Zaujímavý pozemok o veľkosti 662 m2 / Sokolovce

Reality Sokolovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 662 m²

Ponúkame Vám na pekný pozemok o veľkosti 662 m2 v tichej, prírodnej časti obce Sokolovce (smer

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

57,500 € 87 €/m²

Najexkluzívnejší, zariadený apartmán (garáž, 1 x parking, pivnica) Na Lodenici / Piešťany

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 176 m²

✨ Luxusný, priestorom a lokalitou jedinečný 4-izbový apartmán s terasami a bazénom – Piešťany,

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

750,000 € 4261 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRIPRAVUJEME / 2 izb. byt AUPARK / zariadený, pivnica, centrum /Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nitrianska | 49.18 m²

PRIPRAVUJEME do R1 EXCLUSIVE PONUKY Na svojich nových obyvateľov bude čakať moderný, zariadený

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

225,000 € 4575 €/m²

Rodinný dom / Drahovce

Reality Drahovce

Rodinný dom | Kostolná | 189 m²

Zujímavá ponuka, na predaj, priestranný, viacizbový rodinný dom s rozlohou 189 m2 s dvojgarážou

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Drahovce

270,000 € 1429 €/m²

Pozemok o veľkosti 818 m2 / Sokolovce

Reality Sokolovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | 818 m²

Ponúkame Vám na pekný pozemok o veľkosti 818 m2 v tichej, prírodnej časti obce Sokolovce (smer

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Sokolovce

61,300 € 75 €/m²

Nový 3 izbový byt NOVOSTAVBA BANKA / Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, pekný 3 izbový byt v novostavbe v obci Banka, neďaleko Kúpeľného o

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Banka

173,990 € 2511 €/m²

Rezidencia Štúrova / TOP PROJEKT Piešťany, 3 izbové byty / Centrum Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Štúrova 12 | 69.32 m²

TOP INVESTÍCIA!!! V zelenom srdci a centra kúpeľného mesta Piešťany a obnovenej ulice Štúrova s

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

327,900 € 4730 €/m²

Nový obchodný priestor P1 v novostavbe Rezidencia Štúrova, centrum Piešťany

Reality Piešťany

Obchodné priestory | Štúrova 12 | 40.06 m²

Ponúkame Vám nový, cenovo prijateľný, obchodný priestor P1 v novostavbe v centre kúpeľného mest

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Piešťany

139,900 € 3492 €/m²

NA PREDAJ GARÁŽ / Vrbové

Reality Vrbové

Garáž | Námestie Jozefa Emanuela | 18 m²

🚗 Na predaj garáž v meste Vrbové – praktické riešenie pre parkovanie aj investíciu! Ponúkame n

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na predaj Vrbové

19,000 € 1056 €/m²

Lukratívny stavebný SPA pozemok (950 m2) / Banka pri Piešťanoch

Reality Banka

Pozemok pre bytovú výstavbu | 950 m²

Ponúkame Vám na kúpu nádherný stavebný pozemok v absolútnej blízkosti kúpeľov SPA Piešťany, urč

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Banka

189,000 € 199 €/m²

Orná pôda, 4244 m2, k.ú. Piešťany

Reality Piešťany

Orná pôda | Žilinská cesta | 4,244 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v severnej časti mesta (Bodona) pri Letisku. Ide o jednu ucelenú

Publikované: 14.10.2022 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

22 €/m2 22 €/m2

🔥 NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU | PRAŠNÍK

Reality Prašník

Rodinný dom | 100.2 m²

🔥 NOVOSTAVBA 4-IZBOVÉHO BUNGALOVU | PRAŠNÍK Ponúkama na predaj novostavbu 4-izbového rodinného

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Prašník

195,500 € 1951 €/m²

! Energeticky nezávislá nehnuteľnosť !!! 4 bytové jednotky+parking+pozemok / Dubovany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Dubovany | 200 m²

Zaujímavá a naozaj jedinečná realitná investícia !!! Na predaj jedinečný rodinný dom ( energeti

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Piešťany

477,000 € 2385 €/m²

Zaujímavá a naozaj jedinečná realitná PONUKA/investícia !!! Energeticky nezávislá nehnuteľnosť !!! 4 bytové jednotky+parking+pozemok / Dubovany

Reality Piešťany

Rodinný dom | Dubovany | 200 m²

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Piešťany

477,000 € 2385 €/m²

Nový 2 izbový byt 3B v novostavbe Rezidencia Štúrova, Piešťany centrum

Reality Piešťany

2 izbový byt | Štúrova 12 | 50.33 m²

Novinka: Ponúkame na predaj voľný 2 izbový byt po zrušenej rezervácii v aktuálne dostavovanej n

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

224,900 € 4469 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK /1205 m2/ HORNÁ STREDA

Reality Horná Streda

Pozemok pre rodinné domy | Červenej Armády | 1,205 m²

Stavebné parcely sa nachádzajú v katastrálnom území obce Horná Streda. Situované sú na rovinato

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Horná Streda

87,940 € 73 €/m²

Novostavba, pekný 3 izbový byt/ Banka pri Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | Podhorská | 69.29 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Piešťany

170,500 € 2461 €/m²

Pekný rodinný 6 izbový dom / Ratnovce

Reality Ratnovce

Rodinný dom | 192 m²

Na predaj, pekný, zariadený 6 izbový rodinný dom v obci Ratnovce, s výbornou dostupňosťou do me

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

299,000 € 1557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok 2000m2 v obci Bojná

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,000 m²

MaVinn realitná spoločnosť ponúka na predaj slnečný pozemok v obci Bojná vo výmere 2000 m².

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

79,000 € 40 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj 4-izbový RD, 150 m2, 6 á pozemok, Tekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Rodinný dom | SNP | 150 m²

BE POLITE s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový rodinný dom v obci Tekovské Lužany.

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Tekovské Lužany

165,000 € 1100 €/m²

Novozrekonštruovaný 2-izbový byt, 41 m2, vonkajšie posedenie, 12 km Levice

Reality Lok

2 izbový byt | Kalnická | 41 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt s vonkajším

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Lok

65,000 € 1585 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj rekreačného 32 á pozemku, 12 m šírka, krásny výhľad, Čaka

Reality Čaka

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 3,219 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj slnečný pozemok s krásnym výhľadom v chatovej obla

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Čaka

23,000 € 7 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj pozemok, cca 13 á, +DOHODA, pekné prostredie, Bardoňovo

Reality Bardoňovo

Pozemok pre rodinné domy | Bardoňovo | 1,300 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj 2 pozemky na stavbu RD v intraviláne na okraji obc

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 12.02.2026
Pozemky na predaj Bardoňovo

17,000 € 13 €/m²

EXKLUZÍVNE Predaj zrekonštruovaného 2-izbového bytu, 62 m2, loggia, centrum Levice

Reality Levice

2 izbový byt | Ul. P. O. Hviezdoslava | 62 m²

Be Polite s.r.o. ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný, slnečný 2-izbový byt, 62 m2 priam

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Levice

125,000 € 2016 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23028)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Upresniť hľadanie