Svahovitý pozemok 656 m2, Sečovská cesta, Slivník, Furča

Reality Košice-Dargovských hrdinov

Pozemok pre rodinné domy | Sečovská cesta | 656 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 656 m2 na ulici Sečovská cesta,(Slivník) k.u. Furča, Košice

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Dargovských hrdinov

85,000 € 130 €/m²

ZÁHRADNY POZEMOK S KRÁSNYM VÝHĽADOM, BYSTER

Reality Sady nad Torysou

Záhrada | - | 756 m²

LCF Real ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve s výmerou 756 m2 a spoluvlastnícky podi

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

55,000 € 73 €/m²

Na prenájom oplotený pozemok 704m2

Reality Košice-Nad jazerom

Komerčná zóna | - | 704 m²

Na prenájom samostatný pozemok oplotený plechovým plotom s uzamykateľnou bránou na rôznu podnik

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na prenájom Košice-Nad jazerom

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Pozemok 5862 m2 - lesnatý porast Košice - Vyšné Opátske

Reality Košice-Vyšné Opátske

Orná pôda | Cedrova | 5,862 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok - lesnatý porast v záhradkárskej lokalite Vy

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

11 €/m2 11 €/m2

Investičný pozemok Kechnec, Košice-okolie

Reality Kechnec

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,383 m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V OBCI KECHNEC – 4383 m², IS, ASFALTOVÝ PRÍSTUP, Realitná kancelár

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kechnec

136 €/m2 136 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

VEĽKÝ STAVEBNÝ POZEMKOM, UL. HLAVNÁ, VALALIKY

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,000 m²

Ponúkame na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 1000 m² na Hlavnej ulici v obci Valaliky. P

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

230,000 € 230 €/m²

IDEÁLNY STAVEBNÝ POZEMOK, ĎURĎOŠÍK

Reality Ďurďošík

Pozemok pre rodinné domy | - | 500 m²

LCF Real ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj ideálny stavebný pozemok s výmerou 490 m2 a po

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Ďurďošík

110,000 € 220 €/m²

Pozemok v srdci obce Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 680 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok o výmere 680 m2 pre výstavbu rodinného domu v srdci obce

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

66,500 € 98 €/m²

ŠÍRAVA, BIELA HORA - REKREAČNÉ CHATY, PROJEKT S POVOLENIAMI

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | Biela Hora | 0 m²

EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Marekom Rášim Vám predstavuje veľmi zaujímavú ponuku! Máme

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

139 €/m2

VYKÚPIME VÁŠ POZEMOK V KOŠICIACH A V OKOLÍ

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Potrebujete svoju nehnuteľnosť rýchlo predať alebo sa stala predmetom exekúcie, či výkonu zálož

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Valaliky

Cena dohodou

Predaj parcely v Nižnej Kamenici vrátane projektu na dom a stavebného povolenia

Reality Nižná Kamenica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Cintorínska | 500 m²

Jakubašeková Reality ponúka na predaj stavebný pozemok o výmere 500 m² v pokojnej časti obce Ni

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižná Kamenica

51,000 € 102 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

pozemok 252m2, ul.Textilná/ Slanecká, KE-Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

Priemyselná zóna | Textilná | 252 m²

Realitní makléri Klaudia Heribanová a Peter Heriban Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Nad jazerom

63,000 € 250 €/m²

ROZHANOVCE - lukratívny Stavebný poz. komplet siete 758 m2

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 758 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj lukratívny Stavebný pozemok v obci Rozhanovce.

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

180,000 € 237 €/m²

VAJKOVCE - pozemky v blízkosti Košíc

Reality Vajkovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 533 m²

MH Real Vám ponúka na predaj pekné, rovinaté pozemky v obci Vajkovce, iba 10 km od Košíc a 3 km

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vajkovce

54,060 € 101 €/m²

VAJKOVCE - pekný stavebný pozemok o výmere 898 m²

Reality Vajkovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 898 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Vajkovce, iba 10 km od

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vajkovce

167,000 € 186 €/m²

Slnečný pozemok 571m2 s pivnicou – TOP lokalita pri Smižanoch

Reality Spišská Nová Ves

Záhrada | - | 571 m²

Ponúkame na predaj atraktívny kaskádovitý pozemok o výmere 571 m2 v katastrálnom území Spišská

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

20,000 € 35 €/m²

stavebný pozemok 10km od Košíc (Rozhanovce)

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 758 m²

Čím je táto parcela výnimočná?- pripravený stavebný pozemok so sieťami- 758m2 obklopených krásn

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

180,000 € 237 €/m²

EXKLUZÍVNE Stavebný pozemok, 916m2, Novoveská Huta

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 916 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, časť Novoveská Huta, S

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

97,000 € 106 €/m²

Na predaj rozľahlý pozemok s rozlohou 2160 m2 | Veľká Ida

Reality Veľká Ida

Záhrada | - | 2,160 m²

Roland Hančin a RK Reality Vám ponúkajú na predaj rozľahlý pozemok nachádzajúci sa v obci Veľká

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Ida

58,000 € 27 €/m²

Pozemok na predaj v blízkosti Volva | Valaliky

Reality Valaliky

Záhrada | Valaliky | 1,293 m²

Ponúkame Vám na predaj rovinaty pozemok v obci Valaliky. Výhodou tohto pozemku je bezprostredná

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

103,000 € 80 €/m²

RealityKolesár predáva projekt, „ZELENÉ MOKRANCE“ Košice okolie

Reality Mokrance

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 48,329 m²

KOMPLEXNÁ PONUKA NA ODPREDAJ DEVELOPERSKÉHO PROJEKTU: „ZELENÉ MOKRANCE“ Dovoľujeme si vám pred

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

1 € 0 €/m²

Pozemok so skvelou polohou v meste Michalovce

Reality Michalovce

Iný stavebný pozemok | - | 997 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok so skvelou polohou v meste Michalovce, ktorý je vhodný na Vaše p

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

140 €/m2 140 €/m2

Pozemok s celkovou výmerou 2949 m2 v kat. území obce Kaluža

Reality Kaluža

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kaluža | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v katastrálnom území obce Kaluža pozemok sa nachádza mimo za

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kaluža

72,900 €

Rozumná investícia pre budúcnosť Košice - Krásna 1120 m2

Reality Košice-Krásna

Iný poľnohosp. pozemok | - | 1,120 m²

Predám rovinatý investičný pozemok v mestskej časti Košice – Krásna. V blízkosti sa nachádza za

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

15 €/m2 15 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23077)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)