NA PREDAJ poľnohospodárska pôda 1.370 m2 v podiele 1/1 v Lozorne | ECLIPSEREAL

Reality Lozorno

Iný poľnohosp. pozemok | Cintorínska | 1,370 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj poľnohospodársku pôdu v spoluvlastníckom podiele 1/1

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lozorno

54,800 € 40 €/m²

NA PREDAJ pozemok v extraviláne obce Zohor - orná pôda | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Orná pôda | 8,824 m²

Ponúkame na predaj pozemok v extraviláne obce Zohor, ktorý je na liste vlastníctva vedený ako o

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 10.01.2026
Pozemky na predaj Zohor

30,884 € 4 €/m²

NA PREDAJ štýlový 3-izbový rodinný dom s bazénom v Zohore | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Rodinný dom | 103 m²

Ponúkame na predaj zabývaný 3-izbový rodinný dom s príjemnou atmosférou a útulnou záhradou s ba

Publikované: 18.01.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Zohor

330,000 € 3204 €/m²

SKOLAUDOVANÉ! Štýlový 4i dom – ŠTANDARD v cene! | ECLIPSEREAL

Reality Gajary

Rodinný dom | 119 m²

Na predaj novostavba rodinného domu v tichej lokalite Gajary (časť V Sauloch), len 35 minút od

Publikované: 10.10.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Domy na predaj Gajary

259,900 € 2184 €/m²

NA PREDAJ stavebný pozemok s projektom a stavebným povolením v Zohore | ECLIPSEREAL

Reality Zohor

Pozemok pre rodinné domy | 936 m²

Ponúkame na predaj pekný, veľký stavebný pozemok v tichej, novej lokalite obce Zohor s výmerou

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Zohor

210,000 € 224 €/m²

NA PREDAJ NOVOSTAVBA 5-izbový rodinný dom s garážou v obci Vysoká pri Morave | ECLIPSEREAL

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | 160.5 m²

Ponúkame na predaj novostavbu skolaudovaný 5-izbový rodinný dom s garážou a s podpivničením, kt

Publikované: 02.11.2022 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

228,000 € 1421 €/m²

NA PREDAJ poľnohospodárska pôda 3.410 m2 v podiele 1/1 v Lozorne | ECLIPSEREAL

Reality Lozorno

Orná pôda | Zohorská | 3,410 m²

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lozorno

27,280 € 8 €/m²

NA PREDAJ spoluvlastnícky podiel 1/2 na lesných pozemkoch v Lozorne | ECLIPSEREAL

Reality Lozorno

Lesná pôda | 509 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj lesné pozemky v spoluvlastníckom podiele 1/2 v katas

Publikované: 24.04.2025 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Lozorno

1,018 € 2 €/m²

Prenájom | Kancelárske priestory v centre Žiliny, Národná ulica

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | - | 100 m²

AURA | Concept Vám ponúka na prenájom priestranné kancelárske priestory s celkovou výmerou 100

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

690 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE | BYTY VO VILOVOM DOME

Reality Streženice

4 izbový byt | - | 127.29 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočné 4-izbové byty v modernom vilovom dome, ktorý pozo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE | Polyfunkčný objekt s terasou | Bývanie + podnikanie v jednom

Reality Streženice

5 a viac izbový byt | - | 310 m²

AURA | Concept Vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný polyfunkčný objekt, ktorý predstavuje

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE | MODERNÉ 3-PODLAŽNÉ DOMY S TERASOU A GARÁŽOU

Reality Streženice

Rodinný dom | - | 196.98 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočné 3-podlažné rodinné domy, ktoré spájajú modernú ar

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Streženice

Cena dohodou

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE | Dizajnový 2-izbový byt s terasou, garážou a nízkymi nákladmi

Reality Streženice

2 izbový byt | - | 56 m²

AURA | Concept Vám ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt v novostavbe, ktorý spája modernú ar

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Streženice

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PREDAJ, 4-izbový mezonetový byt s veľkou terasou, ul. Cementárenská

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²

Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

298,500 € 2211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 5-izbový rodinný dom v obklopení prírody – uľ. Trebuľková, Záhorská Bystrica,

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

645,000 € 3225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4 izb. RD s pivnicou vo výbornej lokalite, Mariánska, Stupava

Reality Stupava

Rodinný dom | Mariánska 86 | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový dom s pivnicou a záhradou na Mariánskej ul. v Stupave VÝMERA D

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stupava

419,500 € 2331 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, STAVEBNÝ POZEMOK 1226 m2, ZÁHORSKÁ VES

Reality Záhorská Ves

Pozemok pre rodinné domy | 1,226 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý stavebný pozemok v tichej časti centra obce Záhorská Ves. Na p

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Záhorská Ves

105,000 € 86 €/m²

PREDAJ, atraktívny 4 izbový rodinný dom v dvojdome, Modra, Malé Hliny

Reality Modra

Rodinný dom | Leánková | 112 m²

Ponúkame Vám na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 4 izbového domu v dvojdome v lokal

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Modra

279,000 € 2491 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3 izbový byt s loggiou, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, garáž na Kukučínovej ul., Stupava

Reality Stupava

Garáž | Dlhá | 18.8 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Stupava

21,500 € 1144 €/m²

PRENÁJOM, KANCELÁRSKE PRIESTORY, ROĽNÍCKA – VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom jedinečné kancelárske priestory nachádzajúce sa v nádhernom prostredí

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

Cena dohodou

PREDAJ, 4i rodinný dom s garážou, ul. Jelšová, Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Jelšová | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zohor

339,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, POZEMOK 833 m2, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 228 €/m²

REZERVOVANÝ 4 izbový byt v TOP lokalite Ondavská ulica BA II Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Ondavská | 80 m²

REZERVOVANÝ štýlový 4-izbový byt so samostatnými spálňami . Nachádza sa v TOP lokalite, Onda

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23115)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30366)
Upresniť hľadanie