pozemok 252m2, ul.Textilná/ Slanecká, KE-Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priemyselná zóna | Textilná | 252 m²

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

63,000 € 250 €/m²

ROZHANOVCE - lukratívny Stavebný poz. komplet siete 758 m2

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 758 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj lukratívny Stavebný pozemok v obci Rozhanovce.

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

180,000 € 237 €/m²

VAJKOVCE - pozemky v blízkosti Košíc

Reality Vajkovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 533 m²

MH Real Vám ponúka na predaj pekné, rovinaté pozemky v obci Vajkovce, iba 10 km od Košíc a 3 km

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vajkovce

54,060 € 101 €/m²

VAJKOVCE - pekný stavebný pozemok o výmere 898 m²

Reality Vajkovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 898 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Vajkovce, iba 10 km od

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vajkovce

167,000 € 186 €/m²

Slnečný pozemok 571m2 s pivnicou – TOP lokalita pri Smižanoch

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | - | 571 m²

Ponúkame na predaj atraktívny kaskádovitý pozemok o výmere 571 m2 v katastrálnom území Spišská

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

20,000 € 35 €/m²

stavebný pozemok 10km od Košíc (Rozhanovce)

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 758 m²

Čím je táto parcela výnimočná?- pripravený stavebný pozemok so sieťami- 758m2 obklopených krásn

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

180,000 € 237 €/m²

EXKLUZÍVNE Stavebný pozemok, 916m2, Novoveská Huta

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 916 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, časť Novoveská Huta, S

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

97,000 € 106 €/m²

Na predaj rozľahlý pozemok s rozlohou 2160 m2 | Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Záhrada | - | 2,160 m²

Roland Hančin a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rozľahlý pozemok nachádzajúci sa v obci Veľká

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

58,000 € 27 €/m²

Pozemok na predaj v blízkosti Volva | Valaliky

Reality Valaliky

Záhrada | Valaliky | 1,293 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinaty pozemok v obci Valaliky. Výhodou tohto pozemku je bezprostredná

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

103,000 € 80 €/m²

RealityKolesár predáva projekt, „ZELENÉ MOKRANCE“ Košice okolie

Reality Mokrance

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 48,329 m²

KOMPLEXNÁ PONUKA NA ODPREDAJ DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU: „ZELENÉ MOKRANCE“ Dovoľujeme si vám pred

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

1 € 0 €/m²

Pozemok so skvelou polohou v meste Michalovce

Reality Michalovce

Iný stavebný pozemok | - | 997 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok so skvelou polohou v meste Michalovce, ktorý je vhodný na Vaše p

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

140 €/m2 140 €/m2

Pozemok s celkovou výmerou 2949 m2 v kat. území obce Kaluža

Reality Kaluža

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kaluža | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území obce Kaluža pozemok sa nachádza mimo za

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

72,900 €

Rozumná investícia pre budúcnosť Košice - Krásna 1120 m2

Reality Košice-Krásna

Iný poľnohosp. pozemok | - | 1,120 m²

Predám rovinatý investičný pozemok v mestskej časti Košice – Krásna. V blízkosti sa nachádza za

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

15 €/m2 15 €/m2

2,354 ha v Žehre: Architektonická výzva pod Dreveníkom s trvalým výhľadom

Reality Žehra

Iný stavebný pozemok | - | 0 m²

Realitná kancelária Salea ponúka na predaj unikátny investičný celok – súbor 5 slnečných parcie

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Žehra

37 €/m2

Pozemok v obci Rešica

Reality Rešica

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,202 m²

Spoločnosť RF Reality Financie Vám ponúka jedinečnú príležitosť získať vlastný pozemok s domom

Publikované: 23.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rešica

54,900 € 25 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný pozemok 5 min. od Košíc, 600 m2, Košické Oľšany

Reality Košické Oľšany

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ReaL Renáta Leščinská Vám ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj investičný pozemok v Košickýc

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košické Oľšany

84,999 € 142 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: 12,5 ár.pozemok na výstavbu RD, Košice-Lorinčík

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 1,246 m²

Na predaj ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Lorinčík, okres

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

185,000 € 148 €/m²

9,2 ár.pozemok na výstavbu RD, Nováčany, KE-okolie

Reality Nováčany

Pozemok pre rodinné domy | - | 920 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok n

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nováčany

134,000 € 146 €/m²

pre investorov:57árový pozemok na výstavbu RD, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | K lesu | 5,759 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj veľký 575

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

1 € 0 €/m²

Na predaj investičné pozemky, Brzotín okr. Rožňava

Reality Brzotín

Orná pôda | - | 2,767 m²

Na predaj investičné pozemky – Brzotín, okres Rožňava Kancelária Realitné Očko Vám exkluzív

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Brzotín

3.9 €/m2 4 €/m2

Na predaj stavebný pozemok na IBV , Veľké Kapušany

Reality Veľké Kapušany

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 5,600 m²

Kancelária Realitné očko Vám ponúka na predaj pozemok s rodinným domom na výstavbu rodinných do

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Kapušany

39 €/m2 39 €/m2

EXKLUZÍVNE stavebný pozemok, Nálepkovo časť Tretí Hámor, okres Gelnica

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | Tretí Hámor | 1,919 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Nálepkovo časť Tretí Hámor, okres Gelnica

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

17 €/m2 17 €/m2

CHRASTNÉ - pozemok so stavebným povolením Tichá lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 956 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj pozemok so stavebným povolením v obci Chrastné

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

130,000 € 136 €/m²

Stavebný pozemok pri centre-Košice-Juh, Slnečná ulica 773m2

Reality Košice-Juh

Pozemok pre rodinné domy | Slnečná | 773 m²

video-obhliadka na tomto linku: https://lnk.sk/gjnhlIng. Miroslav Klimek, PhD. zo spoločnosti I

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Juh

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23090)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie