3 izbový byt vo Vrútkach so záhradkou a skladovým priestorom

Reality Vrútky

3 izbový byt | Kafendova | 69 m²

Naša realitná kancelária sprostredkuje predaj 3-izbového bytu v lokalite Vrútky v tesnej dostup

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vrútky

135,000 € 1957 €/m²

Pozemok pre výstabu rodinného domu Košťany nad Turcom

Reality Košťany nad Turcom

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Sprostredkujem predaj pozemku určeného na výstavbu rodinného domu v obci Košťany nad Turcom. Po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Košťany nad Turcom

92,000 €

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, podlahové kúrenie klimatizácia

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | Dúhova | 77.11 m²

Predaj 3 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD s garážovým státim, so 100m2 predzáhradou, el. von

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

279,000 € 3618 €/m²

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT S POTENCIÁLOM MEZONETU, BALKÓNOM A PARKOVANÍM V CENE, KKLIMATIZÁCIA, PRÍJEMNÁ LOKALITA

Reality Dunajská Lužná

2 izbový byt | - | 77.44 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, priestranný 2 izbový byt situovaný v p

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dunajská Lužná

176,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1izb byt , klimatizácia, veľký balkón, výťah , predzáhradka

Reality Slovenský Grob

1 izbový byt | Dúhová | 63.44 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 1 izbový byt, 112C1 kl

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

162,000 € 2554 €/m²

Na predaj klimatizovaný 2izb byt s predzáhradou v štandarde s podlahovým kúrením

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 41.38 m²

Predpredaj 4.etapy projektu Maly raj rezidence. www.malyrajrezidence.sk 2 izbový byt, 103A1 kl

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 4084 €/m²

Bývajte v Tatrách - Novostavby rodinných domov v Lendaku

Reality Lendak

Rodinný dom | Hlavná | 151 m²

Predstavujeme Vám nový projekt výstavby radových rodinných domov v krásnej lokalite v blízkosti

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Lendak

299,000 € 1980 €/m²

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | - | 41.38 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

169,000 € 4084 €/m²

Predaj komerčné a prevádzkové priestory Bratislava-Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

Reštauračné priestory | Rajecká | 316 m²

Priestor s potenciálom vo Vrakune – ideálny pre váš biznis! Hľadáte ideálne miesto pre bar, re

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Ponúkame na predaj rod.dom na Veľkom Ostrove.

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Veľký Ostrov | 120 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom na Veľkom Ostrove. Nehnuteľn

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

44,990 € 375 €/m²

Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 845 m²

Exkluzívny stavebný pozemok na golfovom ihrisku – Malý Slavkov Ponúkame na predaj výnimočný st

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

139,000 € 164 €/m²

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne)

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | Malá Iža | 462 m²

Pozemok na predaj – 462 m², Malá Iža (pri Komárne) Ponúkame na predaj pozemok s výmerou 462 m²,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

38,400 € 83 €/m²

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, klimatizácia

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Dúhová | 47.51 m²

Predaj 2 izbového bytu v prevedení ŠTANDARD, s 58m2 predzáhradou, el. vonkajšie žalúzie, 1x kli

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

199,400 € 4197 €/m²

5-izbový rodinný dom na 1940 m2 pozemku pod Karpatami

Reality Horné Orešany

Rodinný dom | Rajčanka | 150 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rodinný 5-izbový dom po čiastočnej rekonštrukci

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Horné Orešany

Cena dohodou

3-IZB. RD S GARÁŽOU A POZEMKOM 1884 m2, BORŠA

Reality Borša

Rodinný dom | Hlavná | 100 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 3 - izbový rodinný dom s garážou a

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Borša

59,990 € 600 €/m²

Novostavba rodinného domu na 1297m2 pozemku s výbornou dostupnosťou

Reality Križovany nad Dudváhom

Rodinný dom | Pri hlavnej | 111.57 m²

ASGARD home reality ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu (č.4) s pozemkom o ve

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Križovany nad Dudváhom

270,000 € 2420 €/m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné

Reality Záhradné

Pozemok pre rodinné domy | 940 m²

Stavebný pozemok v obci Záhradné Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Záhra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Záhradné

85,000 € 90 €/m²

Pozemok v meste Giraltovce

Reality Giraltovce

Pozemok pre rodinné domy | Družstevná | 1,236 m²

Veľký pozemok v meste Giraltovce Vám ponúka na predaj realitná kancelária AVLAS REALITY. Giral

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Giraltovce

104,990 € 85 €/m²

INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI ŠIROKÉ

Reality Široké

Orná pôda | 1,360 m²

Ponúkame na predaj 2 veľké investičné pozemky s krásnym výhľadom v obci Široké nachádzajúcej sa

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Široké

40 €/m2 40 €/m2

Rovinatý stavebný pozemok o veľkosti skoro 1400 m2 so stromami

Reality Suchá nad Parnou

Pozemok pre rodinné domy | Vedľajšia | 1,393 m²

ASGARD home reality exkluzívne ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok o veľkosti 1393 m2 v

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Suchá nad Parnou

95,000 € 68 €/m²

RODINNÝ DOM V ŠTANDARDE, NOVOSTAVBA, TEPELNÉ ČERPADLO, 3x PARKOVACIE STÁTIE, NÍZKE MESAČNÉ NÁKLADY

Reality Šamorín

Rodinný dom | - | 122 m²

BÝVAJTE IHNEĎ. V PONUKE POSLEDNÝ SKOLAUDOVANÝ DVOJPODLAŽNÝ RD s priestranným pozemkom, terasou

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šamorín

235,000 € 1926 €/m²

Na predaj 3 izbový byt so záhradkou v novostavbe, parkovacie miesto, Rajka

Reality Rajka

3 izbový byt | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s predzáhradkou v novostavbe v ob

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Rajka

142,800 € 2405 €/m²

Ponúkame odstúpenie zabehnutej reštaurácie v Prešove.

Reality Prešov

Reštaurácia | Švábska | 140 m²

Ponúkame na odstúpenie kompletne zariadenú reštauráciu Rio v prevádzke, na sídlisku Šváby v Pre

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Prešov

Cena dohodou

Ponúkame na predaj pozemok v rekreačnej oblasti v Lipovciach.

Reality Lipovce

Rekreačný pozemok | x | 4,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok cca 4000m2 na okraji obce Lipovce v rekreačnej oblasti vzdialená 27

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lipovce

99,000 € 25 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality v Martine (743)
Upresniť hľadanie