2 i. NOVOSTAVBA, M.Granca, PARKING, BALKÓN, PIVNICA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 56 m²

Ponúkame 2 izb. byt v NOVOSTAVBE na ul. M. Granca v Dúbravke. Byt sa nachádza na 2.p v bytovom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ 2 iz. byt na začiatku Petržalky + parkovanie

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 45 m2 + murovaná pivnica 2 m2 - byt nemá balkón(kolaud

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5000 €/m²

BORIA - jazero Štrkovec - 2 iz. byt + parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 62 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt o výmere 62 m2 + balkón 6 m2 + vonkajšie parkovacie státie. B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

TRNAVSKÉ Mýto - 4 iz. byt , tehlový dom , samostatná garáž

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt o výmere 113,6 m2 ( NEMÁ BALKÓN ) + murovaná pi

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,900 € 3608 €/m²

TEHELNÉ POLE - 1 iz. byt, veľký balkón, pekný výhľad

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 30 m²

Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt o výmere 30 m2 + lodžia 6 m2. Byt sa nachádza na ulici

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

KOŠICKÁ od 1.7. - menší 2 iz. byt, BALKÓN, WIFI, PIVNICA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 32 m²

Na prenájom menší 2 izbový byt o výmere 32 m2 + balkón 7 m2 + pivnica 3 m2. Nachádza sa na ul

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

520 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

4 izbový byt blízko TRNAVSKÉho Mýta + samostatná garáž k dispozícii

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Krížna | 113.6 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

409,900 € 3608 €/m²

RUŽINOV - 2 iz. byt, novostavba, klimatizácia, parkovanie, WIFI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 50 m²

Na prenájom 2 izbový byt o výmere 50 m2 + lodžia 4 m2 + parkovacie státie v podzemnej garáži .

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Vnútorné parkovacie státie v Troch vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Bajkalská | 14 m²

Ponúkame na prenájom vnútorné garážové státie v Troch vežiach - veža I. na -1. poschodí. Cena 1

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

100 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM – PRIESTORY 16,6 m2 – ul. Hlavná , SVIT

Reality Svit

Obchodné priestory | Hlavná | 17 m²

EXKLUZÍVNE – SAVONA realitná kancelária – ponúkame NA PRENÁJOM – PRIESTORY vo Svite, ul. Hlavná

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Svit

258 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

REZERVOVANÉ SortieReal - Rodinný dom s veľkorysým priestorom a možnosťou dvojgeneračného bývania

Reality Závod

Rodinný dom | Kozia | 150 m²

Ponúkame na predaj priestranný 5 izbový rodinný dom, ktorý prešiel postupnou kompletnou rekonšt

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Závod

219,990 € 1467 €/m²

SortieReal - KOSTOLIŠTE * 2 izbový byt* záhrada 96 m2*terasa*záhrada*parkovacie státie*pivničná kobka

Reality Malacky

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám ponúka novovybudované moderné byty, ktoré sú postavené v ti

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Malacky

163,990 € 2733 €/m²

1,5 izbový BYT - PO REKONŠTRUKCII * INVESTIČNÝ POTENCIÁL* - Malacky * ZARIADENÝ

Reality Malacky

1 izbový byt | Štúrova | 36 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj v exkluzívnom zastúpení 1,5 izbový byt v Malac

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Malacky

119,000 € 3306 €/m²

Rodinný dom s potenciálom - priestranná dispozícia, tichá lokalita, skvelá investícia

Reality Malacky

Rodinný dom | Janka Kráľa | 125 m²

SortieReal Vám ponúka na predaj poctivý dom s veľkým priestorom, zdravým krovom a potenciálom v

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Domy na predaj Malacky

204,990 € 1640 €/m²

SortieReal - Rodinný dom / chalupa – Lakšárska Nová Ves

Reality Lakšárska Nová Ves

Vidiecky dom | 80 m²

Pokoj, zeleň a ticho Záhoria. Dom situovaný v pokojnej časti obce Lakšárska Nová Ves je ideálny

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

98,000 € 1225 €/m²

SortieReal s.r.o.. - Zariadený rodinný dom / chalupa – Lakšárska Nová Ves

Reality Lakšárska Nová Ves

Rodinný dom | 80 m²

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

98,000 € 1225 €/m²

REZERVOVANÉ Priestranný 2-izbový byt v absolútnom centre Malaciek – 67 m², balkón, pivnica

Reality Malacky

2 izbový byt | Veľkomoravská | 67 m²

Realitná kancelária SortieReal Vám predstavuje výnimočnú ponuku, ktorá sa v tejto lokalite a by

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Malacky

149,000 € 2224 €/m²

Reprezentatívne priestory pre zdravotnícke služby alebo firemné využitie - Brnianská ulica Malacky

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 110.88 m²

Na prenájom ponúkame reprezentatívne priestory vhodné pre súkromnú kliniku, zdravotnícke služby

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Malacky

15 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

REZERVOVANÉ - Štýlový 2-izbový byt s terasou, parkovaním a dizajnovým zariadením v rezidencii v Malackách+terasa

Reality Malacky

2 izbový byt | Javorová | 52 m²

Ak hľadáte bývanie, ktoré má štýl, komfort aj výbornú polohu, tento dvojizbový byt na 5. poscho

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Malacky

179,900 € 3460 €/m²

PREDANÉ DOM pre tých, čo túžia po priestore, súkromí a výhľade na prírodu

Reality Záhorská Ves

Rodinný dom | 240 m²

SortieReal ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v udržiavanom stave s čiastočnou rekonštru

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Domy na predaj Záhorská Ves

165,000 € 688 €/m²

REZERVOVANÉ 3 izbový ZARIADENÝ BYT *BALKÓN* LODŽIA* KLIMATIZÁCIA* Komárnicka ulica– RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom a lodžiou nachádzajúci sa vo vyhľadávanej l

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4113 €/m²

REZERVOVAÉ Rodinný dom v v ŠTANDARDE - terasa, oplotenie -GAJARY - okres MALACKY

Reality Malacky

Rodinný dom | Záhradná | 60 m²

Realitná kancelária SortieReal s.r.o. ponúka na predaj štýlový 3-izbový dom v prevedení ŠTANDA

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Malacky

158,000 € 2633 €/m²

REZERVOVANÉ SortieReal – 2,5 izbový zariadený byt v centre MA * 2 balóny* klimatizácia

Reality Malacky

3 izbový byt | Záhorácka | 61 m²

SortieReal – 2,5 izbový zariadený byt v centre MA * 2 balóny* klimatizácia Ponúkame na predaj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Malacky

164,990 € 2705 €/m²

CENTRUM - KOMPLET ZARIADENÝ 1,5 izbový byt s INVESTYČNÝM potenciálom - Výťah

Reality Senica

2 izbový byt | Továrenská | 42 m²

Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj 1,5-izbový byt priamo v centre mesta Senica. By

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Senica

86,000 € 2048 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23098)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30375)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Upresniť hľadanie