Priestory na Rebarborovej ulici v budove Harley Davidson na prenájom, BAII

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Rebarborová | 38 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Rebarborovej ulici, Bratislava-Ružinov, v poly

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

690 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Administratívne priestory na Cintorínskej ulici – Staré Mesto, BAI

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Cintorínska | 60.24 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory na Cintorínskej ulici v centre Bratislavy I – St

Publikované: 25.03.2023 Aktualizované: 27.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

11.5 €/m2/mesiac 12 €/m2/mesiac

4-izbový rodinný dom v tichom prostredí pri lese na predaj TOP

Reality Levice

Rodinný dom | Horša | 108.5 m²

Ponúkame na predaj moderný nízkoenergetický 4-izbový rodinný dom s energetickým certifikátom A0

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Levice

297,000 € 2737 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m2 + pivnica + balkón, v tehlovom bytovom dome

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

Nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály na predaj v Bratislave II TOP

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Hradská | 75.8 m²

Ponúkame Vám nadštandardný 3 izbový byt v uzavretom areály s možným parkovacím miestom v tehlov

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

235,000 € 3100 €/m²

Pekný dvojizbový byt na prenájom, nachádza sa na ulici Odbojárov v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Odbojárov | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2-izbový byt bez balkóna v obľúbenej lokalite Bratislava – N

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Nezariadený 3-izbový byt na prenájom - Senec

Reality Senec

3 izbový byt | Ružová | 79 m²

Ponúkame na prenájom nezariadený 3-izbový byt a parkovacie miesto v Senci, časti Gardens. Byt

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na prenájom Senec

800 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PET FRIENDLY Priestranný 2,5 izbový byt na Súmračnej ulici v Ružinove na prenájom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súmračná | 64 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2,5-izbový byt nachádzajúci sa na Súmračnej ulici, Bratislava -

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Celok 2 kancelárií 64m2 s vlastným zázemím v centre na Dunajskej ulici - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Dunajská | 64 m²

Ponúkame na prenájom kancelárie v novej polyfunkčnej budove, v centre starého mesta Bratislavy,

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

736 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt - ul. Olbrachtova, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2-izbový byt v Bratislave, Nové Mesto, na Olbrachtovej ulici. Veľ

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Pozemok na predaj - Mariánka, Malacky

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 813 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Marianke, výmera 800m2 + 13m2 podiel v ceste, šírka pozem

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Marianka

203,250 € 250 €/m²

Stavebný pozemok - Jablonové, okres Malacky

Reality Jablonové

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,137 m²

Ponúkame na predaj krásny priestranný pozemok s výmerou 2 137 m², situovaný v tichej lokalite S

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Jablonové

285,000 € 133 €/m²

Stavebný pozemok - ul.Orechová, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Orechová | 560 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v zastavanej časti obce Ivanka pri Dunaji s celkovou výmerou 560

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

250,000 € 446 €/m²

Špičková novostavba blízko Viedne a Bratislavy – termálne mestečko Frauenkirchen

Reality Frauenkirchen

Rodinný dom | Rakúsko | Frauenkirchen

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu v štádiu dokončenia, situované

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Frauenkirchen

560,000 € 4534 €/m²

Reprezentatívna polyfunkčná budova so skladom a parkovaním v atraktívnej lokalite, Bratislava - Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Račianska | 1,650.23 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú polyfunkčnú budovu s celkovou úžitkovou plochou 1 650 m², dopl

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

3,499,000 € 2120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravené na výstavbu: pozemok na Šolte len pár minút od mora

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Stavebný pozemok so

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

130,000 € 195 €/m²

Stavebný pozemok 475 m² vo Vela Luke – Pokojná lokalita blízko centra

Reality Chorvátsko

Pozemok pre rodinné domy | Chorvátsko

Tento stavebný pozemok s rozlohou 475 m² sa nachádza v tichej a

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj

120,000 € 253 €/m²

308m2 zariadený kancelársky celok vysokého štandardu s neobmedzeným parkovaním, POLUS/VIVO Tower

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 308 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v centre na prenájom, Bratislava - Staré Mesto, 980m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Jesenského | 980 m²

Ponúkame na prenájom veľký obchodný priestor v centre mesta, neďaleko Štúrovej ulice, Bratis

Publikované: 26.04.2022 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

17 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

Polyfunkčný areál v Rovinke - 112 004m2

Reality Rovinka

Iný objekt | 24,531 m²

Ponúkame na predaj areál veľkosti 112.004 m2 v Rovinke. Celý areál je oplotený a veľkú časť tv

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na predaj Rovinka

Cena dohodou

Na prenájom - kancelársky priestor 20,11m² , ul. Radlinského, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 20.11 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Radlinského ul. v BA I - Staré Mesto. Úžitková pl

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

247.52 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom skladovo-administratívnych priestorov, Technická, Bratislava II