Ponúkame na predaj pozemky v obci Slovenský Grob, prístup z hlavnej cesty, súkromná ulička

Reality Slovenský Grob

Iný stavebný pozemok | Hlavná | 688 m²

Ponúkame na predaj dva budúce stavebné pozemky o celkovej výmere 688 a 757m2, tvar pozemku je n

Publikované: 15.11.2024 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Slovenský Grob

69,900 € 102 €/m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Slovenský Grob, prístupný z hlavnej cesty, výmera 1445m2, všetky IS v dosahu pozemku

Reality Slovenský Grob

Iný stavebný pozemok | Pezinská | 1,445 m²

Ponúkame na predaj perspektívny stavebný pozemok o celkovej výmere 1445m2, tvar pozemku je nepr

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 19.12.2025
Pozemky na predaj Slovenský Grob

139,900 € 97 €/m²

2 izbový CINTORÍNSKA - STARÉ MESTO - priestranný......................................................................................................

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.2 m²

2 izbový CINTORÍNSKA - STARÉ MESTO - priestranný...............................................

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 5215 €/m²

Novinka
Novinka

RODINNÝ DOM S MNOHÝMI BENEFITMI NA PREDAJ

Reality Čierny Brod

Rodinný dom | 174.4 m²

Rodinný dom na predaj v obci Čierny Brod – pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou Hľadáte býv

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čierny Brod

228,000 € 1307 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Na predaj priestranný 3-izbový byt v Poprade na Západe

Reality Poprad

3 izbový byt | Partizánska | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcií na okamžite nasťahovani

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Moderný 4-izbový byt s výhľadom na Tatry a dvomi balkónmi

Reality Poprad

4 izbový byt | Drevárska | 81.02 m²

Hľadáte priestranný domov v Poprade, kde sa moderný dizajn spája s ikonickým výhľadom na Vysoké

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Poprad

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Skladové / výrobné priestory na prenájom, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

Skladový objekt | Trnavská cesta | 130 m²

Ponúkame na prenájom skladové / výrobné priestory v areáli na Trnavskej ceste. - výmera 130m2

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,050 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Kancelárske priestory na prenájom , Prešov

Reality Prešov

Administratívny objekt | Hlavná | 70 m²

Ponúkame na prenájom plne zariadené kancelárske priestory s celkovou plochou cca 70 m² na prest

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Prešov

Cena dohodou

Novinka
Novinka

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte RNDZ – 7. podlažie, 169 m² celkovej plochy

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Nezadaná | 169 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám ponúka na predaj exkluzívny 4-izbový byt v modernom projekte RND

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Veľký 5-izbový byt s parkovacími miestami bez susedného bytu v tichom bytovom dome

Reality Bratislava-Vajnory

5 a viac izbový byt | Rybničná | 90 m²

Úžasný 5‑izbový byt, ktorý vás dostane! – Rybničná ulica Predstavte si priestor, kde sa dá ži

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

339,000 € 3767 €/m²

Novinka
Novinka

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

4 iz Novostavba ( tepelné čerpadlo) Pánske niva Hlohovec

Reality Hlohovec

Rodinný dom | Pánska Niva | 120 m²

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného samostatne stojaceho 4i rodinného domu v no

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

258,000 € 2150 €/m²

Novinka
Novinka

NIVY / PRIEVOZSKÁ - 3 iz byt, balkón, WIFI, moderne zariadený

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 65 m²

Na prenájom 3 izbový byt o výmere 65 m2 + balkón 3,5 m2. Byt sa nachádza na ulici Sklenárova v

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

KARLOVA VES - RD v pod lesom v slepej ulici, kompletná občianska vybavenosť

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Šaštínska | 250 m²

Ponúkame na predaj väčší rodinný dom v mestskej časti KARLOVA VES v tichej a slepej ulici Šaš

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

659,000 € 2636 €/m²

NIVY - ZWIRN - NOVÝ 3 iz. byt, stropné chladenie, parking

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 88 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt v modernom projekte ZWINR na ul. Košická, 4/8 posch. Výmera

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

NIVY - 2 izb. byt na Sklenárovej s loggiou a internetom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Sklenárova | 45 m²

Ponúkame na prenájom 2 izb. byt na Sklenárovej ulici v Ružinove, NIVY. Byt sa nachádza na 6/6.p

Publikované: 19.03.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

670 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2,5 iz. byt pri OC VIVO a KUCHAJDY

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pluhová | 70 m²

Na prenájom 2,5 izbový byt o výmere 70 m2 + 1,5 m2 lodžia. Byt sa nachádza v tehlovom dome na

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PÁRIČKOVA - 2 iz byt pri OC NIVY - od 1.7. - 2 samostatné izby, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Páričkova | 58 m²

Na prenájom 2 izbový byt tehlovej konštrukcie o výmere 58 m2 + lodžia 4 m2. Nachádza na ulici P

Publikované: 20.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

MALOKRASŇANSKÁ - 2 parkovacie státia vedľa seba

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Malokrasňanská | 14 m²

Ponúkame na prenájom 2 parkovacie státia štandardnej veľkosti vedľa seba na - 2 pp nachádzajúce

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

80 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Jelšavská Teplica - podiel na lesnom pozemku a trvalom trávnatom poraste

Reality Gemerské Teplice

Lesná pôda | Nezadaná | 5,025 m²

Ponúkame na predaj podiel na Lesnom pozemku o výmere 1707 m2 Parcely registra „E" a Parcely reg

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 18.12.2025
Pozemky na predaj Gemerské Teplice

2 €/m2 2 €/m2

KRAMÁRE - NEZARIADENÝ 3 iz. byt, prípadne zariadený, KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Royova | 80 m²

Ponúkame na prenájom 3 izbový byt o výmere 80 m2 + 2 x balkón ( 6 + 6 m2 ). Byt sa nachádza v t

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

NUPPU - RUŽINOV - 2 iz. moderný byt v novostavbe, parkovanie, WIFI, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hraničná | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 iz. byt v projekte NUPPU ( r. 2021 ) na ul. Hraničná - NIVY, 5/6 posch

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

INVESTIČNÝ 2 iz. byt na začiatku Petržalky + parkovanie

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 45 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt o výmere 45 m2 + murovaná pivnica 2 m2 - byt nemá balkón(kolaud

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 5000 €/m²

BORINKA - krásny dom s veľkou záhradou pod Pajštúnom

Reality Borinka

Rodinný dom | Borinka | 200 m²

Ponúkame na prenájom dvoj poschodový rodinný dom o výmere 200 m2 na začiatku obce BORINKA. Dom

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na prenájom Borinka

1,650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23098)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30375)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Byty na predaj v Bratislave (8530)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Upresniť hľadanie