Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina F3

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

225,000 € 2915 €/m²

Na predaj priestranný 4 izbový byt v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina H3

Reality Piešťany

4 izbový byt | Bratislavská | 109.7 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

333,000 € 3036 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina B1

Reality Piešťany

2 izbový byt | Bratislavská | 51.5 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

193,000 € 3748 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina F5

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

235,000 € 3044 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina F4

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

230,000 € 2979 €/m²

3 izbový byt v novostavbe v Piešťanoch projekt Byty Vrbina A3

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 82 m²

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

242,000 € 2951 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina F2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

219,000 € 2837 €/m²

Na predaj 1 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina C1

Reality Piešťany

1 izbový byt | Bratislavská | 34.8 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťany na ulic

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

140,000 € 4023 €/m²

3 izbový byt v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina A4

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 82 m²

Publikované: 19.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

245,000 € 2988 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina E4

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

230,000 € 2979 €/m²

Na predaj priestranný 4 izbový byt v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina H1

Reality Piešťany

4 izbový byt | Bratislavská | 109.7 m²

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

358,000 € 3263 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina E2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Publikované: 11.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

219,000 € 2837 €/m²

Na predaj priestranný 4 izbový byt v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina H2

Reality Piešťany

4 izbový byt | Bratislavská | 109.7 m²

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

330,000 € 3008 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina A1

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 82 m²

Publikované: 14.11.2024 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

235,000 € 2866 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina A2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 82 m²

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

240,000 € 2927 €/m²

Na prenájom podkrovný 3 izb. byt v centre Žiliny, 90m2, s parkovaním.

Reality Žilina

3 izbový byt | Jozefa Vuruma | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom podkrovný 3 izb. byt o rozlohe 90m2 na tretom podlaží troj-poschodovej

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Žilina

750 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Jurkovičova Nitra – novostavba, na predaj 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,078 € 3703 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba 2i bytu

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

225,608 € 3744 €/m²

Jurkovičova Nitra – komfortný 1i byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

149,109 € 4166 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný byt na predaj

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

160,143 € 4475 €/m²

Jurkovičova Nitra – Budúce bývanie v Nitre – moderný 1-izbák vo výstavbe na Jurkovičovej

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,573 € 4319 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba v Nitre ponúka na predaj komfortný 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

231,492 € 3775 €/m²

Jurkovičova Nitra – nové bývanie v novostavbe, 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

240,318 € 3919 €/m²

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Nitra

231,492 € 3775 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (737)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8533)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Rodinné domy na predaj (23107)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30380)
Upresniť hľadanie