Apartmány v PREMIER FORT SUITES v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové apartmány (štúdiá, 1kk, 2kk apartmány a Penthouse apartmá

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

109,500 € 2882 €/m²

4. izbový rodinný dom v pokojnej lokalite – BEGÓNIOVÁ ul.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Begóniová | 135 m²

Ponúkame na predaj moderný a kvalitne postavený 4. izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Beg

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

364,000 € 2696 €/m²

Zaujímavý stavebný pozemok pre RD, Chatku, Mobilný dom a pod... v obci Mošurov, 702m2, okr Prešov

Reality Mošurov

Pozemok pre rodinné domy | 702 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj zaujímavý

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Mošurov

28,500 € 41 €/m²

PERKUPA- 5 izbový poschodový dom v pôvodnom stave

Reality Perkupa

Rodinný dom | Maďarsko | Perkupa | Perkupa

Popis nehnuteľnosti GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v pôvodnom stave, k

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Perkupa

61,900 € 344 €/m²

Slnečný pozemok na začiatku obce VARHAŇOVCE 1314m2

Reality Varhaňovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,314 m²

AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný pozemok na začiatku obc

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Varhaňovce

79,990 € 61 €/m²

180° Výhľad na Dolné Rakúsko. Krásny rovinatý pozemok 560m2

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 560 m²

Krásny rovinatý pozemok 560m2 Tálky, Marianka + 180° výhľad na Dolné Rakúsko + Právoplatné s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

140,000 € 250 €/m²

Slnečný rovinatý pozemok v obci Záhradné 940m2, okr. Prešov

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný rov

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

84,990 € 90 €/m²

Slnečný pozemok s veľkorysou rozlohou 4258m2, obec Gregorovce, okr. Prešov

Reality Gregorovce

Pozemok pre rodinné domy | 4,258 m²

AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj zaujímavý slnečný rovinatý poz

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Gregorovce

63 €/m2 63 €/m2

Slnečný veľký pozemok Dulová Ves okr. Prešov, 3311m2

Reality Dulova Ves

Rekreačný pozemok | 3,331 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., so súhlasom majiteľa Vám ponúka na predaj investičný

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Dulova Ves

1 € 0 €/m²

Bódvaszilas, Maďarsko

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 120 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom postavený v roku 1967 na rovinatom pozem

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

56,500 € 471 €/m²

3i Rodinný dom 90m2. Pozemok 600m2

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Strmé sady | 90 m²

3i Rodinný dom pri Kostolíku Samostatne stojaci rodinný dom 90m2 Pozemok 600m2 + Asfaltov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

300,000 € 3333 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

3-izbový byt s výhľadom - Nábrežná, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná 99 | 99.24 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Lukáš Mentel 🏡 Štýlové mestské bývanie na top adrese – Náb

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

146,000 € 1471 €/m²

2 izbový byt po rekonštrukcii, Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Rožňavská | 59 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Rožňavsk

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

85,000 € 1441 €/m²

Stavebný pozemok v centre obce Sušany okres Poltár

Reality Sušany

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,638 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2638 m2, pre výstavbu rodinného domu, p

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Sušany

37,000 € 14 €/m²

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Bódvaszilas - na predaj 3 izbový rodinný dom

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 100 m²

GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v dobrom, zachovalom stave v obci Bódvas

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

46,500 € 465 €/m²

Hidvégardó- 2 izbový gazdovský dom

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

Popis nehnuteľnosti GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový gazdovský dom v pôvodnom stave

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hidvégardó

28,000 € 700 €/m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KOMPLEX V GALANTE 🏢

Reality Galanta

Polyfunkčný objekt | 400 m²

🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNY KOMPLEX V GALANTE – POZEMOK 1 789 m² 🏢 Ponúk

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Galanta

1,200,000 € 3000 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟

Reality Ružindol

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,043 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KRÁSNY POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟 Ponúkame na predaj atraktívny

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Ružindol

129,990 € 125 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² 🌳

Reality Biely Kostol

Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 952 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² – PRIPRAVENÉ IS 🌳 Ponúkame na predaj slnečný st

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Biely Kostol

169,990 € 179 €/m²

Na predaj pozemok so stavebným povolením, v obci Čalovec pri Komárne.

Reality Čalovec

Pozemok pre rodinné domy | Čalovec | 1,367 m²

Vasse Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok ideálny pre výstavbu rodinného domu v obci

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Čalovec

33,000 € 24 €/m²

Na predaj pozemok 388 m2 v obci Mužla pri Štúrove .

Reality Mužla

Pozemok pre rodinné domy | Mužla | 388 m²

Vasse Reality Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 388 m², situovaný v pokojnej a vyhľadávanej

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mužla

18,000 € 46 €/m²

Praktický 3-izbový byt so záhradou Šamorín-Kráľovianky

Reality Šamorín

3 izbový byt | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 3-izbový byt, ktorý v sebe spája výhody moderné

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Šamorín

239,000 € 3230 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23116)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie