TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU 🌿

Reality Hrušov

Vidiecky dom | 80 m²

TOP PONUKA | DVE CHALUPY NA JEDNOM POZEMKU – VIDIECKY CHARAKTER & SKVELÁ POLOHA 🌿 Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hrušov

39,990 € 500 €/m²

🏡 NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – TRNAVA 🏡

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Traťová | 617 m²

🏡 NA PREDAJ | STAVEBNÝ POZEMOK V TICHEJ LOKALITE – KAMENNÝ MLYN, TRNAVA | 748 m² 🏡 Ponúkame na

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

390 €/m2 390 €/m2

Investičné pozemky v rozvojovom území mesta - 986 m2, lokalita Bory

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | - | 986 m²

Ponúkame na predaj súbor štyroch parciel s celkovou výmerou 986 m² v katastrálnom území Bratisl

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

32,000 € 32 €/m²

Szőlősardó - rodinný dom v peknom prostredí

Reality Szőlősardó

Rodinný dom | Maďarsko | Szőlősardó | Szőlősardó

GEMINIBROKER Vám ponúka rodinný dom v obci Szőlősardó v Maďarsku. Tento rodinný dom bol postave

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Szőlősardó

26,500 € 177 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom v Kolárove

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 85 m²

Heaven reality ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v Kolárove. Rozloha domu

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

109,000 € 1282 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok BA IV.- Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Vlkovka | 1,065 m²

Predáme lukratívny stavebný pozemok-Záhorská Bystrica, časť Vlkovka. Pozemok-1065 m2 je priprav

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

495 €/m2 495 €/m2

NOVINKA: 7 izbový rodinný dom s veľkým pozemku za domom, BA Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Rodinný dom | Jána Krála | 225 m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA Máme pre Vás veľmi zaujímavú ponuku. Vstúpte do sveta neobmedzených možností

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

525,000 € 2333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVINKA: klimatizovaný 1-izbový byt v novostavbe s veľkou loggiou – Slnečnice, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Béžová | 32.68 m²

NOVINKA NA TRHU Predstavujeme vám štýlový a prakticky riešený 1-izbový byt v obľúbenom projekt

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

172,000 € 5263 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne na predaj rozsiahly dom na Hlavnej ulici v Prešove.

Reality Prešov

Objekt pre obchod | Hlavná | 1,370 m²

Ponúkame na predaj rozsiahly dom s veľkým potenciálom na Hlavnej ulici v Prešove, ktorý pozostá

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Prešov

749,990 € 547 €/m²

3 izb.,pôvodne 4 izbový byt Slávičie údolie s garážou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²

PRIESTRANNÝ BYT S GARÁŽOU V SRDCI SLÁVIČIEHO ÚDOLIA – STARÉ MESTO Ponúkame na predaj priestra

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 3600 €/m²

Novostavba Rodinného domu s garážou v Rišnovciach .

Reality Nitra

Rodinný dom | Risnovce | 130 m²

Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nitra

269,700 € 2075 €/m²

Exkluzívne ponúkame na predaj nebytový priestor.

Reality Svidník

Obchodné priestory | Arm. gen. Svobodu | 78 m²

Ponúkame na predaj nebytový priestor vo Svidníku v obchodnom centre, na 1. poschodí. S veľkos

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Svidník

49,990 € 641 €/m²

Ponúkame priestranný 3‑izbový byt po rekonštrukcii v tichej lokalite KN

Reality Komárno

3 izbový byt | Priateľstva | 62.5 m²

Na predaj ponúkame vkusne zrekonštruovaný, svetlý 3‑izbový tehlový byt s výmerou 62,5 m², ktorý

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

84,900 € 1358 €/m²

Slnečný pozemok na predaj v rekreačnej oblasti v Lipovciach.

Reality Lipovce

Rekreačný pozemok | x | 4,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok cca 4000m2 v obci Lipovce v rekreačnej oblasti, vzdialená 27km od ok

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Lipovce

49,000 € 12 €/m²

Multifunkčný nebytový priestor Prievoz, ul. Radničné nám.

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Radničné námestie | 128 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný priestor v suteréne bytového domu, ktorý je situovaný vo vyhľad

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

235,000 € 1836 €/m²

Na predaj 4 izbový dom vhodný aj ako chalupa v Malých Kosihách, 16 km od Štúrova.

Reality Malé Kosihy

Rodinný dom | Malé Kosihy | 121 m²

Na predaj rodinný dom – Malé Kosihy, 1937 m² VASSE Reality ponúka na predaj priestranný rodinn

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Malé Kosihy

55,000 € 455 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tornaszentandrás 2 izbový rodinný dom

Reality Tornaszentandrás

Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentandrás | -

GEMINIBROKER Vám ponúka v blízkosti slovenských hraníc v tichej obci Tornaszentandrás na predaj

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Tornaszentandrás

41,800 € 348 €/m²

Rodinný dom 150m2 v pôvodnom stave. Pozemok 613m2 šírka 14m

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Istrijská | 150 m²

Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 613m

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

150,000 € 1000 €/m²

Štvorizbový byt na predaj v obci Spišské Bystré

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | - | 113 m²

Ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt so záhradkou v malebnej podtatranskej obci Spišs

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

239,000 € 2115 €/m²

Ponúkame Vám na predaj krásny apartmán v centre Tatranskej Lomnice

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | - | 44.9 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny apartmán v centre Tatranskej Lomnice. Jedná sa o kompletne zariad

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

299,000 € 6659 €/m²

Pozemky na predaj v Bachledovej Doline

Reality Ždiar

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,156 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívne pozemky vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Bachled

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Ždiar

100 €/m2 100 €/m2

Ponúkame na predaj veľký rodinný dom v Iži

Reality Iža

Rodinný dom | . | 213 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom sa nachádzajúci sa v obci Iža, 10 km od Komárna, na pozemku s ro

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Iža

1 € 0 €/m²

Blue Dune Home - Skypark - Architektom navrhnutý 3i Byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 82.68 m²

Exkluzívne- Realitná kancelária Blue Dune Home ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt situovan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 8406 €/m²

KOMERČNÝ OBJEKT S POTENCIÁLOM BÝVANIA

Reality Martin

Objekt pre obchod | - | 155.44 m²

Ponúkame na predaj objekt bývalého pohostinstva nachádzajúci sa v mestskej časti Priekopa v Mar

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Martin

290,000 € 1866 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23106)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie