Na predaj rodinný dom v stave holodom v obci Koplotovce

Reality Hlohovec

Rodinný dom | 104 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Koplotovce, ktorá s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hlohovec

185,000 € 1779 €/m²

Novinka
Novinka

Moderný 2-podlažný byt v dvojdome s terasou a predzáhradkou, nadštandard, 3x parking

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Alstrova | 198 m²

Na predaj novostavba modernej 4-izb. bytovej jednotky v rodinnom dome v tichej lokalite Rače po

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 3025 €/m²

Orná pôda s možnosťou využitia na rekreačné účely

Reality Vysoká pri Morave

Orná pôda | Dúbrava | 8,396 m²

Na predaj pozemok o výmere 8396 m2 v obci Vysoká pri Morave. Druh pozemku orná pôda. Pozemok

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Vysoká pri Morave

50,000 € 6 €/m²

1154 m2 pri hlavnej ceste, obchod, služby, ul. pri Šajbách

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 1,154 m²

Na predaj pozemok o výmere 1154 m2 priamo pri hlavnej ceste na ulici pri Šajbách. Rozmery poze

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

155,000 € 134 €/m²

Pozemok na výstavbu penziónu, všetky IS, unikátna poloha

Reality Liptovský Ján

Rekreačný pozemok | 811 m²

Stavebný pozemok na výstavbu penziónu alebo veľkej chaty. Unikátna poloha pod horou pri turisti

Publikované: 12.01.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Ján

210,000 € 259 €/m²

577 m2 pri hlavnej ceste, obchod, služby, ul. pri Šajbách

Reality Bratislava-Rača

Zmiešaná zóna | Nezadaná | 577 m²

Na predaj pozemok o výmere 577 m2 priamo pri hlavnej ceste na ulici pri Šajbách. Rozmery pozem

Publikované: 01.06.2024 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

90,000 € 156 €/m²

Na predaj 3 izbový byt v Šamoríne, Dunajská ulica

Reality Šamorín

3 izbový byt | Dunajská | 65.07 m²

Realitná kancelaária Realityfree ponúka na predaj príjemný a dispozične výborne riešený 3-izbov

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Šamorín

169,880 € 2611 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

ALTO REAL ESTATE - FLORIAN RESIDENCE - Prémiové bývanie v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Školská | 53.49 m²

www. FR 4rent.sk The English version of the text is below. Prémiové mestské bývanie v projekte

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,190 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v Topoľnici - kvalitné materiály, moderná lokalita

Reality Topoľnica

Rodinný dom | - | 147.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v novej výstavbe v Topoľnici s možnosťou dokončenia

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

209,900 € 1421 €/m²

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Školská | 53.49 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,190 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Moderný 2 izbový tehlový byt, 61m2, Jilemnického, Košice

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Jilemnického | 55 m²

Zrekonštruovaný 2 izbový byt na Jilemnického ulici v Košiciach. Kompletné zateplenie, klíma, vs

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

239,990 € 4363 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Štúrová - Košice -JUH, lukratívny 3. i. priestor - 93 m2. Centrum

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 93 m²

EXKLUZÍVNE – HĽADÁTE REPREZENTATÍVNE KANCELÁRSKE PRIESTORY V HISTORICKOM CENTRE KOŠÍC? Štúrova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

398,000 € 4280 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

ASSENZIO - PREDAJ - 1,5IZBOVÝ BYT 61m2- UZBECKÁ - PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Uzbecká | 48.6 m²

Assenzio ponúka na predaj moderný 1,5-izbový byt so záhradkou v Rezidenčnom projekte Oppidum, s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

227,000 € 4671 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom nový 3-izb byt (98m2) Senica - centrum

Reality Senica

3 izbový byt | Štefánikova | 98 m²

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum vám predstavujeme byt, ktorý vonia novotou. Na Štefánikove

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Senica

690 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Školská | 30.94 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

890 €/mesiac 29 €/mesiac/m²

*PRIPRAVUJEME* Pozemok s panoramatickým výhľadom v Ratnovciach

Reality Ratnovce

Orná pôda | 10,000 m²

SHARK REAL pre vás už čoskoro prinesie atraktívny pozemok v Ratnovciach. Ide o pozemok klasifik

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Ratnovce

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt zariadený Ihneď k nasťahovaniu!!!

Reality Sečovce

3 izbový byt | Obchodná | 68 m²

EXKLUZÍVNE : Shark real Vám ponúka na predaj priestranný a teplý 3- izbový byt s modernou kuchy

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Sečovce

103,500 € 1522 €/m²

Príjemná chalupa v časti Záhrb na Novej Bani

Reality Nová Baňa

Chalupa, rekreačný domček | Záhrbská | 85 m²

SHARK Real Vám ponúka na predaj príjemnú chalupu v časti Záhrb na Novej Bani. Chalupa sa nachád

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

80,000 € 941 €/m²

Investičná príležitosť

Reality Galanta

Iný priestor | 1,200 m²

SHARK REAL ponúka na predaj nehnuteľnosť s pozemkom ako investičnú príležitosť. Daná nehnu

Publikované: 02.08.2025 Aktualizované: 02.08.2025
Priestory na predaj Galanta

Info v RK

REZERVOVANÉ! Výnimočný dvojgeneračný dom na predaj

Reality Sľažany

Rodinný dom | 192 m²

Výrazná zľava! SHARK REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom v obci Sľažany,

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Domy na predaj Sľažany

159,000 € 828 €/m²

Krásny priestranný rodinný dom obklopený prírodou

Reality Malá Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

SHARK Real Vám ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj rozľahlý, dvojpodlažný dom v tichej a o

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Malá Lehota

179,000 € 895 €/m²

Nová cena! Rodinný dom v lukratívnej lokalite

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | 130 m²

SHARK Real Vám ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, v srdci mesta Banskej Štiavnice,

Publikované: 31.07.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

220,000 € 1692 €/m²

Na predaj pekný, rovinatý pozemok v Trnovci nad Váhom

Reality Trnovec nad Váhom

Rekreačný pozemok | 2,754 m²

SHARK REAL ponúka na predaj pekný rovinatý pozemok v Trnovci nad Váhom. Pozemok s výmerou 2

Publikované: 27.07.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Pozemky na predaj Trnovec nad Váhom

47,000 € 17 €/m²

Rodinná vila Nové Mesto

Reality Bratislava

Rodinný dom | Nezadaná | 570 m²

Na predaj ponúkame v zastúpení majiteľa rezidenčnú vilu, ktorá sa nachádza v mestskej časti Bra

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 20.08.2025
Domy na predaj Bratislava

Info v RK

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8531)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30377)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (736)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1296)
Rodinné domy na predaj (23112)
Upresniť hľadanie