ZĽAVA Dom pre veľké skupiny, ktorý zarába Mýto – Nízke Tatry

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Mýto pod Ďumbierom | 250 m²

ZĽAVA! Hľadáte priestranný dom, ktorý bez problémov ubytuje veľkú rodinu, partiu priateľov ale

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

289,000 € 1156 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s balkonom a výhľadom na rieku – Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Nábrežná | 73 m²

Len u nás ! Realitná kancelária VASSE Reality ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v t

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

123,000 € 1685 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

5i chalet na slnečnom pozemku Krpáčovo Nízke Tatry

Reality Horná Lehota

Chalupa, rekreačný domček | Krpáčovo | 180 m²

TOP lokalita, výborná investícia, pešia dostupnosť k vodnej ploche aj na lyžiarsky svah.. ..to

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Lehota

252,033 € 1400 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný byt s garážou Rezidencia Romantika Trangoška

Reality Horná Lehota

3 izbový byt | Trangoška | 91.5 m²

Slnečný byt sa nachádza v areáli Rezidencia Romantika s luxusnými apartmánmi priamo na úpätí na

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Horná Lehota

320,000 € 3497 €/m²

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Borský Svätý Jur

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Borský Svätý Jur

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám pozemok vo Vyhniach + stavebné povolenie na chatu.

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | Nad Vyňami | 777 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - rekreačný pozemok Vyhne, Nad Vyňami. Plocha: pozemku 777m2. Sv

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

43,000 € 55 €/m²

Predám zabehnutú reštauráciu v Banskej Štiavnici.

Reality Banská Štiavnica

Reštauračné priestory | Štiavnická | 170 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú reštauráciu Banská Štiavnica, Štiavnická. Plocha: úžitková 170

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Banská Štiavnica

1 € 0 €/m²

Predám RD Zobor Nitra.

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Predám RD Zobor - Nitra v lukratívnej časti s výhľadom na mesto. Rozloha pozemku 965m2, RD 300m

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Na predaj novostavba 3 izb.bungalovu, Trávnica.

Reality Trávnica

Rodinný dom | Bočná | 100 m²

Fotky sú dôležitou súčasťou predaja nehnuteľnosti, ale stáva sa, že pri obhliadke záujemci pove

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trávnica

189,000 € 1890 €/m²

Predám RD Tesárske Mlyňany.

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 89 m²

Predám RD v Tesárskych Mlyňanoch na veľkom pozemku 1441m2, šírka 22m, hlavný dom je veľký 89m2

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

106,000 € 1191 €/m²

Predaj rodinný dom -NOVOSTAVBA

Reality Zbehy

Rodinný dom | - | 110 m²

Popis nehnuteľnosti: lokalita- Nitra časť- Zbehy pozemok- 528 m2 -tehlový rodinný dom -úž

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Zbehy

219,900 € 1999 €/m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra.

Reality Nitra

Vinica, chmelnica | Bita | 2,000 m²

Predám vinohrad s chatou Bita - Dolné Krškany, Nitra. Rozloha 20á. Šírka pozemku 8m a dĺžka 25

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

55,000 € 28 €/m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2.

Reality Lehota

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,694 m²

Predám pozemok Nitra - Lehota 2694m2. Cena u makléra. Dostupnosť sieti je cca 50m od pozemku. P

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lehota

1 € 0 €/m²

Predám dva stavebné pozemky pod lesom Nitra - Zobor, 1635m2.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Hraničná | 885 m²

Ponúkame Vám na predaj dva pozemky - pre rodinný dom Nitra, Hraničná, Zobor. Plocha: prvého poz

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

160 €/m2 160 €/m2

Predám stavebný pozemok Nitra - Šúdolská ulica.

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | Šúdol | 1,445 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - pre rodinný dom Nitra, Šúdol. Plocha: pozemku 1445m2. Mierne s

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

178,000 € 123 €/m²

Rodinný dom Prešov, Šidlovec s veľkou záhradou na predaj

Reality Prešov

Rodinný dom | Dúbravská 58 | 300 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom v Prešove, časť Šidlovec, ul. Dúbravská 58 s obr

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Prešov

295,000 € 983 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 5 izbový dom, ktorý Vám zmení každý deň na víkend na predaj

Reality Plavecký Štvrtok

Rodinný dom | Mravenisko | 137 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL, Vám ponúka na predaj útulný a štedro riešený 5-izbový rodin

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Plavecký Štvrtok

259,000 € 1891 €/m²

3-izbový byt s výhľadom - Nábrežná, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná 99 | 99.24 m²

✨ EXKLUZÍVNE V PONUKE – KING REAL | Lukáš Mentel 🏡 Štýlové mestské bývanie na top adrese – Náb

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

146,000 € 1471 €/m²

Apartmány PREMIER FORT BEACH v letovisku Svaty Vlas v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj apartmány aj NA SPLÁTKY v komplexe Premier Fort Beach priamo na pláž

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

105,000 € 2386 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže Nessebar v Bulharsku - AJ NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj luxusné apartmány AMIRA SEA RESIDENCE v 1. línií južnej pláže nového

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

83,900 € 1864 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok s krásnym výhľadom v obci Rokytov okr. Bardejov

Reality Rokytov

Pozemok pre rodinné domy | - | 524 m²

KING REAL exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Rokytov v okrese Bardejov. Pozemo

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Rokytov

23,000 € 44 €/m²

Apartmány v PREMIER FORT SUITES v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

1 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové apartmány (štúdiá, 1kk, 2kk apartmány a Penthouse apartmá

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

109,500 € 2882 €/m²

Na predaj 2 izbový byt s pozemkami, Jarovnice, Sabinov

Reality Jarovnice

2 izbový byt | Jarovnice 191 | 45 m²

KING REAL Vám exkluzívne ponúka na PREDAJ zrekonštruovaný, 2 izbový byt s dvomi pozemkami v obc

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Jarovnice

1 € 0 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3i dom s veľkým pozemkom v príjemnom prostredí - Vajnory

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Koncová | 158 m²

Realitná kancelária FinProfit REAL v exkluzívnom zastúpení klienta, Vám ponúka na predaj príjem

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

450,000 € 2848 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1375)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30370)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23115)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie