Objekt pre tých, ktorí nečakajú na príležitosť, ale ju vytvárajú, Patince

Reality Patince

Objekt pre obchod | Patince | 171 m²

Väčšina ľudí chce mať istotu. Mesačnú výplatu. Predvídateľnosť. Menšina chce kontrolu. Priesto

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Patince

170,000 € 994 €/m²

Priestranný 3-izbový tehlový byt s garážou, vlastným kúrením a balkónom

Reality Komárno

3 izbový byt | Komárno | 74 m²

Pri vlastnej rekonštrukcii presne viete, čo je v byte urobené a aké materiály boli použité. Pri

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

124,800 € 1686 €/m²

Moderný 2-izbový byt, ktorý pôsobí presne tak, ako má pôsobiť domov

Reality Bátorove Kosihy

2 izbový byt | Bátorove Kosihy | 48 m²

Väčšina ľudí, keď hľadá svoje bývanie, chce vidieť svetlý priestor. Chce počuť ticho po zatvore

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bátorove Kosihy

97,000 € 2021 €/m²

Zrekonštruovaný 3-izbový apartmán 150m od mora, Scalea

Reality Taliansko

3 izbový byt | Taliansko

Apartmán pri mori, kde je väčšina vecí vyriešená ešte predtým, než prídete na dovolenku. V prí

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

115,000 € 1643 €/m²

3 izbový apartmán s rozlohou od 81,87 m² do 94,81 m²

Reality Indonézia

3 izbový byt | Indonézia

Aké by to bolo, zhodnotiť svoje aktíva pasívnym príjmom, ktorý ku Vám prúdi celoročne? Alebo ma

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj

243,500 € 4509 €/m²

Pozemok v Lél parku na predaj, Zlatná na Ostrove

Reality Zlatná na Ostrove

Pozemok pre rodinné domy | Veľký Lél | 772 m²

Neďaleko obce Zlatná na Ostrove, približne 15 kilometrov od Komárna či Monoštorského mosta do M

Publikované: 24.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Zlatná na Ostrove

52,000 € 67 €/m²

Chata so záhradou v rekreačnej časti Novej Osady

Reality Komárno

Chalupa, rekreačný domček | 36 m²

Aké by to bolo mať svoje vlastné miesto uprostred prírody, kde zabudnete na stres, načerpáte no

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Komárno

78,000 € 2167 €/m²

Rodinný dom na rozsiahlom pozemku

Reality Nesvady

Rodinný dom | 100 m²

Hľadáte nehnuteľnosť s veľkým potenciálom, priestorom a skvelou polohou, ktorá Vám umožní vytvo

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nesvady

109,500 € 1095 €/m²

Rodinný dom podľa Vašich predstáv, Nesvady

Reality Nesvady

Rodinný dom | Nesvady | 540 m²

Hľadáte moderný rodinný dom s pozemkom, kde Vaša rodina nájde pokoj a bezpečie ? Ako sa Vám páč

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Nesvady

194,000 € 359 €/m²

2-izbový byt, kde domov začína ešte pred dverami do bytu

Reality Komárno

2 izbový byt | Eötvösa | 60 m²

Poznáte byty s predsieňami a balkónmi, ktoré pripomínajú skôr kočikárne? To, čo im často chýba

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

Cena dohodou

Pozemok piamo pri Dunaji, Kravany nad Dunajom

Reality Kravany nad Dunajom

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

Nie každý pozemok pri Dunaji je naozaj pri Dunaji. Tento áno. Nedáva len možnosť stavať, ale b

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Kravany nad Dunajom

74,000 € 93 €/m²

Zrekonštruovaný dom s veľkým pozemkom, Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Rodinný dom | 150 m²

Hľadáte pokojné bývanie bez nutnosti veľkých investícií, no zároveň s dostatkom priestoru a pot

