Pozemok na výstavbu rodinných domov

Reality Nováky

Pozemok pre rodinné domy | 92,000 m²

Nováky - Dolné Hony Ponúkame na predaj pozemky o celkovej výmere cca 9,2 ha - je však možnosť

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nováky

1 €/m2 1 €/m2

Investičný pozemok určený na výrobu

Reality Nováky

Priemyselná zóna | M.R. Štefánika | 88,600 m²

Nováky - Dolné Hony - pozemok o veľkosti cca 88.600 m2 je Územným plánom Nováky určený na výsta

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nováky

1 € 0 €/m²

Nové Apartmány na predaj - Tajch Klinger - Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Klinger 13 | 31 m²

Exkluzívne bývanie aj investícia v srdci Štiavnických vrchov Ponúkame na predaj rekreačné apar

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

110,515 € 3565 €/m²

Ponúkame na predaj výnimočnú vilu na prestížnej adrese Bratislavy o výmere 821 m² a úžitkovou plochou 676,20 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Mudroňova | 676.2 m²

Predaj - exkluzívne vám ponúkame na predaj výnimočnú vilu na jednej z najprestížnejších adrie

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Obchodný priestor na predaj v centre Banskej Bystrice s parkovaním

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Rudlovská cesta | 104.45 m²

Ponúkame na predaj moderný obchodný priestor nachádzajúci sa na prízemí novostavby Rudlovská Re

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

3,000 €/m2 29 €/m2

Hľadám na kúpu 1.izb. byt V centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 1. izb. byt v centre Bratislavy, preferujem pôvodný stav

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Piešťany -komerčný pozemok o výmere 2363 m2+ 108m2, rovinatý; je mimo zastavaného územia obce, výborné napojenie na D1, v tesnej blízkosti piešťanského letiska

Reality Piešťany

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Žilinská | 2,363 m²

Predaj: Piešťany -komerčný pozemok o výmere 2363 m2+ 108m2, rovinatý; je mimo zastavaneho územ

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

130 €/m2 130 €/m2

Predaj rozostavaného 4i rodinného domu o výmere 121,8 m2 na pozemku 871 m2 v obci Gbelce, okr. Nové Zámky

Reality Gbelce

Rodinný dom | 121.8 m²

Ponuka - predaj rozostavaného rodinného domu v obci Gbelce, okr. Nové Zámky Dom: celková podla

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Gbelce

80,000 € 657 €/m²

NEBYTOVÝ PRIESTOR V RD V STAROM MESTE, UL.PRI HABÁNSKOM MLYNE, 84 M2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | pri habánskom mlyne | 84 m²

Vo výhradnom zastúpení od majiteľa rodinného domu ponúkame na prenájom zariadený nebytový pries

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VÝBORNÁ LOKALITA - KOMERČNÝ PRIESTOR V RUŽINOVE, ONDAVSKÁ UL.

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Ondavská | 700 m²

PREDAJ ATRAKTÍVNEHO KOMERČNÉHO PRIESTORU V II.BRATISLAVSKOM OBVODE, RUŽINOV - ONDAVSKÁ UL. Kom

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj pozemku na výstavbu 4 RD so sieťami a komunikáciou v atraktívnej lokalite Rača - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 3,270 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 voľné pozemky, umiestnené vedľa seba, určené na výstavbu samo

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Predaj parkovacieho státia – Metodova, ul., projekt Ludwigov mlyn

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Metodova | 19 m²

Predaj parkovacieho státia – Metodova, ul., projekt Ludwigov mlyn Ponúkame na predaj garážové

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2100 €/m²

Výkup menších bytov v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 0 m²

Máte byt v Bratislave a okolí, ktorý chcete predať? 1. realitná a aukčná spoločnosť má pre vás

Publikované: 22.10.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Výborná investičná príležitosť – predaj budovy penziónu v Moravanoch nad Váhom

Reality Moravany nad Váhom

Hotel, penzión, ubytovňa | Krížna | 1,613 m²

Výborná investičná príležitosť – predaj budovy penziónu v Moravanoch nad Váhom Štýlová nehnut

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Moravany nad Váhom

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj zrekonštruovaného 4.izb. bytu v blízkosti Devínskej Kobyly – Tranovského ulica.

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovského ulica | 75.43 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa nachádza v ob

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

285,000 € 3778 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj veľkometrážneho mezonetového bytu s terasou, parkingom a výhľadom na Staré Mesto – Šustekova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Šustekova ulica | 177.9 m²

Ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný byt nachádzajúci sa na 7. poschodí novostavby na Šust

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

670,000 € 3766 €/m²

Atraktívny pozemok na výstavbu haly v Business Parku, Pezinok

Reality Viničné

Komerčná zóna | Viničianska | 1,883 m²

1. realitná a aukčná spoločnosť, s.r.o. ponúka na predaj atraktívny pozemok v biznis parku P1 P

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Viničné

350,000 € 186 €/m²

Predaj atraktívneho pozemku s neobmedzeným výhľadom v Rači - Popolná ul.

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Popolná | 745 m²

Ponúkame vám na predaj posledné 4 pozemky, nachádzajúce sa vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

430 €/m2 430 €/m2

Zaujímavá ponuka RD v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Pod Červenou studňou | 300 m²

Nehnuteľnosť je situovaná na rozľahlom, rovinatom pozemku o výmere 2.229 m2 na ulici Pod Červe

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

362,900 € 1210 €/m²

Veľkorysý byt vhodný pre rodinu aj prácu z domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 125 m²

NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 5 izbového rodinného domu - Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Lipová | 130 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA 5-IZBOVÉHO RODINNÉHO DOMU S TERASOU, BALKÓNOM A ZÁHRADOU – BERNOLÁKOVO P

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

375,000 € 2885 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku na výstavbu rodinných domov - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | 1,920 m²

Pozemok v Lamači na výstavbu rodinných domov – Ideálne miesto pre váš nový domov! Ponúkame na

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

445,000 € 232 €/m²

Moderné bývanie v tichej časti nových rodinných domov - Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Agátová alej | 115 m²

Na predaj: Moderný 3-izbový murovaný tehlový dom, súčasť dvojdomu s upravenou záhradou a teraso

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

223,900 € 1947 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ -veľký priestranný mezonet pre rodinu alebo skvelá investícia na Airbnb

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Záhradnícka | 125 m²

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8525)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23111)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30365)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Upresniť hľadanie