Pozemok na priemyselné využitie, 3157 m2, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Priemyselná zóna | Nezadaná | 3,157 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v Trenčianskych Bohuslaviciach s výmerou 3157 m2. Dĺžka

Publikované: 17.10.2024 Aktualizované: 27.09.2025
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

65,000 € 21 €/m²

Pozemok na priemyselné využitie, 5295 m2, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Priemyselná zóna | Nezadaná | 5,295 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok v Trenčianskych Bohuslaviciach s výmerou 5295 m2. Dĺžka

Publikované: 05.01.2024 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Bohuslavice

20 €/m2 20 €/m2

Na prenájom: pozemok na priemyselné využitie, 3157 m2, Trenčianske Bohuslavice

Reality Trenčianske Bohuslavice

Priemyselná zóna | Nezadaná | 3,157 m²

Ponúkame Vám na prenájom rovinatý pozemok v Trenčianskych Bohuslaviciach s výmerou 3157 m2. Dĺž

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 27.09.2025
Pozemky na prenájom Trenčianske Bohuslavice

900 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kancelária na prenájom, 11,4 m2, Brnianska ul., Trenčín / Zámostie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 11 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárie s výmerou 11,4 m2 na 2.p./4, v administratívnom objekte na

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Trenčín

11.25 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Kancelária na prenájom, 37 m2, Brnianska ul., Trenčín / Zámostie

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 37 m²

Ponúkame Vám na prenájom kanceláriu s výmerou 37 m2 na 2.p./4, v administratívnom objekte na Br

Publikované: 16.07.2024 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Trenčín

11.25 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

Stavebný pozemok 793 m2, Trenčianske Mitice / Zemianske Mitice

Reality Trenčianske Mitice

Pozemok pre rodinné domy | Zemianske Mitice | 793 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 793 m2 v obci Trenčianske Mitice. Pozemok reg

Publikované: 13.01.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Mitice

62,000 € 78 €/m²

Skladové priestory na prenájom, 62,44 m2, suterén, Brnianska ul., Trenčín / Zámostie

Reality Trenčín

Priestor pre sklad | Brnianska | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom skladové priestory s výmerou 62,44 m2 v suteréne administratívneho obj

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 27.09.2025
Priestory na prenájom Trenčín

5.47 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac

Na predaj dvojgeneračný rodinný dom Dubnica nad Váhom, Bottova ul.

Reality Dubnica nad Váhom

Rodinný dom | Bottova | 180 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v Dubnici nad Váhom na ulici Botto

Publikované: 15.05.2024 Aktualizované: 26.04.2026
Domy na predaj Dubnica nad Váhom

268,000 € 1494 €/m²

Komerčné priestory na prenájom, 380 m2, Zlatovská ul., Trenčín / Zámostie

Reality Trenčín

Obchodné priestory | Zlatovská | 380 m²

Ponúkame Vám na prenájom komerčné priestory s celkovou výmerou 380 m2 v zabehnutom objekte na Z

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 24.02.2026
Priestory na prenájom Trenčín

Cena dohodou

Pozemky na výstavbu rodinných domov, 2513 m2, Jasová / okr. Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,513 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinaté stavebné pozemky s celkovu výmerou 2513 m2 v obci Jasová, cca 2

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Pozemky na predaj Jasová

23 €/m2 23 €/m2

Na prenájom: 3 izbový byt s terasou, novostavba + parkovacie státie, Trenčín / Olbrachtova ul.

Reality Trenčín

3 izbový byt | Olbrachtova | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt s celkovou výmerou 68 m2 na Olbrachtovej ulici v Trenčíne

Publikované: 06.11.2019 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na prenájom Trenčín

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Rodinný dom s pozemkom 718 m2, ul. Kpt. Jaroša, Trenčín / Slnečné námestie

Reality Trenčín

Rodinný dom | Kpt. Jaroša | 250 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom v pôvodnom stave s rovinatým pozemkom s c

Publikované: 17.10.2019 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Trenčín

328,000 € 836 €/m²

Na predaj záhrada 229 m2 + orná pôda 3290 m2, Soblahov

Reality Soblahov

Záhrada | Soblahov | 3,519 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradu s ornou pôdou, s celkovou výmerou 3519 m2 v katastri obce Soblah

Publikované: 05.08.2021 Aktualizované: 27.09.2025
Pozemky na predaj Soblahov

35,190 € 10 €/m²

4 izbový rodinný dom s pozemkom 570 m2, letná kuchyňa s altánkom, Trenčianske Stankovce

Reality Trenčianske Stankovce

Rodinný dom | Malé Stankovce | 340 m²

Ponúkame Vám na predaj samostatne stojaci rodinný dom s rovinatým pozemkom s celkovou výmerou 5

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Stankovce

309,900 € 911 €/m²

Záhradná chatka s pozemkom, Trenčín, Východná ul. / ZO Chrásť

Reality Trenčín

Chata, drevenica, zrub | Východná | 18 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku s pozemkom s celkovou výmerou 300 m2 na Východnej ulici

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Trenčín

18,000 € 1000 €/m²

3 izbový byt 72 m2, Liptovská ul., Trenčín / Juh II

Reality Trenčín

3 izbový byt | Liptovská | 72 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný 3 izbový byt na Liptovskej ulici v Trenčíne, na sídlisku Juh II

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Rozostavaný rodinný dom s garážou, pozemok 396 m2, Záhumenská ul. Trenčín / Noviny

Reality Trenčín

Rodinný dom | Záhumenská | 182 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný rodinný dom s pozemkom s celkovou výmerou 396 m2 na Záhumens

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Trenčín

429,000 € 2357 €/m²

Na predaj dom v pôvodnom stave, pozemok 847 m2, Železničná ul., Poprad / lokalita Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Železničná | 268 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný starší dom v pôvodnom stave na Železničnej ulici v Poprade,

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Domy na predaj Poprad

350,000 € 1306 €/m²

Útulný 3,5 izbový byt, 80 m2, ul. Centrum II., Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II. | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 3,5 izbový byt s celkovou výmerou 80,73 m2 v zrekonštruovanom pan

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 17.01.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

175,000 € 2188 €/m²

Nadštandardné komerčné a kancelárske priestory 20 m2, Nemšová, Púchovská ul.

Reality Nemšová

Kancelárie, administratívne priestory | Púchovská | 20 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardné komerčné a kancelárske priestory s celkovou výmerou 20 m

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 02.02.2026
Priestory na prenájom Nemšová

14 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Veľkometrážny 3,5 izbový byt, 110 m2 + balkón, kompletná rekonštrukcia, Námestie sv. Anny, Trenčín / centrum

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 112 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkometrážny, kompletne zrekonštruovaný 3,5 izbový byt na 1.p./2 v tehl

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Trenčín

269,900 € 2410 €/m²

Slnečný 5 izbový zariadený byt 122 m2 + 2x parkovacie státie, Trenčianska Turná / centrum

Reality Trenčianska Turná

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 122 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný 5 izbový byt s celkovou výmerou 122 m2 v polyfunkčnom dome, v ce

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Trenčianska Turná

225,000 € 1844 €/m²

Kancelárske priestory, 171 m2 + terasa 80 m2, 5x parkovacie státie, Brnianska ul., Trenčín / areál Firmbox

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 171 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s celkovou výmerou 171 m2 + 80 m2 terasa v novos

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kancelárske priestory 171 m2, 5x parkovacie státie, Brnianska ul., Trenčín / areál Firmbox

Reality Trenčín

Kancelárie, administratívne priestory | Brnianska | 171 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory s celkovou výmerou 171 m2 v novostavbe trojpodla

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 06.02.2026
Priestory na prenájom Trenčín

1,500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30367)
Byty v Banskej Bystrici (1378)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23114)
Upresniť hľadanie