Rodinný dom v Ratnovciach na rekonštrukciu, 413 m² pozemok

Reality Ratnovce

Rodinný dom | Ratnovce | 125 m²

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v pokojnej časti obce Ratnovce, ideálny pre tých, ktorí h

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

69,900 € 559 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA Slnečný pozemok s majestátnym výhľadom - investícia

Reality Ratnovce

Vinica, chmelnica | Nezadaná | 9,927 m²

Slnečný pozemok s majestátnym výhľadom - sad, vinohrad, investícia Ponúkame Vám na predaj slne

Publikované: 19.01.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

8 €/m2 8 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 5 iz. Rodinný dom v Ratnovciach len 4 km od mesta Piešťany

Reality Ratnovce

Rodinný dom | Ratnovce | 146 m²

Na predaj 5 iz. Rodinný dom v Ratnovciach len 4 km od mesta Piešťany Adresa: Ratnovce 54, 922

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

221,500 € 1517 €/m²

AARK: Stavebný pozemok - 1.644 m², Ratnovce - 4 km od Piešťan

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,644 m²

AARK realitná kancelária, s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305 benedik@aark.sk --------------

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

98 €/m2 98 €/m2

*PRIPRAVUJEME* Pozemok s panoramatickým výhľadom v Ratnovciach

Reality Ratnovce

Orná pôda | 10,000 m²

SHARK REAL pre vás už čoskoro prinesie atraktívny pozemok v Ratnovciach. Ide o pozemok klasifik

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Ratnovce

Cena dohodou

Stavebný pozemok 4781m2 aj pre developerov

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Ratnovce | 4,781 m²

SHARK REAL Vám exluzívne ponúka na predaj krásny slnečný priestranný stavebný pozemok - pre výs

Publikované: 11.05.2023 Aktualizované: 09.02.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

200,000 € 42 €/m²

Pozemok na predaj v obci Ratnovce

Reality Ratnovce

Záhrada | Nezadaná | 1,285 m²

Ponúkame na predaj pozemok v katastri obce Ratnovce. Celková rozloha pozemku je 1285 m². Pozemo

Publikované: 10.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

25,000 € 19 €/m²

Stavebný pozemok Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 601 m²

Ponúkame na predaj slnečný rovinatý stavebný pozemok o výmere 601 m². Pozemok sa nachádza v obc

Publikované: 22.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

65,000 € 108 €/m²

Na predaj pozemok 1.097 m2 určený podľa UPI na výstavbu rodinného domu, Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,097 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 1.097 m2 v obci Ratnovce pri

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 10.01.2024
Pozemky na predaj Ratnovce

53 €/m2 53 €/m2

Na predaj záhrada 399 m2 s krásnym výhľadom na vodnú nádrž Sĺňava,obec Ratnovce

Reality Ratnovce

Záhrada | 399 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok o výmere 399 v obci Ratnovce určený na vytvorenie záhrady. Nachá

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 25.03.2025
Pozemky na predaj Ratnovce

35 €/m2 35 €/m2

Na predaj pozemok 1.093 m2 určený podľa UPI na výstavbu rodinného domu, Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,093 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu o výmere 1.093 m2 v obci Ratnovce pri

Publikované: 10.01.2024 Aktualizované: 21.07.2025
Pozemky na predaj Ratnovce

53 €/m2 53 €/m2

NA PREDAJ: Rodinný dom s veľkorysým pozemkom v Ratnovciach

Reality Ratnovce

Rodinný dom | Ratnovce | 130 m²

268-12-MACHO Hľadáte pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do mesta a priestorom, ktorý si m

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

155,000 € 1192 €/m²

Pozemok 1262m2 pri Piešťanoch so sieťami

Reality Ratnovce

Rodinný dom | 90 m²

Ponúkame na predaj slnečný svahovitý pozemok o celkovej výmere 1 262 m² v pokojnej obci Ratnovc

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

75,000 € 833 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom a výnimočným potenciálom v Ratnovciach – len 3 km od Piešťan

Reality Ratnovce

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám umožní vytvoriť si bývanie presne podľa vlastných predstáv a zá

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

122,000 € 1017 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - Krásny pozemok na stavbu rodinného domu - Ratnovce - okres Piešťany

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Ratnovce | 789 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok na stavbu rodinných domov. Pozemky sú o výmere 759 m2 a 885 m

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

95 €/m2 95 €/m2

ZNÍŽENÁ CENA ! Na predaj záhrada 405m2, Ratnovce, Piešťany

Reality Ratnovce

Záhrada | . | 405 m²

1277 - Záhrada sa nachádza v záhradkárskej osade ASTRA vzdialenej do 500 m od obce Ratnovce. Vý

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

12,000 € 30 €/m²

člen NARKS

Na predaj RD po kompletnej rekonštrukcii, Ratnovce, Piešťany

Reality Ratnovce

Rodinný dom | 80 m²

Na predaj tehlový rodinný dom v obci Ratnovce, len 5 minút autom od Piešťan, po kompletnej reko

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

210,000 € 2625 €/m²

člen NARKS

Pozemok 3376m2, na výstavbu rodinných domov - Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 3,376 m²

174321 - Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o ploche 3376 m2, v obci Ratnovce, len tri

Publikované: 31.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

55 €/m2 55 €/m2

Stavebný pozemok 1052m2 - Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,052 m²

2509-Predám stavebný pozemok o ploche 1052m2 nachádzajúci sa len necelé 2km od kúpeľného mesta

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

135 €/m2 135 €/m2

Pekný rodinný 6 izbový dom / Ratnovce

Reality Ratnovce

Rodinný dom | 192 m²

Na predaj, pekný, zariadený 6 izbový rodinný dom v obci Ratnovce, s výbornou dostupňosťou do me

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

299,000 € 1557 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj rodinný dom v obci Ratnovce s krásnym pozemkom 1202m2

Reality Ratnovce

Rodinný dom | - | 150 m²

Ponúkame na predaj veľmi zachovalý 2-izbový rodinný dom v obci Ratnovce, len pár minút od Piešť

Publikované: 22.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ratnovce

155,000 € 1033 €/m²

Murovaná chata na - BAKUSCH VILE - Piešťany - pozemok 1028 m2 - Video prehliadka -

Reality Ratnovce

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 60 m²

Ak hľadáte pokojne miesto v prírode na oddych a relax s rodinou a deťmi, ale zároveň chcete zos

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ratnovce

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, stavebný pozemok 1874m2, Ratnovce, okr. Pieštany

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,874 m²

Váš kus vidieckeho pokoja v Ratnovciach — ideálne miesto pre malú farmu alebo agroturistiku! P

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 25.01.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

54,990 € 29 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

INVESTIČNÝ - pozemok o výmere 9.132 m² - Ratnovce

Reality Ratnovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 9,132 m²

AM LIVING realitná kancelária ponúka na predaj jedinečný pozemok s nádherným výhľadom na panorá

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Ratnovce

98,000 € 11 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie