Rodinný dom | Koncová | 158 m²
Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem
450,000 € 2848 €/m²
Rodinný dom | Begóniová | 135 m²
Ponúkame na predaj moderný a kvalitne postavený 4. izbový rodinný dom v radovej zástavbe na Beg
364,000 € 2696 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 702 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj zaujímavý
28,500 € 41 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Perkupa | Perkupa
Popis nehnuteľnosti GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v pôvodnom stave, k
61,900 € 344 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,314 m²
AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný pozemok na začiatku obc
79,990 € 61 €/m²
Rekreačný pozemok | 3,331 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., so súhlasom majiteľa Vám ponúka na predaj investičný
1 € 0 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Tálkoch | 560 m²
Krásny rovinatý pozemok 560m2 Tálky, Marianka + 180° výhľad na Dolné Rakúsko + Právoplatné s
140,000 € 250 €/m²
2 izbový byt | Rožňavská | 59 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa na obľúbenej Rožňavsk
85,000 € 1441 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 2,638 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 2638 m2, pre výstavbu rodinného domu, p
37,000 € 14 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 940 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj slnečný rov
84,990 € 90 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 4,258 m²
AVLAS REALITY s.r.o., Vám ponúka so súhlasom majiteľa na predaj zaujímavý slnečný rovinatý poz
63 €/m2 63 €/m2
Rodinný dom | Bódvaszilas | 120 m²
GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový rodinný dom postavený v roku 1967 na rovinatom pozem
56,500 € 471 €/m²
Rodinný dom | Strmé sady | 90 m²
3i Rodinný dom pri Kostolíku Samostatne stojaci rodinný dom 90m2 Pozemok 600m2 + Asfaltov
300,000 € 3333 €/m²
Polyfunkčný objekt | 400 m²
🏢 EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | OBCHODNO-ADMINISTRATÍVNY KOMPLEX V GALANTE – POZEMOK 1 789 m² 🏢 Ponúk
1,200,000 € 3000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vysoká | 952 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK 952 m² – PRIPRAVENÉ IS 🌳 Ponúkame na predaj slnečný st
169,990 € 179 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,043 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | KRÁSNY POZEMOK 1 043 m² – CENTRUM OBCE 🌟 Ponúkame na predaj atraktívny
129,990 € 125 €/m²
Rodinný dom | Bódvaszilas | 100 m²
GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v dobrom, zachovalom stave v obci Bódvas
46,500 € 465 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó
Popis nehnuteľnosti GEMINIBROKER vám ponúka na predaj 2 izbový gazdovský dom v pôvodnom stave
28,000 € 700 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Komjáti | -
GEMINIBROKER Vám ponúka na predaj tento výnimočný luxusne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Ko
199,000 € 995 €/m²
Objekt pre obchod | Myslavská | 1,562.55 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení areál s dvoma samostatne stojacími budovam
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný moderný 3-izbový rodinný dom so sú
221,900 € 2438 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj priestranný moderný 4-izbový rodinný dom, ktor
220,000 € 2444 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Bezenye | Rajka
Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Bezenye, ktorá je
245,000 € 2722 €/m²
Rodinný dom | - | 117.21 m²
V prípade, že máš už prelustrované všetky inzerované ponuky a nenadchli ťa, tak táto určite áno
130,000 € 1109 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.