4 izbový byt | Slávičie údolie | 125 m²
PRIESTRANNÝ BYT S GARÁŽOU V SRDCI SLÁVIČIEHO ÚDOLIA – STARÉ MESTO Ponúkame na predaj priestra
450,000 € 3600 €/m²
Rodinný dom | Risnovce | 130 m²
Nový 4-izbový dom s garážou v pokojnej lokalite pri Nitre v tichej a prestížnej lokalite Salaše
269,700 € 2075 €/m²
Obchodné priestory | Arm. gen. Svobodu | 78 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor vo Svidníku v obchodnom centre, na 1. poschodí. S veľkos
49,990 € 641 €/m²
3 izbový byt | Priateľstva | 62.5 m²
Na predaj ponúkame vkusne zrekonštruovaný, svetlý 3‑izbový tehlový byt s výmerou 62,5 m², ktorý
84,900 € 1358 €/m²
Rekreačný pozemok | x | 4,000 m²
Ponúkame na predaj pozemok cca 4000m2 v obci Lipovce v rekreačnej oblasti, vzdialená 27km od ok
49,000 € 12 €/m²
Objekt pre obchod | Radničné námestie | 128 m²
Ponúkame na predaj multifunkčný priestor v suteréne bytového domu, ktorý je situovaný vo vyhľad
235,000 € 1836 €/m²
Rodinný dom | Malé Kosihy | 121 m²
Na predaj rodinný dom – Malé Kosihy, 1937 m² VASSE Reality ponúka na predaj priestranný rodinn
55,000 € 455 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Tornaszentandrás | -
GEMINIBROKER Vám ponúka v blízkosti slovenských hraníc v tichej obci Tornaszentandrás na predaj
41,800 € 348 €/m²
Rodinný dom | Istrijská | 150 m²
Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 613m
150,000 € 1000 €/m²
4 izbový byt | - | 113 m²
Ponúkame na predaj priestranný štvorizbový byt so záhradkou v malebnej podtatranskej obci Spišs
239,000 € 2115 €/m²
Apartmán | - | 44.9 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny apartmán v centre Tatranskej Lomnice. Jedná sa o kompletne zariad
299,000 € 6659 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | - | 2,156 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj lukratívne pozemky vo vyhľadávanej rekreačnej oblasti Bachled
100 €/m2 100 €/m2
Rodinný dom | . | 213 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom sa nachádzajúci sa v obci Iža, 10 km od Komárna, na pozemku s ro
1 € 0 €/m²
3 izbový byt | Továrenská | 82.68 m²
Exkluzívne- Realitná kancelária Blue Dune Home ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt situovan
695,000 € 8406 €/m²
Objekt pre obchod | - | 155.44 m²
Ponúkame na predaj objekt bývalého pohostinstva nachádzajúci sa v mestskej časti Priekopa v Mar
290,000 € 1866 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Kolónia Hviezda | 31 m²
Ponúkame na predaj rovinatý a slnečný pozemok v obľúbenej lokalite Kolónia Hviezda, ideálny na
92,990 € 3000 €/m²
Rodinný dom | Maďarsko | Felsőtelekes | Felsőtelekes
GEMINIBROKER Vám ponúka 2 krásne domčeky s rozsiahlym pozemkom ležiace v úchvatnom prostredí vy
30,600 € 204 €/m²
Rodinný dom | Urxova | 552 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY s.r.o., Exkluzívne ponúka na predaj veľký priestranný tehlový
445,000 € 806 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení útulný 4 - izbový rodinný dom s terasou 23
249,990 € 1667 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
LCF Real Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení 3 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej obci
149,990 € 1667 €/m²
Vinica, chmelnica | Viničky | 3,516 m²
So súhlasom majiteľa ponúkam na predaj dve samostatné vinohradnícke pozemky nachádzajúce sa v c
19,999 € 6 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 700 m²
Realitná kancelária AVLAS REALITY Vám ponúka na predaj pozemok v obci Podhorany pri Prešove. Pa
62,000 € 89 €/m²
Reštaurácia | P.O.Hviezdoslava 1113 | 180 m²
Odstúpenie zabehnutého baru – Veľké Kapušany Ponúkame na odstúpenie zabehnutý bar nachádzajúci
1 € 0 €/m²
Rodinný dom | Koláovo | 130 m²
Heaven reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii, s
179,950 € 1384 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.