4-izbový byt s terasou / 184 m2 / - Súľov

Reality Súľov-Hradná

4 izbový byt | 147 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný 4-izbový byt / 184 m2 / v okrajovej časti ob

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Súľov-Hradná

Cena dohodou

Čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 / - Kysucké Nové Mesto

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | 72 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 /

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Kysucké Nové Mesto

159,000 € 2208 €/m²

Rodinný dom v stave holodom /424 m2/, Ochodnica

Reality Ochodnica

Rodinný dom | 424 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 424 m2 v obci Ochodnica,

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Ochodnica

158,000 € 373 €/m²

Nadštandardný 3 - izbový byt s dvomi balkónmi /90 m2 / Žilina - centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 90 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj nadštandardný priestranný 3-izbový byt /90 m2/ s dvomi bal

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

279,000 € 3100 €/m²

RD/ CHalupa v obci Liešťany

Reality Liešťany

Rodinný dom | Liešťany | 801 m²

Reality Alpia ponúka na predaj RD/ chalupu v obci Liešťany. Dom sa nachádza v tichej lokalite

Publikované: 20.10.2023 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Liešťany

Cena dohodou

Záhradná chatka na predaj, Lúčky-Kalameny

Reality Lúčky

Záhradná chatka | 400 m²

Oáza pokoja pod Chočskými vrchmi: Hľadáte únik z mestského kolobehu? Vaša nová záhrada v lokali

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Lúčky

19,900 € 50 €/m²

Záhradná chatka s udržiavanou záhradou /226 m2/, Veľká Bytča

Reality Bytča

Záhradná chatka | 226 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj drevenú chatku / 17 m2 / s pozemkom / 209 m2 / v záhradkár

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bytča

39,900 € 177 €/m²

3 izbový mezonet balkónom,/89m2/, Žilina - Vlčince

Reality Žilina

3 izbový byt | 89 m²

Reality Alpia Vám ponúka na predaj 3 izbový mezonet s balkónom ,/89m2/, Žilina - Vlčince. Dispo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Stavebný pozemok na chatu alebo rekreačný dom/ 3092 m2/ Terchová - Pálenice

Reality Terchová

Pozemok pre reklamu | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj stavebný pozemok s výmerou 3 092 m² v katastrálnom území o

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Terchová

210,000 €

Investičný pozemok / 1578 m2 / Žilina - Višňové

Reality Višňové

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj slnečný investičný pozemok o veľkosti 1578 m2 v katastri o

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Višňové

Cena dohodou

Novostavba bungalovu s garážou a záhradou /594 m2/, Žilina - Poluvsie

Reality Rajecké Teplice

Rodinný dom | 594 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj tehlovú novostavbu, bungalov s garážou a so záhradou /594

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Rajecké Teplice

Cena dohodou

Rodinný dom s pozemkom 781 m2 na predaj, Važec, Liptovský Mikuláš

Reality Važec

Rodinný dom | 781 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v podtatranskej obci Važec. Dom sa nachádza n

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Važec

125,000 € 160 €/m²

Apartmán na predaj VIA JASNÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 34.2 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 4561 €/m²

Rodinný dom s krásnym výhľadom, terasou a záhradou – Ružomberok, Satelity

Reality Ružomberok

Rodinný dom | 423 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej a vyhľadávanej lokalite Satelity – ul. J.

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

185,000 € 437 €/m²

Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa

Reality Osturňa

Chalupa, rekreačný domček | 1,000 m²

ALPIA.SK – Maklér: Mgr. Jozef Bizoň Ponuka: Tradičná drevenica s veľkým pozemkom - Osturňa Rea

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Osturňa

73,000 € 73 €/m²

Tradičný vínny dom s vlastným viničom v Bátorových Kosihách

Reality Bátorove Kosihy

Vidiecky dom | 999 m²

Ponúkame Vám na predaj tradičný vínny dom s vlastným viničom v malebnej obci Bátorove Kosihy, k

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

25,900 € 26 €/m²

Rodinný dom na predaj, Bodice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Bodice | 842 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

298,000 € 354 €/m²

Nový, 5 izbový rodinný dom na predaj, Necpaly

Reality Necpaly

Rodinný dom | 967 m²

Ponúkame na predaj nový, 5 izbový, moderný, dvojpodlažný rodinný dom v lokalite Necpaly. Kolaud

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Necpaly

349,000 € 361 €/m²

Rozostavaná rekreačná chata na predaj – Vyšná Boca

Reality Vyšná Boca

Chalupa, rekreačný domček | 565.5 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú rekreačnú chatu vo vyhľadávanej lokalite – Vyšná Boca. Chata sa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vyšná Boca

98,000 € 173 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s balkónom a garážou v obci Šárovce

Reality Šarovce

3 izbový byt | Šarovce | 72 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Šarovce, okres Levice. Rozloha bytu je 72m2, v osobnom v

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Šarovce

55,000 € 875 €/m²

Na predaj krásna novostavba na kľúč v Kameničnej

Reality Kameničná

Rodinný dom | 600 m²

Hľadáte miesto, kde bude mať vaša rodina dostatok priestoru, súkromia aj spoločných chvíľ? V po

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Kameničná

249,000 € 415 €/m²

Lukratívny pozemok pri moste Monoštor v priemyselnej oblasti Komárna

Reality Komárno

Priemyselná zóna | 4,965 m²

Ponúkame na predaj priemyselný pozemok v novej priemyselno obchodnej časti Komárna, iba pár min

Publikované: 28.08.2024 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

670,000 € 135 €/m²

Na predaj LUKRATÍVNÝ STAVEBNÝ POZEMOK KOMÁRNO - Hadovce

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 0 m²

Na predaj lukratívny stavebný pozemok v Komárne časť Hadovce. Plocha pozemku má výmeru 1 600 m²

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

139,800 €

Záhrada na predaj, Tomčany

Reality Martin

Záhrada | 0 m²

Predám záhradný pozemok pri potoku – Tomčany, 540 m², krásny výhľad na Veľkú Fatru Ponúkam na

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Martin

33,000 €

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23027)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30342)
Upresniť hľadanie