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Hurbanovo

179,900 € 1199 €/m²

Orná pôda

Reality Stuľany

Iný poľnohosp. pozemok | 18,241 m²

Hľadáte pozemky? Máme pre Vás pôdu o celkovej rozlohe 18 241 m² situovanú v blízkosti obce Stuľ

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Stuľany

1.2 €/m2 1 €/m2

Rodinný dom, Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Kolárovo | 218 m²

Tento dom Vám neposkytne len pokoj a priestor. Ponúkne aj atmosféru, ktorú si uvedomíte skôr, n

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

129,000 € 592 €/m²

Komerčný objekt v Zlatnej na Ostrove, predaj

Reality Zlatná na Ostrove

Obchodné priestory | I/63 | 734 m²

Aké by to bolo, keby ste mali svoje podnikanie komplexne sústredené pod jednou strechou v obcho

Publikované: 01.10.2022 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Zlatná na Ostrove

1 € 0 €/m²

Jedinečná polyfunčná budova na hlavnom cestnom ťahu cez Hurbanovo

Reality Hurbanovo

Obchodné priestory | Hurbanovo | 536 m²

Investičná príležitosť, ktorá sa objaví len raz za čas. Bývalý VALCOVÝ MLYN na hlavnom cestno

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 10.05.2026
Priestory na predaj Hurbanovo

88,000 € 164 €/m²

Rodinný dom v radovej zástavbe, Komárno

Reality Komárno

Rodinný dom | BENE | 120 m²

Aké by to bolo bývať v rodinnom dome v príjemnej, tichej a slnečnej ulici ? Rodinný dom, ktorý

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Komárno

150,000 € 1292 €/m²

1 izbový apartmán B407 v Danubia Residence v Komárne

Reality Komárno

1 izbový byt | Parná | 29.91 m²

Hľadáte výnimočný byt na výnimočnom mieste? Ako veľmi by sa Vám páčilo bývať v novopostavenom a

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

83,815 € 2802 €/m²

INVESTORI POZOR !!! LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ POZEMOK !!!

Reality Komárno

Komerčná zóna | 4,965 m²

Jeden z posledných, ak nie aj posledný dostupný, LUKRATÍVNY INVESTIČNÝ pozemok v najžiadanejše

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

135 €/m2 135 €/m2

Rozľahlá záhrada s murovanou chatkou len pár minút od Komárna

Reality Komárno

Pozemok pre rodinné domy | 4,000 m²

Hľadáte rovinatý pozemok v pokojnom prostredí, kúsok od Komárna? Čo by ste povedali ak by bol

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Pozemky na predaj Komárno

55 €/m2 55 €/m2

Exkluzívny rodinný dom Komárno – inteligentný luxus a skutočný pokoj

Reality Komárno

Rodinný dom | Komárno | 164 m²

Tento rodinný dom patrí medzi tie, ktoré treba hľadať cez deň so sviečkou v ruke. V mori katal

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Komárno

515,000 € 3140 €/m²

Atypický, priestranný rodinný dom v tichej časti Komárna

Reality Komárno

Rodinný dom | Bene | 340 m²

Radi sa líšite od ostatných a v tejto predstave by sa malo niesť aj Vaše nové bývanie? Navyše,

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Komárno

250,000 € 735 €/m²

2-izbový byt v pôvodnom stave – na okraji II. sídliska

Reality Komárno

2 izbový byt | II. sídlsiko | 58 m²

Niektorí ľudia spoznajú pocit domova okamžite. Nie podľa parametrov, ale podľa toho, ako na nic

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

71,500 € 1233 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s veľkorysou výmerou, Komárno

Reality Komárno

3 izbový byt | IV. sídlisko | 82 m²

Hľadáte 3 izbový byt, ktorý by ste si chceli zrekonštruovať podľa vlastných predstáv ? Možno pr

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Komárno

117,000 € 1427 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Reality v Martine (741)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Rodinné domy na predaj (23028)
Byty na predaj v Bratislave (8509)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Upresniť hľadanie