Ponúkame 70 000 € v

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

70,000 € 2800 €/m²

Najexkluzívnejší, zariadený apartmán (garáž, 1 x parking, pivnica) Na Lodenici / Piešťany

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 176 m²

✨ Luxusný, priestorom a lokalitou jedinečný 4-izbový apartmán s terasami a bazénom – Piešťany,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

750,000 € 4261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME / 2 izb. byt AUPARK / zariadený, pivnica, centrum /Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nitrianska | 49.18 m²

PRIPRAVUJEME do R1 EXCLUSIVE PONUKY Na svojich nových obyvateľov bude čakať moderný, zariadený

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

225,000 € 4575 €/m²

Lukratívny stavebný SPA pozemok (784 m2) / Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 784 m²

Ponúkame Vám na kúpu nádherný stavebný pozemok v absolútnej blízkosti kúpeľov SPA Piešťany, urč

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Banka

159,300 € 203 €/m²

Zaujímavý pozemok o veľkosti 662 m2 / Sokolovce

Reality Sokolovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 662 m²

Ponúkame Vám na pekný pozemok o veľkosti 662 m2 v tichej, prírodnej časti obce Sokolovce (smer

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

57,500 € 87 €/m²

Pozemok pre výstavbu areálu výroby-skladovania / Piešťany

Reality Piešťany

Komerčná zóna | Vrbovská cesta | 3,288 m²

Ponúkame na predaj pozemok na komerčnú vystavbu výrobných hál, skladov o veľkosti 3288 m2. Poz

Publikované: 27.04.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

145 €/m2 145 €/m2

Nový 3 izbový byt č.A12 / Banka pri Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | Banka | 69.29 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, pekný 3 izbový byt v novostavbe v obci Banka, neďaleko Kúpeľného o

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

173,990 € 2511 €/m²

NOVOSTAVBA / 3 Izb. byt 2C / Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Štúrova 12 | 81.39 m²

Ponúkame Vám, lukratívnu nehnuteľnosť, nový 3 izbový byt 2C v novostavbe v prekrásnom, vynoveno

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

337,900 € 4152 €/m²

TOP INVESTÍCIA / NAJLEPŠÍ obchodný priestor AUPARKPN v absolútnom centre kúpeľného mesta Piešťany

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Nitrianska | 51.99 m²

Ponúkame na kúpu jedinečnú investíciu, nebytový obchodno prevádzkový priestor na tom najlukratí

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

339,900 € 6538 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Stavebný pozemok pre rodinné/bytové domy, 1018 m2, intravilán, Piešťany

Reality Piešťany

Pozemok pre rodinné domy | Bodona | 1,018 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavý pozemok pre výstavbu rodinných alebo bytových domov na severno

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

285,000 € 280 €/m²

Rodinný dom / Drahovce

Reality Drahovce

Rodinný dom | Kostolná | 189 m²

Zujímavá ponuka, na predaj, priestranný, viacizbový rodinný dom s rozlohou 189 m2 s dvojgarážou

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Drahovce

270,000 € 1429 €/m²

Nový 3 izbový byt NOVOSTAVBA BANKA / Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Banka

173,990 € 2511 €/m²

Rezidencia Štúrova / TOP PROJEKT Piešťany, 3 izbové byty / Centrum Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Štúrova 12 | 69.32 m²

TOP INVESTÍCIA!!! V zelenom srdci a centra kúpeľného mesta Piešťany a obnovenej ulice Štúrova s

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

327,900 € 4730 €/m²

Nový obchodný priestor P1 v novostavbe Rezidencia Štúrova, centrum Piešťany

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Štúrova 12 | 40.06 m²

Ponúkame Vám nový, cenovo prijateľný, obchodný priestor P1 v novostavbe v centre kúpeľného mest

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

139,900 € 3492 €/m²

Pozemok o veľkosti 818 m2 / Sokolovce

Reality Sokolovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 818 m²

Ponúkame Vám na pekný pozemok o veľkosti 818 m2 v tichej, prírodnej časti obce Sokolovce (smer

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

61,300 € 75 €/m²

NA PREDAJ GARÁŽ / Vrbové

Reality Vrbové

Garáž | Námestie Jozefa Emanuela | 18 m²

🚗 Na predaj garáž v meste Vrbové – praktické riešenie pre parkovanie aj investíciu! Ponúkame n

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Vrbové

19,000 € 1056 €/m²

Lukratívny stavebný SPA pozemok (950 m2) / Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 950 m²

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Banka

189,000 € 199 €/m²

Orná pôda, 4244 m2, k.ú. Piešťany

Reality Piešťany

Orná pôda | Žilinská cesta | 4,244 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v severnej časti mesta (Bodona) pri Letisku. Ide o jednu ucelenú

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

22 €/m2 22 €/m2

🔥 NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU | PRAŠNÍK

Reality Prašník

Rodinný dom | 100.2 m²

🔥 NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU | PRAŠNÍK Ponúkama na predaj novostavbu 4-izbového rodinného

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1951 €/m²

! Energeticky nezávislá nehnuteľnosť !!! 4 bytové jednotky+parking+pozemok / Dubovany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Dubovany | 200 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Piešťany

477,000 € 2385 €/m²

Zaujímavá a naozaj jedinečná realitná PONUKA/investícia !!! Energeticky nezávislá nehnuteľnosť !!! 4 bytové jednotky+parking+pozemok / Dubovany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Dubovany | 200 m²

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Piešťany

477,000 € 2385 €/m²

Nový 2 izbový byt 3B v novostavbe Rezidencia Štúrova, Piešťany centrum

Reality Piešťany

2 izbový byt | Štúrova 12 | 50.33 m²

Novinka: Ponúkame na predaj voľný 2 izbový byt po zrušenej rezervácii v aktuálne dostavovanej n

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

224,900 € 4469 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23028)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie