OBCHODNÉ PRIESTORY, UL. BAČÍKOVA, KOŠICE – STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Obchodné priestory | Bačíkova | 18.77 m²

LCF REAL ponúka na predaj atraktívne obchodné a prevádzkové priestory v tehlovom dome o výmere

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

83,500 € 4449 €/m²

Pôda s potenciálom rastu – Čakanovce

Reality Čakanovce

Orná pôda | - | 3,871 m²

Na predaj orná pôda v atraktívnej lokalite pred obcou Čakanovce, okres Košice-okolie. Ponúkame

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Čakanovce

28 €/m2 28 €/m2

Na predaj výnimočný 5-izbový rodinný dom s krásnou záhradou – Rajka, 15 min od Bratislavy

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka

Realitná kancelária Meriard Vám ponúka na predaj nízkoenergetický 5-izbový rodinný dom v pokojn

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Rajka

420,000 € 2273 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ – krásny 3i byt s príjemnou atmosférou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Košická | 62.52 m²

Košická ulica je v mestskej časti Ružinov aj v mestskej časti Staré mesto a tvorí hranicu medzi

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

412,000 € 6590 €/m²

Predaj 3 izbového zrekonštruovaného bytu v tehlovej bytovke v obci Belá-Dulice

Reality Belá-Dulice

3 izbový byt | - | 66 m²

Ponúkame na predaj slnečný, moderne zrekonštruovaný 3 izbový byt neďaleko Martina, v obci Belá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Belá-Dulice

140,000 € 2121 €/m²

Ponúkame na predaj rod.dom s veľkým pozemkom v Ímeli

Reality Imeľ

Rodinný dom | Imeľ | 80 m²

Heaven reality ponúka na predaj menší rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Ímeľ. Rozloha domu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Imeľ

99,990 € 1250 €/m²

Predaj bytov/apartmánov v Turčianskych Tepliciach

Reality Turčianske Teplice

2 izbový byt | - | 42 m²

Sprostredkujem predaj prvej etapy 4 investičných apartmánov v Turčianskych Tepliciach v blízkos

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Turčianske Teplice

164,900 € 3926 €/m²

Exkluzívny 3-izbový byt s garážou v centre Martina – bytový dom Átrium

Reality Martin

3 izbový byt | - | 73 m²

V zastúpení klienta ponúkame na predaj moderný a priestranný 3-izbový byt situovaný v prestížno

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Martin

225,000 € 3082 €/m²

Pozemok pre rodinný dom Valča

Reality Valča

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Sprostredkujem predaj pozemku o výmere 1162m2 v obci Valča vhodný na výstavbu rodinného domu. J

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Valča

62 €/m2

Predám pozemok na nitrianskom letisku v Janíkovciach.

Reality Nitra

Komerčná zóna | Janíkovce | 33,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - komerčná zóna Nitra, Janíkovce. Plocha: pozemku 33000m2. Rovin

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

1 €/m2 1 €/m2

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ - Tehlový 3-izbový byt so ZÁHRADKOU a SÚKROMNÝM DVOROM v širšom CENTRE Prešova!

Reality Prešov

3 izbový byt | Vodárenská 2 | 71 m²

KING REAL Vám EXKLUZÍVNE predstavuje jedinečnú príležitosť bývania, ktorá kombinuje pokoj vidie

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

164,990 € 2324 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV

Reality Prešov

3 izbový byt | Ďumbierská 21 | 56 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – PREŠOV, SEKČOV Ponúk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Prešov

212,000 € 3786 €/m²

Štýlový 2 izbový apartmán v komplexe SORRENTO SOLE MARE v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj štýlový 2 izbový apartmán o rozlohe 72 m2 v letovisku Sveti Vlas v B

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

131,000 € 1819 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Apartmány v komplexe GRAND SOLARIS na Slnečnom pobreží v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj úplne nové a zariadené apartmány v novom komplexe Grand Solaris nach

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 1966 €/m²

Apartmán 2kk v luxusnom komplexe Ipanema Beach v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

KING REAL ponúka na predaj 2 izbový apartmán v 1. línií pri mori s výhľadom na more a bazén v l

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

126,000 € 1881 €/m²

Hidvégardó - 2 izbový rodinný dom, plastové okná

Reality Hidvégardó

Rodinný dom | Maďarsko | Hidvégardó | Hidvégardó

GEMINI BROKER Vám ponúka na predaj v obci Hidvégardó tento rodinný dom, ktorý bol postavený pre

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hidvégardó

45,000 € 563 €/m²

TOP PONUKA KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE

Reality Trnava

Rodinný dom | Javorová | 175 m²

TOP PONUKA | ŠTÝLOVÝ, KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ RODINNÝ DOM V MODRANKE 🌟 Predstavujeme vám výn

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Trnava

399,000 € 2280 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Bódvaszilas - 2,5 izbový rodinný dom

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | Bódvaszilas | 150 m²

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj polovičný dom na 2 podlažiach v obci Bodvaszilas, v Maďarsku,

Publikované: 02.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

59,900 € 399 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok BA IV.- Záhorská Bystrica

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Vlkovka | 1,065 m²

Predáme lukratívny stavebný pozemok-Záhorská Bystrica, časť Vlkovka. Pozemok-1065 m2 je priprav

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

495 €/m2 495 €/m2

Novostavba RD s terasou a dielňou s krásnym výhľadom, Slanec

Reality Slanec

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 4 - izbový rodinný dom s terasou 23

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Slanec

249,990 € 1667 €/m²

RD po kompletnej rekonštrukcii v lone prírody, Žakarovce

Reality Žakarovce

Rodinný dom | - | 90 m²

LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej obci

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Žakarovce

149,990 € 1667 €/m²

Dve vinice v srdci Tokajskej oblasti – obec Viničky

Reality Viničky

Vinica, chmelnica | Viničky | 3,516 m²

So súhlasom majiteľa ponúkam na predaj dve samostatné vinohradnícke pozemky nachádzajúce sa v c

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Viničky

19,999 € 6 €/m²

Pozemok na predaj v obci Podhorany pri Prešove, 700 m2

Reality Podhorany

Pozemok pre rodinné domy | 700 m²

Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Pa

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Podhorany

62,000 € 89 €/m²

Odstúpenie zabehnutého baru – Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Reštaurácia | P.O.Hviezdoslava 1113 | 180 m²

Odstúpenie zabehnutého baru – Veľké Kapušany Ponúkame na odstúpenie zabehnutý bar nachádzajúci

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Veľké Kapušany

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23113)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (741)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30356)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Upresniť hľadanie