Rodinný dom | 150 m²
Ak hľadáte rodinný dom v pokojnej, okrajovej časti obce Moravské Lieskové – ideálny pre tých, k
132,000 € 880 €/m²
Rodinný dom | 0 m²
Pre konkrétneho klienta hľadám 3- alebo 4-izbový rodinný dom v Šamoríne a okolí do 350 000 - 40
350,000 €
Rodinný dom | Rovenská | 520 m²
Ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 520 m², nachádzajúci
Cena dohodou
Objekt pre obchod | Mostová | 125.88 m²
✨ Hľadáte nehnuteľnosť, kde môžete podnikať, skladovať, prenajímať a zároveň bývať? Takéto pon
160,000 € 1271 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 335 m²
EXKLUZÍVNE | Mad — okres Dunajská Streda Investičný balík s developerským potenciálom + priest
530,000 € 1582 €/m²
Rodinný dom | 125 m²
Moderný 4-izbový rodinný dom s parkovacím státim pre 3 autá, krytou terasou a ideálnym pozemkom
329,990 € 2640 €/m²
4 izbový byt | 89 m²
UPgreat realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka 4-izbový byt v Novom Mes
Cena dohodou
2 izbový byt | Júliusa Lőrincza | 38 m²
Realitná kancelária Upgreat Elegance ponúka na predaj 2 a 3-izbové byty – Kiserdő Rezidencia
104,700 € 2755 €/m²
Priestor pre výrobu | Horská | 190 m²
Ponúkame na predaj halu s pozemkom nachádzajúcu sa v okresnom meste Skalica, na ulici Horská. T
169,000 € 1053 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Domov, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke! Predstavte si letné večery na veľkej ter
255,000 € 1275 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 883 m²
Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rovinatý pozemok na výs
67,000 € 76 €/m²
Rodinný dom | Školská | 150 m²
DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s pozemkom ideálnych rozmero
120,000 € 800 €/m²
Vinica, chmelnica | Nezadaná | 579 m²
POPIS POZEMKU: Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj slnečné pozemky s panoramatickým výhľa
7,800 € 13 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 918 m²
Predaj stavebného pozemku v obci Hosťová – tichá lokalita, 918 m², len 10 km od Nitry Exkluzívn
37,000 € 40 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
120,000 € 833 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,054 m²
Helena Rakusová +421 905 123 387 , rakusova@dnreality.sk Realitná kancelária DN reality vo vý
60,000 € 57 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 666 m²
Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj
43,000 € 65 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,668 m²
Ponúkame na predaj pozemok s lukratívnou šírkou 35 m v obci Banská Belá . Plocha po
Cena dohodou
Záhrada | Jelenecká | 627 m²
Realitná kancelária DN reality vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj pozemok s výmerou 627
21,000 € 33 €/m²
Garáž | Púpavová | 19.64 m²
Zvažujete predaj garáže v Karlovej Vsi? Kontaktujte nás! Práve sme zarezervovali garáž v garáž
1 € 0 €/m²
Komerčná zóna | Domové role | 9,785 m²
RK REINVEST s.r.o. Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj Lukratívnu investičnú
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 91 m²
V exkluzívnom zastúpení Vám REINVEST s.r.o ponúka NA PREDAJ - NOVOSTAVBU 3 izbového drevodomu v
177,777 € 1954 €/m²
1 izbový byt | Ostatné krajiny
V exkluzívnom zastúpení majiteľa Vám RK REINVEST s.r.o. ponúka NA PREDAJ kompletne zariadený ap
84,000 € 2240 €/m²
2 izbový byt | Biskupická | 47 m²
Ponúkame Vám na prenájom 2 izbový byt na Biskupickej ulici v Trenčíne. Celková výmera bytu s te
550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.