TORNASZENTJAKAB - 2 izbový vidiecky dom

Reality Tornaszentjakab

Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentjakab | TORNASZENTJAKAB

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci TORNASZENTJAKAB 2 izbový vidiecky dom. Jedná sa vlastn

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Tornaszentjakab

11,400 € 143 €/m²

Ponúkame na predaj záhradu v Kave

Reality Komárno

Záhrada | Kava | 1,000 m²

Heaven reality ponúka na predaj záhradu v Kave ( 9 km od Komárna ),nachádza sa vo veľmi vyhľadá

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

1 € 0 €/m²

RK VEMA REAL, záhradka v Seredi s chatkou na predaj

Reality Sereď

Záhrada | Pod hrádzou | 447 m²

Záhradka v Seredi v lokalite záhradkárskej oblasti pri ul. Pod Hrádzou. Pozemok je celý oploten

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Sereď

39,000 € 87 €/m²

REZERVOVANÉ ESTATERS | 2-izbový byt na Topoľčianskej ulici v lokalite Petržalka na predaj!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Topoľčianska | 36 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj svetlý, komp

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

189,800 € 5272 €/m²

4-izbový dom po rekonštrukcii Vinodol

Reality Vinodol

Rodinný dom | Školská 37 | 147 m²

🏡 EXKLUZÍVNA PRÍLEŽITOSŤ, KTORÁ SA NEODMIETA 🏡 Hľadáte domov, ktorý si môžete zariadiť presne

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Vinodol

200,000 € 1361 €/m²

Predám polyfunkčný objekt Nitra vhodný na všetky činnosti.

Reality Nitra

Obchodné priestory | Centrum | 700 m²

Ponúkame Vám na predaj polyfunkčný objekt Nitra, Centrum. Plocha: úžitková 700m2, zastavaná 450

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predám RD Ivanka pri Nitre.

Reality Ivanka pri Nitre

Rodinný dom | - | 180 m²

Nehnuteľnosť má zastavanú plochou 220 m,² možné využiť – od viacgeneračného bývania, cez kombin

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Ivanka pri Nitre

1 € 0 €/m²

Predám komerčnú budovu v Nitre.

Reality Nitra

Objekt pre obchod | - | 520 m²

Predám komerčnú budovu v Nitre kompletne prenajatú. Na prízemí sa nachádza zabehnutá reštauráci

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa budete cítiť ako doma od prvého dňa.

Reality Topoľčany

Rodinný dom | - | 200 m²

Predaj rodinného domu – Topoľčany Priestranný, útulný a v skvelej lokalite. Miesto, kde sa bude

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Topoľčany

215,000 € 1075 €/m²

Predám pozemok na nitrianskom letisku v Janíkovciach.

Reality Nitra

Komerčná zóna | Janíkovce | 33,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - komerčná zóna Nitra, Janíkovce. Plocha: pozemku 33000m2. Rovin

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 €/m2 1 €/m2

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu rodinných domov v Lamači.

Reality Bratislava-Lamač

Pozemok pre rodinné domy | Povoznícka | 6,061 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinných domov v Lamači o celkovej

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

1 € 0 €/m²

Predám RD Nitra - Janíkovce, komplet zariadený 280000.-

Reality Nitra

Rodinný dom | Janíkovce | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený domy Nitra, Janíkovce. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 100m2

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

280,000 € 1400 €/m²

Predaj veľkého RD s 30 árovým pozemkom.

Reality Podhájska

Rodinný dom | Za potokom | 200 m²

Hovorí sa že prvý dojem je veľmi dôležitý a pri tomto dome bol prvý dojem výborný. Udržiavaný,

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Podhájska

399,900 € 2000 €/m²

Exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s garážou a parkovacím miestom v tichej a príjemnej lokalite Topoľčany - Velušovce za super cenu

Reality Topoľčany

4 izbový byt | - | 98 m²

Exkluzívne: Váš nový domov okres Topoľčany obec Velušovce – priestranný 4-izbový byt s dušou a

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Topoľčany

1 € 0 €/m²

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ - Tehlový 3-izbový byt so ZÁHRADKOU a SÚKROMNÝM DVOROM v širšom CENTRE Prešova!

Reality Prešov

3 izbový byt | Vodárenská 2 | 71 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE predstavuje jedinečnú príležitosť bývania, ktorá kombinuje pokoj vidie

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,990 € 2324 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierská 21 | 56 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

212,000 € 3786 €/m²

Štýlový 2 izbový apartmán v komplexe SORRENTO SOLE MARE v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj štýlový 2 izbový apartmán o rozlohe 72 m2 v letovisku Sveti Vlas v B

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

131,000 € 1819 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v komplexe GRAND SOLARIS na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové a zariadené apartmány v novom komplexe Grand Solaris nach

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1966 €/m²

„Investuj pri mori" – 300+ apartmánov v Bulharsku aj Na splátky

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj (aj na splátky) rôzne apartmány pri mori (štúdia, 2+kk, 3+kk a 4+kk)

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v komplexe NESSEBAR FORT RESIDENCE na Slnečnom pobreží v Bulharsku - NA SPLÁTKY

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka apartmány na predaj (aj na splátky) v komplexe NESSEBAR FORT RESIDENCE, ktorý

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

76,500 € 1275 €/m²

Kompletne zrekonštruovaný, klimatizovaný 4i byt na predaj - 102 m2, v Starom meste.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Gunduličova | 102.73 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový, klimatizovaný 4i byt (č. 103) o výmere 102,73 m2 v Starom me

Publikované: 20.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

455,500 € 4434 €/m²

PENZIÓN LÍVIA TRENČIANSKE TEPLICE-VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PONUKA

Reality Trenčianske Teplice

Hotel, penzión, ubytovňa | Šrobárova | 855 m²

Na predaj: Penzión Lívia – Srdce kúpeľného mesta Trenčianske Teplice Realitná kancelária KING

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Trenčianske Teplice

600,000 € 702 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Investičná príležitosť - obchodný priestor s nájomníkom na predaj - 276 m2, Pestovateľská ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²

Ponúkame Vám na predaj pekný obchodný priestor so zabehnutým nájomcom / prémiové talianske kuch

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

SLNEČNÝ POZEMOK V TICHEJ OBLASTI KOLTY

Reality Kolta

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,403 m²

Ján Komora z KING REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v obci KOLTA o výmere 1403 m2. P

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kolta

43,500 € 31 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30357)
Rodinné domy na predaj (23109)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie