EXKLUZÍVNE Predaj 4-izbový RD, 150 m2, 6 á pozemok, 19 km Levice

Reality Levice

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

BE POLITE s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa 19 km od

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Levice

165,000 € 1100 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 16 á pozemok, 12 m šírka, krásny výhľad, Čaka

Reality Čaka

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,616 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj dva slnečné pozemky s krásnym výhľadom v chatovej

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čaka

14,000 € 9 €/m²

Na predaj 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii na ulici Veľká Okružná, Partizánske.

Reality Partizánske

1 izbový byt | Veľká okružná | 37 m²

So súhlasom vlastníka ponúkame na predaj štýlový a slnečný 1-izbový byt situovaný vo vyhľadávan

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Partizánske

85,000 € 2297 €/m²

Na predaj veľký dvojpodlažný RD v tichej lokalite Šimonovany, Partizánske

Reality Partizánske

Rodinný dom | 9. mája | 350 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM, PARTIZÁNSKE – ŠIMONOVANY Ponúkame na predaj veľ

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Partizánske

209,000 € 597 €/m²

Na predaj moderný 3-izbový byt s vlastným vchodom – Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 73 m²

Ponúkame na predaj vkusný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný na 1. poschodí s vlastným vstupo

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

Na predaj 5-izbový nízkoenergetický rodinný dom, so 700m2 pozemkom, Hviezdoslavov.

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Súbežná ulica | 199 m²

KarinReal s.r.o. ponúka na predaj 5-izbový, nízkoenergetický, dvojpodlažný rodinný dom v tichej

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

374,000 € 1879 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbový rodinný dom na začiatku Rajky.

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj starší samostatne stojaci sedliacky rodinný dom, na začiatku starej Rajky s

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj

165,000 € 1833 €/m²

Na predaj záhrada s mobilným domom pri priehrade, Nemečky.

Reality Nemečky

Mobilný dom | Nezadaná | 36 m²

Ponúkame na predaj záhradu v intraviláne obce s čiastočne zrekonštruovaným mobilným domom v ob

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Nemečky

65,000 € 1806 €/m²

Chata na predaj v rekreačnej oblasti Poždol, Veľké Uherce

Reality Veľké Uherce

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 50 m²

Hľadáte miesto na oddych, rybolov alebo víkendové úniky z ruchu mesta? Máme pre vás skvelú príl

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Uherce

Cena dohodou

Predaj 4-izbový rodinný poldom v obci Bošany

Reality Bošany

Rodinný dom | Boženy Němcovej | 90 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj 4-izbový rodinný poldom v obci Bošany. Postavený na pozemku o roz

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Bošany

85,000 € 944 €/m²

Predaj 4-izbový rodinný dom, Čajkov.

Reality Čajkov

Rodinný dom | Nezadaná | 140 m²

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v pôvodnom, no udržiavanom stave, dom je suchý nepošk

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Čajkov

120,000 € 857 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Čereňany

Reality Čereňany

Rodinný dom | Slnečná | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom v obci Čereňany. Dom je v pôvodnom zachovalom stave,

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Čereňany

89,000 € 989 €/m²

Predaj 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Farského | 46 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite, na začiatku Petržal

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

205,000 € 4457 €/m²

Predaj rodinný dom v priamo obci Bodíky

Reality Bodíky

Rodinný dom | Nezadaná | 60 m²

Ponúkame na predaj drevenú chatu s murovanými základmi priamo v obci Bodíky (mimo záplavovej zó

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Bodíky

110,000 € 1833 €/m²

Predaj viacgeneračný RD s možnosťou výstavby ďalších RD

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Na predaj viacgeneračný rodinný dom v tichej ulici obci Bezenye Maďarsko, iba 6 km od slovenský

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Domy na predaj

199,990 € 787 €/m²

Na predaj novostavba rodinného domu – radová výstavba, Šimonovany

Reality Partizánske

Rodinný dom | Šimonovianska | 85 m²

Ponúkam na predaj peknú novostavbu rodinného domu v radovej výstavbe v pokojnej časti obce Šimo

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Partizánske

185,000 € 2176 €/m²

Predaj nebytový priestor s možnosťou rôznorodého využitia

Reality Bratislava-Rača

Objekt pre obchod | Kadnárova | 70 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor, vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ulica,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

249,000 € 3557 €/m²

Predaj priestor vhodný na podnikanie ako aj na bývanie, Kadnárova ul.

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Kadnárova | 70 m²

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

249,000 € 3557 €/m²

Predaj RD - poldom v obci Malé Bielice

Reality Partizánske

Rodinný dom | Prvá za parkom | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Malé Bielice, okres Partizánske, na ulici Za parkom. Nach

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Partizánske

95,000 € 475 €/m²

Moderný 3-izbový byt v novostavbe - Bošany

Reality Bošany

3 izbový byt | Mládeže | 78 m²

Ponúkam na predaj priestranný 3-izbový byt v novostavbe, situovaný na prízemí v štvorbytovke, s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bošany

Cena dohodou

Exkluzívne na predaj chata, veľké Uherce, časť Poždol.

Reality Veľké Uherce

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 60 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj chatu vo Veľkých Uherciach v obľúbenej časti Poždol. Chatka je v

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľké Uherce

39,000 € 650 €/m²

Ponúkam na predaj skladové priestory po rekonštrukcii, Stará Ľubovňa.

Reality Stará Ľubovňa

Priestor pre sklad | Popradská | 19.32 m²

Ponúkam na predaj nové skladové priestory v Starej Ľubovni. Ide o lokalitu na ul. Popradská s

Publikované: 21.01.2025 Aktualizované: 25.01.2026
Priestory na predaj Stará Ľubovňa

1,490 €/m2 77 €/m2

Ponúkam na predaj rodinný dom na okraji dedinky Ľubela pri Liptovskom Mikuláši

Reality Ľubeľa

Rodinný dom | Nezadaná | 278 m²

Rodinný dom sa nachádza v pokojnej lokalite dedinky Ľubela. Ide o starší dom v pôvodnom stave,

Publikované: 02.10.2024 Aktualizované: 15.10.2025
Domy na predaj Ľubeľa

168,000 € 604 €/m²

Na predaj Rodinný Dom v pôvodnom stave + stavebný projekt, obec Bobrovec.

Reality Bobrovec

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci Bobrovec. Starý gazdovský dom sa predáva

Publikované: 27.10.2024 Aktualizované: 08.12.2025
Domy na predaj Bobrovec

105,000 € 808 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (737)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23026)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Upresniť hľadanie