NA PREDAJ POZEMOK /1205 m2/ HORNÁ STREDA

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Červenej Armády | 1,205 m²

Stavebné parcely sa nachádzajú v katastrálnom území obce Horná Streda. Situované sú na rovinato

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

87,940 € 73 €/m²

Novostavba, pekný 3 izbový byt/ Banka pri Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, pekný 3 izbový byt v novostavbe v obci Banka, neďaleko Kúpeľného o

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

170,500 € 2461 €/m²

Pekný rodinný 6 izbový dom / Ratnovce

Reality Ratnovce

Rodinný dom | 192 m²

Na predaj, pekný, zariadený 6 izbový rodinný dom v obci Ratnovce, s výbornou dostupňosťou do me

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

299,000 € 1557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok 2000m2 v obci Bojná

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Bojná vo výmere 2000 m².

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

79,000 € 40 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 4-izbový RD, 150 m2, 6 á pozemok, Tekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | SNP | 150 m²

BE POLITE s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový rodinný dom v obci Tekovské Lužany.

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

165,000 € 1100 €/m²

Novozrekonštruovaný 2-izbový byt, 41 m2, vonkajšie posedenie, 12 km Levice

Reality Lok

2 izbový byt | Kalnická | 41 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt s vonkajším

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Lok

65,000 € 1585 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj rekreačného 32 á pozemku, 12 m šírka, krásny výhľad, Čaka

Reality Čaka

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,219 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok s krásnym výhľadom v chatovej obla

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čaka

23,000 € 7 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj pozemok, cca 13 á, +DOHODA, pekné prostredie, Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Pozemok pre rodinné domy | Bardoňovo | 1,300 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj 2 pozemky na stavbu RD v intraviláne na okraji obc

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Bardoňovo

17,000 € 13 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj zrekonštruovaného 2-izbového bytu, 62 m2, loggia, centrum Levice

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. P. O. Hviezdoslava | 62 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt, 62 m2 priam

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Levice

125,000 € 2016 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 3-izbového RD, 100 m2, 6,8 á pozemok, Svodín

Reality Svodín

Rodinný dom | Maďarskosvodínska cesta | 100 m²

BE POLITE s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový poschodový rodinný dom v obci Svodín. Rod

Publikované: 28.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Svodín

78,000 € 780 €/m²

Predaj 887 m2 pozemok, 22 m šírka, výborná poloha, Dedinka

Reality Dedinka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 887 m²

Be Polite s.r.o. ponúka na predaj cca 9 á pozemok na stavbu RD v intravilán obce Dedinka. Pozem

Publikované: 29.03.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Dedinka

20,000 € 23 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj väčší RD, s piatimi byt. jednotkami, vhodný aj na prenájom, Trávnica

Reality Trávnica

Rodinný dom | Nová | 450 m²

BE POLITE s.r.o. ponúka na predaj väčší poschodový rodinný dom v obci Trávnica, vzdialenej 4 km

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Domy na predaj Trávnica

260,000 € 578 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 3-izb. RD, 110 m2, 6 á poz., letná kuchynka, Čaka

Reality Čaka

Rodinný dom | Čaka | 150 m²

Realitná kancelária BE POLITE s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový RD zo 60-tych rokov s

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 17.02.2026
Domy na predaj Čaka

45,000 € 367 €/m²

Reality Trávnica

Iný objekt na bývanie | Nová | 450 m²

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Trávnica

260,000 € 578 €/m²

Predaj pozemok na stavbu RD, výborná poloha, 26 á, Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Pozemok pre rodinné domy | Bardoňovo | 2,676 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj pozemok na stavbu RD v intraviláne na okraji obce

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Bardoňovo

26,000 € 10 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 4-izbový RD, 150 m2, 6 á pozemok, 19 km Levice

Reality Levice

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

BE POLITE s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa 19 km od

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Levice

165,000 € 1100 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 16 á pozemok, 12 m šírka, krásny výhľad, Čaka

Reality Čaka

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,616 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj dva slnečné pozemky s krásnym výhľadom v chatovej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čaka

14,000 € 9 €/m²

Na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici Veľká Okružná, Partizánske.

Reality Partizánske

1 izbový byt | Veľká okružná | 37 m²

So súhlasom vlastníka ponúkame na predaj štýlový a slnečný 1-izbový byt situovaný vo vyhľadávan

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Partizánske

85,000 € 2297 €/m²

Na predaj veľký dvojpodlažný RD v tichej lokalite Šimonovany, Partizánske

Reality Partizánske

Rodinný dom | 9. mája | 350 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM, PARTIZÁNSKE – ŠIMONOVANY Ponúkame na predaj veľ

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Partizánske

209,000 € 597 €/m²

Na predaj moderný 3-izbový byt s vlastným vchodom – Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 73 m²

Ponúkame na predaj vkusný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný na 1. poschodí s vlastným vstupo

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

Na predaj 5-izbový nízkoenergetický rodinný dom, so 700m2 pozemkom, Hviezdoslavov.

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Súbežná ulica | 199 m²

KarinReal s.r.o. ponúka na predaj 5-izbový, nízkoenergetický, dvojpodlažný rodinný dom v tichej

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

374,000 € 1879 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbový rodinný dom na začiatku Rajky.

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj starší samostatne stojaci sedliacky rodinný dom, na začiatku starej Rajky s

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj

165,000 € 1833 €/m²

Na predaj záhrada s mobilným domom pri priehrade, Nemečky.

Reality Nemečky

Mobilný dom | Nezadaná | 36 m²

Ponúkame na predaj záhradu v intraviláne obce s čiastočne zrekonštruovaným mobilným domom v ob

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Nemečky

65,000 € 1806 €/m²

Chata na predaj v rekreačnej oblasti Poždol, Veľké Uherce

Reality Veľké Uherce

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²

Hľadáte miesto na oddych, rybolov alebo víkendové úniky z ruchu mesta? Máme pre vás skvelú príl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Uherce

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1382)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Rodinné domy na predaj (23028)
Upresniť hľadanie