Pozemok Betliar 3671 m2, TTP v krásnom prostredí

Reality Betliar

Rekreačný pozemok | - | 3,671 m²

Realitná kancelária BF reality ponúka na predaj krásny pozemok v obľúbenej obci Betliar v okres

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Betliar

Cena dohodou

Pozemok 992m2, obec Betlanovce, okres Sp.N.Ves

Reality Betlanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 992 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu, obec Betlanovce, okres Spišská No

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Betlanovce

80 €/m2 80 €/m2

Investičný pozemok v meste Sečovce

Reality Sečovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 4,200 m²

Využite skvelú investičnú príležitosť! Ponúkame Vám na predaj atraktívny investičný pozemok v

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

25 €/m2 25 €/m2

Slnečný stavebný pozemok v obci Vinné

Reality Vinné

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,082 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v žiadanej lokalite obce Vinné. Pozemok je pripravený n

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

Cena dohodou

Najlepší stavebný pozemok 10km od Košíc (Rozhanovce)

Reality Rozhanovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 758 m²

Čím je táto parcela výnimočná? - pripravený stavebný pozemok so sieťami - 758m2 obklopených k

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

180,000 € 237 €/m²

Pozemok v záhradkárskej oblasti Sečovce, časť Vinice

Reality Sečovce

Záhrada | - | 414 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradku s drevenou záhradnou chatkou v záhradkárskej oblasti pri meste

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sečovce

13,500 € 33 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

na predaj pozemok na výstavbu, Ťahanovská ul, obec Ťahanovce

Reality Košice-Ťahanovce

Pozemok pre rodinné domy | Ťahanovská | 130 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú na predaj pozemky na výstavbu

Publikované: 01.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Ťahanovce

60,000 € 462 €/m²

Krásny pozemok v obci Remetské Hámre

Reality Remetské Hámre

Záhrada | - | 874 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v čarokrásnej prírode obce Remetské Hámre- ideálne miesto pre ch

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Remetské Hámre

23,500 € 27 €/m²

Na predaj krásny slnečný pozemok v TOP lokalite Moldavy n/B

Reality Moldava nad Bodvou

Pozemok pre rodinné domy | Svätého Rócha | 636 m²

Daniel Görcsös a RK Reality Vám ponúkajú na predaj výnimočný stavebný pozemok s rozlohou 636 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Moldava nad Bodvou

76,320 € 120 €/m²

Stavebný pozemok na predaj - Lokalita - Mokrance

Reality Mokrance

Pozemok pre rodinné domy | Staničná 114/31 | 478 m²

Spoločnosť Reality & Partners, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj Pozemok v obci Mokrance:

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Mokrance

130,000 €/m2 130000 €/m2

Záhradka v záhradkovej osade Laborec v Michalovciach

Reality Michalovce

Záhrada | - | 628 m²

Ponúkame Vám na predaj záhradku v záhradkovej osade Laborec v Michalovciach, ktorá je ideálna n

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

32,500 € 52 €/m²

EXKLUZÍVNE Stavebné pozemky, Markušovce, okr. Spišská Nová Ves

Reality Markušovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebné rovinaté pozemky v obci Markušovce, okres Spišská Nová V

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Markušovce

Cena na vyžiadanie

Stavebný pozemok v okrajovej časti mesta Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v okrajovej časti mesta Michalovce. Postavte si svoj nový dom v

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

Cena dohodou

Krásny stavebný pozemok v obci Trnava pri Laborci

Reality Trnava pri Laborci

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,428 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok vo vyhľadávanej obci Trnava pri Laborci. Pozemok

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Trnava pri Laborci

104,900 € 43 €/m²

Pozemok 2335 m2 na bytovú výstavbu a IBV , Košice - Šaca

Reality Košice-Šaca

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 2,584 m²

Kancelária realitné očko Vám exkluzívne ponúka na predaj pozemok v mestkej časti Košice - Šaca,

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Šaca

79 €/m2 79 €/m2

Pozemok na výstavbu RD, 14á, Nižný Klátov, Košice-okolie

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,414 m²

Realitná kancelária Heriban reality a Ing. Anna Štefanová Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slneč

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

148,500 € 105 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 2864m2 VEĽKÝ POZEMOK S RODINNÝM DOMOM | VSTUP Z DVOCH STRÁN | ABOVSKÁ UL, KOŠICE - BARCA

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Abovská | 2,864 m²

Ing. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúkajú na predaj skvelý investičný pozemok s rodin

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rovinatý pozemok, vhodný na výstavbu RD, Myslava, Košice

Reality Košice-Myslava

Pozemok pre rodinné domy | - | 351 m²

Solidreal exkluzívne ponúka na predaj krásny rovinatý pozemok, ktorý je vhodný na výstavbu RD.

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Myslava

139,000 € 396 €/m²

Stavebný pozemok o výmere 2201 m2 v obci Dúbravka

Reality Dúbravka

Pozemok pre bytovú výstavbu | Dúbravka | 2,210 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Dúbravka iba 15 km od Michaloviec vhodný na

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Dúbravka

32,000 € 14 €/m²

Pozemok so starším domom v obci Veľké Revištia

Reality Veľké Revištia

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,297 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný pozemok so starším domom v obci Veľké Revištia. Dom je vhod

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Revištia

39,900 € 17 €/m²

CHRASTNÉ - 3 rovinaté pozemky Pekná lokalita

Reality Chrastné

Pozemok pre rodinné domy | - | 734 m²

Realitná kancelária MH Real Vám ponúka na predaj 3 stavebné pozemky v obci Chrastné, iba 12 km

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Chrastné

117,260 € 160 €/m²

Pozemky so stavebným povolením, Za Horou - Zahura, Spišské Vlachy

Reality Spišské Vlachy

Pozemok pre rodinné domy | - | 300 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 8 samostatných stavebných pozemkov v lokalite Za Horou - Zahura,

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Vlachy

Cena dohodou

Exkluzívne, 3x pozemok pre rodinné domy, obec Spišské Tomášovce

Reality Spišské Tomášovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj pozemky vhodné na výstavbu rodinných domov, obec Spišské Tomášovc

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišské Tomášovce

100 €/m2

Pozemok obec Nálepkovo, časť Zahájnica

Reality Nálepkovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 6,175 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Nálepkovo, časť Zahájnica, okres Gelnica. Mierne svahovitý p

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

49,900 € 8 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie