2,354 ha v Žehre: Architektonická výzva pod Dreveníkom s trvalým výhľadom

Reality Žehra

Iný stavebný pozemok | - | 0 m²

Realitná kancelária Salea ponúka na predaj unikátny investičný celok – súbor 5 slnečných parcie

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žehra

37 €/m2

Pozemok v obci Rešica

Reality Rešica

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,202 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať vlastný pozemok s domom

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rešica

54,900 € 25 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok 5 min. od Košíc, 600 m2, Košické Oľšany

Reality Košické Oľšany

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ReaL Renáta Leščinská Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj investičný pozemok v Košickýc

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

84,999 € 142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: 12,5 ár.pozemok na výstavbu RD, Košice-Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 1,246 m²

Na predaj ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Lorinčík, okres

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

185,000 € 148 €/m²

9,2 ár.pozemok na výstavbu RD, Nováčany, KE-okolie

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | - | 920 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

134,000 € 146 €/m²

pre investorov:57árový pozemok na výstavbu RD, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | K lesu | 5,759 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 575

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

1 € 0 €/m²

Na predaj investičné pozemky, Brzotín okr. Rožňava

Reality Brzotín

Orná pôda | - | 2,767 m²

Na predaj investičné pozemky – Brzotín, okres Rožňava Kancelária Realitné Očko Vám exkluzív

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Brzotín

3.9 €/m2 4 €/m2

Na predaj stavebný pozemok na IBV , Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 5,600 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemok s rodinným domom na výstavbu rodinných do

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kapušany

39 €/m2 39 €/m2

EXKLUZÍVNE stavebný pozemok, Nálepkovo časť Tretí Hámor, okres Gelnica

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | Tretí Hámor | 1,919 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Nálepkovo časť Tretí Hámor, okres Gelnica

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

17 €/m2 17 €/m2

CHRASTNÉ - pozemok so stavebným povolením Tichá lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 956 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Chrastné

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

130,000 € 136 €/m²

Stavebný pozemok pri centre-Košice-Juh, Slnečná ulica 773m2

Reality Košice-Juh

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 773 m²

video-obhliadka na tomto linku: https://lnk.sk/gjnhlIng. Miroslav Klimek, PhD. zo spoločnosti I

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok Košice Barca

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,200 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať pozemok v mestskej čas

Publikované: 10.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

stavebný pozemok Blažice

Reality Blažice

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

pripravujeme do ponuky stavebný pozemok v obci Blažice v zastavanej časti obce inžinierské s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Blažice

70 €/m2

Pozemok, 560 m2, Košice – Sever, Kalvária, Zvolenská ulica

Reality Košice-Sever

Rekreačný pozemok | Zvolenská | 560 m²

Ponúkame na predaj DVA POZEMKY vo vyhľadávanej lokalite NA KALVÁRII, mestská časť Košice – Seve

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

65,000 € 116 €/m²

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké

Reality Vyšné Nemecké

Iný stavebný pozemok | - | 22,731 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Vyšné Nemecké. Rozľahlý pozemok ideálny na výst

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vyšné Nemecké

50 €/m2 50 €/m2

BEZKONKURENČNÁ CENA!!! Lukratívny pozemok v Michalovciach!

Reality Michalovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 1,733 m²

Ponúkame Vám na predaj lukratívny pozemok v Michalovciach za BEZKONKURENČNÚ CENU! • vhodný na

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

139,900 € 81 €/m²

Na predaj pozemok v priemyselnej zóne | Moldava nad Bodvou

Reality Moldava nad Bodvou

Priemyselná zóna | Budulovská | 1,755 m²

RK Reality Vám ponúkajú na predaj zaujímavý pozemok s veľkým potenciálom, nachádzajúci sa priam

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

63,000 € 36 €/m²

Záhradka v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovciach

Reality Michalovce

Záhrada | - | 325 m²

Ponúkame Vám na predaj krásnu, udržiavanú záhradku v záhradkárskej oblasti Vrbiny v Michalovcia

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

30,900 € 95 €/m²

BOČIAR - pekný pozemok na výstavbu RD s murovanou chatou Tichá lokalita

Reality Bočiar

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,119 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pekný pozemok na výstavbu rodinného domu v obc

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bočiar

169,000 € 80 €/m²

Slnečná záhrada s masívnou pivnicou a krásnym výhľadom na okolie v Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | - | 354 m²

Salea -Váš partner v realitách ponúka na predaj slnečný, kaskádovitý pozemok v obľúbenej záhrad

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

Cena dohodou

Na predaj priemyselný areál - pozemok Košice Šaca

Reality Košice-Šaca

Priemyselná zóna | - | 22,000 m²

SALEA Váš partner v realitách ponúka na predaj pozemok v priemyselnom areály v Košice Šaca. Po

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

115 €/m2 115 €/m2

Pozemok vhodný na výstavbu chaty

Reality Kaluža

Iný stavebný pozemok | - | 630 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu chaty pozemok nachádzajúci sa v extravilán

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

33,000 € 52 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok Betliar 3671 m2, TTP v krásnom prostredí

Reality Betliar

Rekreačný pozemok | - | 3,671 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj krásny pozemok v obľúbenej obci Betliar v okres

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Rodinné domy na predaj (23077)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie