PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY, ROĽNÍCKA – VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečné kancelárske priestory nachádzajúce sa v nádhernom prostredí

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

PREDAJ, 4i rodinný dom s garážou, ul. Jelšová, Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Jelšová | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zohor

339,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, POZEMOK 833 m2, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 228 €/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový byt v TOP lokalite Ondavská ulica BA II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ondavská | 80 m²

REZERVOVANÝ štýlový 4-izbový byt so samostatnými spálňami . Nachádza sa v TOP lokalite, Onda

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Súrne kúpime 2 izbový byt BA V Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt, 2 i

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu garsónku, 1 izbový byt BA PERTŹALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 35 m²

Hľadáme na kúpu : Bratislava Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt. Platba v hotovost

Publikované: 01.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

REZERVOVANÝ PRIESTRANNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT V SRDCI RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 52.83 m²

REZERVOVANÝ Moderný 2,5-izbový byt pri Štrkovci – komplet rekonštrukcia, skvelá lokalita Hľadá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

RODINNÝ DOM NA HRADNOM VRCHU S VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Nezadaná | 233 m²

Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v obľúbenej a najlukrat

Publikované: 12.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Hľadáme na kúpu garsónku, 1 izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Petržalka garsónka, dvojgarsónka, 1 izbový byt. Pl

Publikované: 12.03.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

REZERVOVANÝ NÁDHERNÝ 2,5 - IZBOVÝ BYT V SRDCI RUŽINOVA

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Medzilaborecká | 52.83 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

REZERVOVANÝ 2 izbový byt Jurigovo nám. Bratislava IV Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jurigovo nám. | 45 m²

Real - H, s.r.o. REZERVOVALA j dizajnový moderný 2 izbový byt Jurigovo nám. , Bratislava IV Kar

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Kúpa bytu BAII Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Hľadáme na kúpu nehnuteľnosti : Bratislava Ružinov 2 izbový byt , 1,5 izbový byt, 1 izbový byt

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kúpa bytu Bratislava Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

LUXUSNÁ 3-SPÁLŇOVÁ VILA S BAZÉNOM – CANGGU, BALI

Reality Indonézia

Rodinný dom | Indonézia

EXKLUZÍVNA 3-SPÁLŇOVÁ VILA S BAZÉNOM – CANGGU, BALI Real -H, s.r.o. Vám prináša jedinečnú inve

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

295,000 € 2287 €/m²

Real - H,s.r.o. ponúka na predaj rodinný dom Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Rodinný dom | Nová osada | 120 m²

Real – H, s.r.o. ponúka na predaj tehlový rodinný dom, nachádzajúci sa v centre Dunajskej Stre

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dunajská Streda

168,000 € 1400 €/m²

Predaj garáž Čmelíkova ulica Bratislava II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Čmelíkova | 19 m²

Ponúkame na predaj garáž Čmelíkova ulica, BA II Ružinov, garáž je v osobnom vlastníctve, pozemo

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2100 €/m²

Stavebný pozemok Vlková, Kežmarok, Vysoké Tatry

Reality Vlková

Pozemok pre rodinné domy | okr. Kežmarok | 1,000 m²

Predáme stavebné pozemky v obci Vlková, okr. Kežmarok. Pozemky sú v rámci schváleného územného

Publikované: 08.11.2022 Aktualizované: 16.02.2026
Pozemky na predaj Vlková

80 €/m2 80 €/m2

Pekný stavebný pozemok v Starej Lesnej, Vysoké Tatry

Reality Stará Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Tatry | 1,081 m²

Predáme krásny stavebný pozemok s výhľadom na Tatry v obci Stará Lesná, okr. Kežmarok. Nachádza

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Stará Lesná

190 €/m2 190 €/m2

Zrubový drevodom pri Liptovskej Mare

Reality Prosiek

Rodinný dom | Liptovská Mara | 100 m²

Predáme zrubový drevodom pri Liptovskej Mare. Nachádza sa v katastri obce Prosiek, okr. Liptovs

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Prosiek

Cena dohodou

Stavebný pozemok Nitra, Zobor

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 534 m²

Predáme stavebný pozemok v Nitre, časť Zobor. Pozemok je mierne svahovitý, výmera 534 m2, IS v

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Nitra

135,000 € 253 €/m²

Predaj – celoročne obývateľná chata, Nitra – Zobor, s krásnym výhľadom

Reality Nitra

Chalupa, rekreačný domček | Dubová | 80 m²

Ponúkame na predaj celoročne obývateľnú murovanú chatu v atraktívnej a tichej lokalite Nitra –

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Nitra

119,000 € 1488 €/m²

Lukratívny stavebný pozemok Veľká Lomnica, blízko golfového areálu

Reality Veľká Lomnica

Pozemok pre rodinné domy | Pod lesom | 864 m²

Predáme lukratívny stavebný pozemok v blízkosti golfového areálu Veľká Lomnica. Nachádza sa v k

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Pozemky na predaj Veľká Lomnica

310,000 € 359 €/m²

Flexibilné skladové a výrobné priestory na prenájom v Nitre

Reality Nitra

Priestor pre sklad | 440 m²

Hľadáte vhodné priestory pre skladovanie, ľahkú výrobu alebo servis? Ponúkame vám v Nitre šesť

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Priestory na prenájom Nitra

Cena dohodou

Autolakovňa o prenájmu Nitra

Reality Nitra

Opravárenský objekt | Jarocká | 115 m²

Dáme do prenájmu autolakovňu v Nitre. Je vybavená špeciálnym lakovacím boxom s kompletnou techn

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Objekty na prenájom Nitra

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1377)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30366)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie