Samostatné kancelárske priestory 95,6 m2 - BA II. Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Miletičova | 96.13 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárske priestory v kompletne zrekonšt

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

BA IV-Prenájom moderného zariadeného 1i bytu v novostavbe Čerešne

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 37.05 m²

Exkluzívne ponúkame na dlhodobý prenájom kompletne moderne zariadený 1 izbový byt v novostavbe

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 32.44 m²

Exkluzívne ponúkame k dlhodobému prenájmu kompletne zariadený 1 izbový byt v novostavbe Čerešne

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

600 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Veľký priestranný pozemok o rozlohe 7445 m2, Jelka

Reality Jelka

Pozemok pre rodinné domy | Slaná dolina | 7,445 m²

POPIS POZEMKU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj rozsiahly pozemok o výmere 7

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Jelka

297,800 € 40 €/m²

PRIESTRANNÝ 4 izbový RD-128 m2 S TEPELNÝM ČERPADLOM, POZEMOK 405m2

Reality Malinovo

Rodinný dom | Jazerná | 128 m²

RK Domy pre ľudí ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu priestranného 2 podlažného rodinného domu

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malinovo

340,000 € 2656 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 1-izbový klimatizovaný byt v projekte Slnečnice, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 31 m²

Ponúkame Vám na prenájom 1-izbový klimatizovaný byt v projekte Slnečnice v Petržalke. Byt sa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PRREDAJ 3 izbový byt Za poštou / Hlohovec

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Za poštou | 62.2 m²

Pozývam Vás na virtuálnu obhliadku nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=S8Uk8i53gg7

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

112,990 € 1817 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Rodinný dom s krásnym pozemkom Čakajovce - Nitra (klenbová vínna pivnica)

Reality Čakajovce

Rodinný dom | 250 m²

B10 Vám ponúka na predaj veľký 4 izb. Rodinný dom s vínnou klenbovou pivnicou na krásnom pozemk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Čakajovce

219,990 € 880 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok 1647 m2 Podhájska

Reality Podhájska

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,647 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný a rovinatý pozemok v zastavanej časti obce Pozba neďaleko od Te

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Podhájska

18,000 € 11 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ Bývajte pod Tatrami: Slnečný pozemok v Okoličnom so všetkými sieťami!

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 428 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85,000 € 199 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2 izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 38 m²

Xemar monika.dianova@xemar.sk alebo +421918962557 ponúka na predaj 2 izbový byt v novostavbe pá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 5921 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s veľkým pozemkom

Reality Brestovany

Rodinný dom | 150 m²

5-izbový rodinný dom s veľkým pozemkom 1 273 m² – Priestranný rodinný dom s dvomi samostatnými

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Brestovany

150,000 € 1000 €/m²

Novinka
Novinka

Slnečný 2-izbový byt na prenájom, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Švabinského | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 2-izbový byt na Švabinského ulici v Petržalke, s výbornou dost

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kompletne zrekonštruovaný priestranný 2-izbáčik !

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Toryská | 53 m²

Mirus reality exkluzívne ponúka na predaj útulný, slnečný 2-izbový byt na Toryskej ulici. Nachá

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

189,000 € 3566 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Living ponúka na predaj Dom na výbornej a slnečnej adrese!

Reality Malachov

Rodinný dom | Banícka | 340 m²

Rodinný dom v obci Malachov len 4 km od Banskej Bystrice. Rodinný dom je 5-izbový, má 3 podlaži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malachov

319,000 € 938 €/m²

Novinka
Novinka

REKONŠKTUOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT

Reality Komárno

2 izbový byt | 64 m²

REKONŠKTUOVANÝ 2 IZBOVÝ BYT Komárno - Komenského PRENÁJOM ● BÉRLET ● RENT 0948 124 208 a 0917 0

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Komárno

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kúpa polyfunkčného domu v Nových Zámkoch

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime polyfunkčný dom v Nových Zámkoch. Platba v hotovosti (prevodom na účet). Ďakujeme za p

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM - Slnečný 1-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Jilemnického | 40 m²

Ak hľadáte pokojné bývanie priamo v centre mesta, táto ponuka je presne pre vás. RK SPIRIT Vám

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

480 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na prenájom krásny tehlový 3-izbový byt na ul. Československej armády.

Reality Košice-Sever

3 izbový byt | Československej armády | 70 m²

So súhlasom majiteľa ponúkame na prenájom krásny tehlový 3-izbový byt na ul. Československej a

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Sever

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Nadštandardný 3.izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

3 izbový byt | Hlboká cesta | 100 m²

Realitná kancelária Samaria real ma v ponuke na predaj veľký 3-izbový byt 100 m² s balkónom, ga

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

285,000 € 2850 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch Byty Vrbina F1

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

245,000 € 3174 €/m²

Na predaj priestranný 4 izbový byt v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina H4

Reality Piešťany

4 izbový byt | Bratislavská | 109.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

335,000 € 3054 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina E1

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Publikované: 10.01.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

245,000 € 3174 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina E3

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

225,000 € 2915 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23107)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30380)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (737)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Upresniť hľadanie