PREDAJ slnečný stavebný pozemok 926 m2 s krásnym výhľadom na Tatry

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 926 m²

Realitná kancelária AV REALITY Poprad-Tatry vám ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok s IS

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

160 €/m2 160 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok na výstavbu chaty Mariánke pri lese

Reality Marianka

Rekreačný pozemok | Borinská | 300 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na investíciu do pozemku v malebnej obci Marianka, nach

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Marianka

72,000 € 240 €/m²

NOVOSTAVBA: 2i podkrovný byt s terasou; Malachov-Medvedica; 179.000 €

Reality Malachov

2 izbový byt | Malachov | 57 m²

ADRIREAL v zastúpení majiteľa Vám ponúka na predaj veľkorysý priestranný podkrovný 2-izbový byt

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Malachov

179,000 € 3140 €/m²

REZERVOVANÉ - Prešov – sídl. III: 3-izbový byt s veľkou loggiou, 76m2

Reality Prešov

3 izbový byt | Prostějovská | 76 m²

Ponúkame vám na predaj priestranný 3 izbový byt s veľkou loggiou na ulici Prostějovská (sídl. I

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

1 € 0 €/m²

Chorvátsko, moderný dvojdom s bazénom a výhľadom na more.

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

DADOT ponúka na predaj luxusný a moderný dom s bazénom a panoramatickým výhľadom na more, ktorý

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj

350,000 € 1977 €/m²

Chorvátsko, pekný 3 izbový apartmán 120 metrov od mora

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

DADOT exkluzívne ponúka 3-izbový apartmán v obľúbenej dovolenkovej oblasti ostrov VIR, iba 120

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

128,000 € 2424 €/m²

EXLUZÍVNE v Slovenskej Vsi predaj 4 izb. RD o ploche 200 m2 a pozemok 896 m2.

Reality Slovenská Ves

Rodinný dom | - | 200 m²

TOP – CITY EXKLUZÍVNE v obci Slovenská Ves ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom o ploche 200

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Slovenská Ves

135,000 € 675 €/m²

10 lôžková chatka po rekonštrukcii - Chalmová - EXKLUZÍVNE

Reality Bystričany

Chalupa, rekreačný domček | Chalmová | 50 m²

Dobry deň, vitajte na obľúbenom termálnom kúpalisku v Chalmovej, kde by som Vam rád dal do pozo

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bystričany

23,000 € 460 €/m²

Predaj exkluzívnych bytov BA – Karlova Ves - NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 70.8 m²

Ponúkame na predaj slnećný úplne nový 3 izbový byt s dvomi terasami v Bratislave v mestskej čas

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

444,900 € 6284 €/m²

Predaj 4-izbový byt v Dúbravke na Tranovského ulici v pôvodnom stave

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Tranovskeho | 73 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 4-izbový byt v Bratislave v Dúbravke ul. Tranovského, s plochou c

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,900 € 3423 €/m²

Rodinný dom Rohovce, pozemok 1073 m2

Reality Rohovce

Rodinný dom | x | 98 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom, spolu s rovinatým, slnečn

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Rohovce

175,000 € 1786 €/m²

Gúgska ulica!!Na Predaj 4 izbová NOVOSTAVBA na 763m2 pozemku Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | NOVÉ ZÁMKY | 100 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu (bungalov) v meste Nové Zámky. Ploch

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

359,900 € 3599 €/m²

Luxusný apartmánový dom MONTENEGRO – Čierna Hora

Reality Čierna Hora

Apartmánový dom | Čierna Hora

🌴 Luxusný apartmánový dom MONTENEGRO – Čierna Hora ťa volá! Predstav si ráno s vôňou mora,

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj

525,000 € 3088 €/m²

BYTOČ RK - 4-izb. mezonet 136m2 s 2x terasou a parkovaním v Taliansku neďaleko pobrežia - Terzo d'Aquileia

Reality Taliansko

Mezonet | Taliansko

Neďaleko pobrežia ale aj slnečného ostrova Grado v Taliansku, kde začína Benátska riviéra ponúk

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj

114,000 € 838 €/m²

Investičný pozemok 5 min. od Košíc, 600 m2, Košické Oľšany

Reality Košické Oľšany

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ReaL Renáta Leščinská Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj investičný pozemok v Košickýc

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

84,999 € 142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA VÝSTAVBU CHATY BELÁ - ZLIEŇ

Reality Belá

Rekreačný pozemok | Belá - Zlieň | 0 m²

Exkluzívne iba u nás Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 725 m2 + 27,5 m2 podiel

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Belá

92 €/m2

Stavebný pozemok v intraviláne obce Klenov

Reality Klenov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,736 m²

Ing. Miroslav Klimek, PhD. z realitnej kancelárie INSPIREAL, vám prináša príležitosť vlastniť p

Publikované: 22.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Klenov

35,900 € 21 €/m²

Stavebný pozemok Košice Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať pozemok v mestskej čas

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

1,5 izbový byt Krivá ulica, top lokalita

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | - | 34 m²

Bývanie v srdci mesta v blízkosti Aupark Košice, Hlavná ulica, autobusová stanica. Top lokali

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

179,000 € 5265 €/m²

Moderný 5-izbový rodinný dom so záhradou a terasou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Hlavná | 132.4 m²

Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom - súčasťou je aj priestranná záhrada s terasou Kolaudá

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

270,000 € 2115 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Klimatizovaný 4i rodinný dom s bazénom, 2x parkovanie na pozemku, novostavba 2023

Reality Dunajská Lužná

Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²

Slnečný 4-izbový rodinný dom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 2023 Charakteristika nehnut

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dunajská Lužná

410,000 € 4100 €/m²

2izbový zariadený byt, moderný dizajn A.Hlinku Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | - | 48 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka na predaj priestranný 2-izbový zariadený byt, kompletná

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Piešťany

147,800 € 3079 €/m²

Stavebný pozemok 620 m2, pre rodinný dom so stavebným povolením

Reality Kvetoslavov

Pozemok pre rodinné domy | Jarabinová | 620 m²

Ponúkame Vám stavebný pozemok so stavebným povolením, o rozlohe 620 m2, obec Kvetoslavov - rov

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kvetoslavov

185,000 € 298 €/m²

Predaj slnečného pozemku v obci Prochot s výmerou 2127 m²

Reality Prochot

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,172 m²

Salea Váš partner v realitach ponúka na predaj pozemok na okraji obci Prochot, situovaný na ro

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Prochot

49,956 € 23 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23109)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30345)
Upresniť hľadanie