Rekreačný pozemok na okraji obce Nálepkovo o celkovej rozlohe 3021 m2

Reality Nálepkovo

Orná pôda | Hlavná | 3,021 m²

Salea - Váš partner v realitách ponúka do predaja rekreačný pozemok vedený ako TTP o veľkosti 3

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nálepkovo

19,000 € 6 €/m²

Na predaj: 9,1 ár.pozemok na výstavbu RD, Košice- Pereš

Reality Košice-Pereš

Pozemok pre rodinné domy | Bystrická | 901 m²

Na predaj ponúkame pozemok na výstavbu rodinného domu v mestskej časti Košice - Pereš, okres Ko

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Pereš

179,000 € 199 €/m²

Jaklovce: Pozemok pod lesom s dvojitým potenciálom – Bývanie či Biznis?

Reality Jaklovce

Iný stavebný pozemok | - | 0 m²

Salea - Váš partner v realitách vám ponúka pozemok, ktorý sa prispôsobí vašim plánom. Či už hľa

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Jaklovce

55 €

Video prehliadka
Video prehliadka

VYUŽI ŠANCU SKVELEJ PONUKY – PREDAJ POZEMKU VALALIKY

Reality Valaliky

Pozemok pre rodinné domy | - | 650 m²

Hľadáte miesto na výstavbu Vášho vysnívaného domova v Top lokalite Obce Valaliky ? Tak ste na s

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

124,990 € 192 €/m²

STAVEBNY POZEMOK LORINCIK + STAVEBNE POVOLENIE + PROJEKT

Reality Košice-Lorinčík

Pozemok pre rodinné domy | Sabinovská | 510 m²

ALMA Reality Vám ponuka jedinečnú príležitosť získať vlastný stavebný pozemok s rozlohou 510 m2

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Košice-Lorinčík

173,999 € 341 €/m²

pozemok na výstavbu,581m2,Čermeľské prielohy, KE Sever

Reality Košice-Sever

Záhrada | Čermeľské prielohy | 581 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj pozemok v

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Sever

79,000 € 136 €/m²

Stavebný pozemok v TOP lokalite Michaloviec - Tehelné pole

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | - | 735 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite Michaloviec vyhľadáv

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

97,225 € 132 €/m²

BAČKOVÍK - rovinatý pozemok v zastavanom území 40 EUR/m2

Reality Bačkovík

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,804 m²

MH Real Vám ponúka na predaj pekný, rovinatý pozemok v obci Bačkovík, 22 km od Košíc. Výmera p

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bačkovík

40 €/m2 40 €/m2

ROZHANOVCE investičný pozemok v blízkosti zástavby domov

Reality Rozhanovce

Orná pôda | Krátka | 7,194 m²

MH Real Vám ponúka na predaj rovinatý pozemok iba 10 km od Košíc v obci Rozhanovce. Nachádza sa

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Rozhanovce

65 €/m2 65 €/m2

Pozemok na výstavbu rekreačnej chaty v oblasti Vinianka

Reality Vinné

Iný stavebný pozemok | - | 573 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty v oblasti Vinianka. Pozemok

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Vinné

34,000 € 59 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásna záhradka na Továrenskej ulici v Michalovciach

Reality Michalovce

Záhrada | - | 512 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom krásnej, udržiavanej záhradky v tichej a v

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

19,900 € 39 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Michalovciach

Reality Michalovce

Pozemok pre bytovú výstavbu | Michalovce | 1,469 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite v Michalovciach rezidenčná

Publikované: 11.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Michalovce

120 €/m2 120 €/m2

Pozemok pre RD s výhľadom na les, Nižný Klátov,Košice-okolie

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 0 m²

Realitná kancelária Heriban reality a Ing. Anna Štefanová Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slneč

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

210,000 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok, 5,6ár, Nižný Klátov, Košice-okolie

Reality Nižný Klátov

Pozemok pre rodinné domy | - | 560 m²

Realitná kancelária Heriban reality a Ing. Anna Štefanová Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj pozem

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Nižný Klátov

56,600 € 101 €/m²

Pozemok na predaj v blízkosti Volva | Valaliky

Reality Valaliky

Záhrada | - | 646.5 m²

RK Reality Vám ponúkajú na predaj rovinatý pozemok v obci Valaliky s rozlohou 1293 m2, s možnos

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Valaliky

53,000 € 82 €/m²

investičný pozemok na výstavbu RD, 661m2, Košice Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | Krásna | 661 m²

Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová Vám ponúkajú exkluzívne na predaj investičn

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

46,500 € 70 €/m²

NA PREDAJ POZEMOK, MARGECANY, RUŽÍN--KOZINEC

Reality Margecany

Rekreačný pozemok | Ružín. KOZINEC | 0 m²

Centrum Real a Katarína Gilbertson Vám ponúka možnosť vlastniť pozemok v krásnej rekreačnej obl

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Margecany

Cena dohodou

Ponúkame Vám na predaj pozemok - Záhradu v Haniskej

Reality Haniska

Záhrada | Haniska | 1,000 m²

Spoločnosť Reality & Partners, s.r.o., Vám exkluzívne ponúka záhradu na predaj: - Záhrada vo v

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Haniska

58 €/m2 58 €/m2

Investičný pozemok Košice - Krásna 3696m2

Reality Košice-Krásna

Iný poľnohosp. pozemok | - | 3,696 m²

Ponúkam na predaj investičný pozemok mestskej časti Košice - Krásna.Pozemok je rovinatý. Nachád

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

15 €/m2 15 €/m2

Pozemok v časti Sady Nad Torysou

Reality Sady nad Torysou

Lúka, pasienok | Zdoba | 1,664 m²

Spoločnosť Reality & Partners, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj Pozemok v časti Sady Nad

Publikované: 01.02.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Sady nad Torysou

35 €/m2 35 €/m2

Exkluzívne. Slnečný pozemok v lukratívnej časti mesta Spišská Nová Ves - Ferčekovce o celkoej výmere 720 m2

Reality Spišská Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | - | 720 m²

Ak ešte rozmýšľate, či si kúpite nový dom,alebo radšej pozemok, tak Salea - Váš partner v reali

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Nová Ves

80,000 € 111 €/m²

NOVÁ CENA _ Stavebný pozemok 735 m² pri Národnom parku Slovenský kras _ Hrhov

Reality Hrhov

Pozemok pre rodinné domy | Hrhov | 735 m²

Hľadáte miesto, kde sa spája pokoj vidieka, krásna príroda a dostupnosť z Rožňavy alebo Košíc?

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Hrhov

21,500 € 29 €/m²

Predaj slnečného pozemku s veľkorysým potenciálom v obci Egreš | BÝVAJTE s nami

Reality Egreš

Pozemok pre rodinné domy | 2,949 m²

Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a slnečný poz

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Egreš

44,900 € 15 €/m²

Stavebný pozemok na ulici Samulela Tešedíka, lokalita Vrbovec, Michalovce

Reality Michalovce

Pozemok pre rodinné domy | Samuela Tešedíka | 332 m²

Ponúkame na predaj pozemok na ulici samuela Tešedíka , katastrálne územie Vrbovec v Michalovcia

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Michalovce

47,000 € 142 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23076)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie