Na predaj Rodinný dom/chalupa po rekonštrukcii, Stará Myjava

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom – chalupu v obci Stará Myjava, ktorá prešla kompletnou re

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

120,000 € 1200 €/m²

člen NARKS

Santa Rosalía Lake Costa Cálida Španielsko INVESTIČNÁ PONUKA

Reality Španielsko

Apartmán | Španielsko

Ponúkame na predaj exkluzívne turistické apartmány v prémiovom rezorte Santa Rosalía Lake & Lif

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

281,900 € 3396 €/m²

člen NARKS

Dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii v blízkosti centra, Ševčenkova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Ševčenkova | 73 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 2 izbový byt, ktorý vznikol kvalitnou prestavbou z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,990 € 3835 €/m²

Novinka
Novinka

Investičná príležitosť bezbarierový RD s 2 bytovými dvojizbovými jednotkami.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Mierová | 1 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – NOVOSTAVBA NA REPÍKOVEJ ULICI, BRATISLAVA! Dva samostatné 5-izbové rod

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

629,000 € 629000 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj rodinného domu, Považská, Považská, Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Považská | 140 m²

Dobré reality ponúkajú na predaj 4 i rodinný dom v Nových Zámkoch, v časti za tromi mostami, v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

205,000 € 1464 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj výstavby domov, Jasová, Jasová, Nové Zámky

Reality Jasová

Pozemok pre rodinné domy | Jasová | 764 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Jasová, 17 km od mesta Nové Zámky, 16 km od term

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Jasová

21,000 € 27 €/m²

Novinka
Novinka

NA PRENÁJOM 1+ kk byt, Košice - Staré Mesto, ALBELLI REZIDENCIA

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Alvinczyho | 39 m²

Hľadáte nadštandardné bývanie v novostavbe blízko historického centra mesta na prenájom? Pozrit

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Staré Mesto

730 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Velkometrážny 2izb.byt v Šamoríne

Reality Šamorín

2 izbový byt | Bratislavská | 60 m²

RK Samaria Real Vám ponúka velkometrážny ,kompletne zrekonštruovaný 2izb.byt v Šamoríne, ul. Br

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Šamorín

155,000 € 2583 €/m²

Novinka
Novinka

ATYPICKÝ STAROMESTSKÝ 2 IZBOVÝ MEZONET, KLIMATIZÁCIA, BALKÓN - ŽILINSKÁ ul. - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žilinská | 47 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom zaujímavý staromestský 2 izbový byt na Ž

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

720 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2i byt / 55 m2 / čiastočná rekonštrukcia / Sekier

Reality Zvolen

2 izbový byt | 55 m²

Exkluzívne ponúkam na predaj 2 izbový byt, ulica Generála Svobodu, sídlisko Sekier, Zvolen.

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

105,000 € 1909 €/m²

Novinka
Novinka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 izbový byt na Palárikovej ulici v SV

Reality Snina

2 izbový byt | Palárikova | 61 m²

MEGA Realitná kancelária a realitný maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLUZÍVNOM ZASTÚPENÍ KLIENTA

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Snina

59,000 € 967 €/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Predaj rodinný dom Lehota pri Nitre

Reality Lehota

Rodinný dom | 134 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový rodinný dom situovaný na krásnom 10-árovo

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lehota

229,000 € 1709 €/m²

Novinka
Novinka

BE.LIVE COMPANY- PREDAJ- 4- IZBOVÝ – TOPOLČIANSKA- PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Topoľčianska | 67 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s veľmi zaujímavou a praktickou dispozíciou, ktorý

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

234,900 € 3506 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo Zvolene

Reality Zvolen

3 izbový byt | 77.32 m²

Realitná kancelária SANTA Real, s.r.o. vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj krásny, kompletne zreko

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Zvolen

175,000 € 2263 €/m²

Novinka
Novinka

2-izbový byt na prenájom v Trnave – 65 m², bezplatné parkovanie vo vnútrobloku

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Jána Sambucusa | 65 m²

Ponúkam na prenájom priestranný zariadený 2-izbový byt s výmerou 65 m² v Trnave, na ulici Jána

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Trnava

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt s veľkou loggiou v obci Slovenská Ľupča, ulica Za nožiarňou

Reality Slovenská Ľupča

2 izbový byt | Za Nožiarňou | 50.33 m²

OVERENÉ REALITY - ponúkame na prenájom priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt nachádzaj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Slovenská Ľupča

570 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

2i chyžka s parkingom na Špitálskej

Reality Michalovce

2 izbový byt | Špitálska | 52.27 m²

Reality Zemplín ponúka na predaj vkusne zariadený a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s vl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Michalovce

129,990 € 2487 €/m²

Najžiadanejší 1 izbový byt v ponuke v Poprade, centrum

Reality Poprad

1 izbový byt | Levočská | 33 m²

Rastúce úrokové sadzby a drahšie financovanie robia z hotových bytov v top lokalitách ešte atr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Poprad

117,900 € 3573 €/m²

Novinka
Novinka

Kancelársky priestor v historickej budove na pešej zóne

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova trieda | 64 m²

Ponúkame do prenájmu tri kancelárie v priamom centre Nitry na Štefánikovej ulici priamo na peš

Publikované: 13.07.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

512 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE rodinný dom s bazénom, Nitra, Šúdol

Reality Nitra

Rodinný dom | Šúdol | 120 m²

RK DOLCAN Vám ponúka na predaj exkluzívne- rodinný dom (bungalov) so samostatnou dvojgarážou,

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nitra

439,000 € 3658 €/m²

Novinka
Novinka

Viacúčelové priestory, pešia zóna od 690 - 1340 m2, Nitra

Reality Nitra

Objekt pre obchod | Štefánikova | 690 m²

Ponúkame do prenájmu veľkometrážne viacúčelové/obchodné priestory v centre Nitry: - 1.poschodi

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Kancelárie na prenájom rôznych výmer Nitra, Chrenová

Reality Nitra

Administratívny objekt | Vašinova | 18 m²

Ponúkame do prenájmu kancelárie v 3.podlažnej budove, v Nitre na Vašinovej ulici o výmerách: 12

Publikované: 21.12.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na prenájom Nitra

1 €/m2/rok 75 €/m2/rok

Obchodno-kancelársky priestor 112 m2 na pešej zóne, Nitra

Reality Nitra

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 112.5 m²

Ponúkame do prenájmu obchodno/kancelársky priestor v priamom centre Nitry na Štefánikovej ulici

Publikované: 04.07.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Nitra

560 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Pozemok- orná pôda, Nitra, blízko Agrokomplexu

Reality Nitra

Orná pôda | Nábrežie mládeže | 14,778 m²

Ponúkame na predaj rozľahlý slnečný pozemok v katastrálnom území Nitra o výmere 14.788 m2. Poz

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

450,000 € 30 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30376)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Reality v Martine (737)